SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
Najlepiej cały czas masować , szkoda życia na redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To się nazywa zdroworozsądkowe podejście
A nie jakieś żyły na brzchu i zdjęcia na insta
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Nie no ja akurat nie mam żadnych instagramow, ba nawet facebooka co pewnie większość dzisiejszego pokolenia zdziwi. Wolę spotkać się w realnym życiu, a jak patrzę na osoby które wychodząc z domu, spotykając się z kimś patrzą w telefon i przeglądają tylko te Facebooki to mnie chu* strzela... Ja chyba wyroslem z tego.

Co do wiecznej masy praktykowalem to kiedyś, kiedy myślałem że czym więcej przytyje tym lepiej. W ponad 3 miechy zrobiłem z 72 kg na 96 kg ale to było z 8 lat temu kiedy nie miałem pojęcia o niczym i źródłem białka białka głównej mierze była kiełbasa z makaronem i serem żółtym, cebula i koncentrat pomidorowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Po 1. To był żart.
Po 2. Dobrze, że masz takie podejście.

Social media w głównej mierze ogłupia, gdyż ludzie nie umieją z niego korzystać. Nie sięgają po to co jest wartościowe, tylko po to co jest głupie - ludzie lubią głupie rzeczy oraz lubią interesować się życiem innym, dlatego to powstało. Mnie mało interesuje, że ktoś po siłowni się spompował i wstawia zdjęcie swojej formy


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-15 11:57:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Oczywiście wiem, że to był żart. Ludzie mają różne dziwne podejścia do różnych sytuacji. Kazdy jest inny, tyle ze mnie jakoś to nie jara już teraz. Kiedyś za czasów jeszcze szkoły średniej miałem Facebooka, ale teraz mi jakoś to nie jest potrzebne. Nie brakuje mi tego do szczęścia. Tak jak przychodza na siłownię tacy agenci co co każdą serię musi choć na chwilę wejść na fb, czy kliknąć coś coś telefonie, no chyba ze maja stoper wlaczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
Ja za czasów szkoły średniej tez nie miałem Facebooka , co więcej nie miałem komórki i to było właśnie bardzo dobre . Głąby teraz więcej zdjęć cykają niż trenują . Zanim wchodzi na siłownie to już musi się zameldować na Facebooku . Potem rozgrzewka - zdjęcie , trening - zdjęcie , szatnia- zdjęcie . Poyeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699677
jeszcze wstawiają foto i piszą bez formy bo wczoraj zjadłem lody i tak codziennie . Sam miałem znajomego , nawet jeden z byłych moderatorów co tak robi ale musiałem go wywalić ze znajomych bo niedobrze mi było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Daj Pan spokój. To co się dzieję teraz to przechodzi ludzkie pojęcie, czasem wolałbym mieć prywatną siłownię.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Tak, a jeszcze lepsi są co pochodzą 2-3 miesiące na siłownię i napinka przed lustrem i foto od razu na FB. Nie wiem wydaje mi się po prostu, że są to ludzie niedowartosciowani w jakiś sposób, dlatego oczekują po prostu opinii osób. Moja młodsza siostra ma 24 lata i nie potrafi dosłownie oderwać się od telefonu, nawet w pracy... :E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a mnie rozwalil w zeszlym roku niemiecki rzad. dziewczyna weszla na przejscie dla pieszych na torach kolejowych na czerwonym swietle, oczywsicie z nosem w telefonie, i zostala potracona przez tramwaj i zmarla na miejscu. co zrobil niemiecki rzad? uznal, ze trzeba przeciwdzialac takim wypadkom i postanowil unowoczesnic przejscia dla pieszych montujac diody w chodniku tak, ze jak idziesz wpatrzony w swojego smartphone'a to bez podnoszenia glowy do gory wiesz jakie pali sie swiatlo na przejsciu. tak wiec zamiast uswiadamiac ludzi, ze sa d****ami i warto spojrzec przed siebie i na boki na ulicy to oni daja w ten sposob przyzwolenie na dalsze takie zachowania. po prostu zyc, nie umierac
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóc z dietą

Następny temat

Jajka

WHEY premium