SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwniczna silka.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zona dwojka dzieci i pies zmusily mnie do przeniesienia mojej silowni domowej do piwnicy mimo ze mialem do dyspozycji zaledwie 12 metrow zmiescilem tam wszystko co jest mi i kumplowi potrzebne do cwiczenia.
Od siebie moge polecic kazdemu bieznie TM300 firmy Christopeit Sport jest swietnie wykonana jak dla odbiorcy domowego oczywiscie!

Cwiczyc mozna wszedzie wystarczy troche checi










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I wyszlo wszystko tak

















Zmieniony przez - DjBAKUS w dniu 2017-08-18 18:14:56

Zmieniony przez - DjBAKUS w dniu 2017-08-18 18:15:46
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
siłka fajna. Szkoda ze u mnie w bloku nie ma piwnic
PS: Ile masz obciążenia?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
150 kg i jak na moje mozliwosci wystarcza calkowicie musialem zrobic wlasna silownie bo w moim regionie silownia kosztuje 70,-eu/mies wiec jakies 300 zl a jak zrobisz sobie cos samemu to cieszy to zawsze ;)no i moj 7 letni syn lubi walic w worek wiec mozemy robic cos czasem razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
to obciążenie konkretne. Mi by osobiście szkoda było troche kasy na takie bajery jak bieżnie czy rowerki- wolę pobiegać czy pojeździć w terenie ale kto co lubi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dla zony kupilem bo chciala ;) ale jest bardzo przydatne w sezonie zimowym i bieznia nie obciaza tak bardzo stawow podczas biegania i jest mniejsze ryzyko nabawienia sie kontuzji :-/ Ostatnio prawie 9 mies walczylem z zapaleniem sciegna achillesa.Jedno co zauwazylem ze po 30tce to juz trzeba bardziej uwazac ;)


Zmieniony przez - DjBAKUS w dniu 2017-08-19 17:22:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
a żona ćwiczy skoro chciała ?
ja w sezonie zimowym szczególnie lubię pobiegać na zewnątrz, dużo bardziej niż teraz latem. Odpuszczam tylko wtedy gdy już naprawę jest uciążliwy ziąb, jakoś od -10 stopni w dół. Aczkolwiek,w moim rejonie w Polsce za dnia to rzadkosć.

PS: Też jestem po 30-stce i trzymam się nieźle(przynajmniej tak mi się wydaje)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zona cwiczyla regularnie ale teraz przerwa bo mi drugiego syna na swiat wydala wiec musi odpoczac u mnie jesli chodzi o kontuzje to zapalenie sciegna achillesa (zaleczone laserem) problemy z dyskiem mimo ze cwicze plecy i staram sie wykonywac cwiczenia poprawnie to i tak co jakis czas mam z nim problem i naciska na nerwy a wtedy jest kiepsko no i teraz zaczynam kuracje laserowa na lokiec tenisisty na obydwa lokcie... Plecy to w mojej rodzinie sa wpisane chyba w nasze DNA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
dysk to słaba sprawa,a "łokcie tenisisty" to od czego?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyklon lecial sile wywalilo ciezary dokladalem jak szalony pozniej pct no i zaczelo dranstwo wychodzic ale lajserami mnie obrobia i bede znowu jak mlody bóg nauczylo mnie to ze rozgrzewke trzeba robic dokladnie...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
z ciekawosci, jak wyniki po tym cyklonie? i co leciało?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrać na wadze?

Następny temat

Śmierdzący zapach nowej ławki

WHEY premium