SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
!!Witam wszystkich!!

Czy jeżeli wypiję 1 piwko co dzień to stanie się coś złego i czy przyrosty będą mniejsze? Mi wydaje się że jedno piwko zbytnio nie pogorszy przyrostów. Ale jakie jest Wasze zdanie?

!!Pozdrawiam!!

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350


Niemieccy badacze odkryli niedawno, że piwo działa także przeciwnowotworowo. Aaa, mnie też możecie dać jakąś gwiazdkę. Jestem tu nowy, przyda mi się jakaś zachęta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Co dzień po jednym, po co się kaleczyć. Raz w tygodniu i porządnie. Dzisiaj po całym ciężkim tygodniu pracy sztuk 5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
No zdecydowanie nie zgodze sie z przedmowca ! Mowiac powaznie jedno piwko dziennie nie zaszkodzi a nawet niesie za soba pewne korzysci, picie natomiast sporych ilosci raz w tygodniu to mowiac delikatnie nienajlepsza rzecz jaka nie tylko miesniom ale i organizmowi mozemy zafundowac !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
A może lepiej literek mleczka codziennie? A poważnie, to faktycznie częściej, ale w małych ilościach.
Choć ja wolę się ściorać okresowo, a porządnie (np. raz na dwa, trzy miechy)
Podobno picie regularnie małych ilości alkoholu wpływa nawet dobrze na zdrowie. Piwo na nerki, wino na serce. Ale czy tych info nie rozsiewają producenci, to już pewnie nikt nie wie.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Tych informacji nie rozsiewaja producenci :)
A co do mleka to 1 litr dziennie to spora przwesada, ladujesz tym samym w siebie ok. 50 g cukrow prostych (laktoza)

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Może i 50g laktozy, ale też 30g białka - a pijąc mleczko 0,05% o tłuszczu nie ma co mówić. No i pewnie tak samo jest z alkoholem - trza umiar i proporcje znać, ot co.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja trzepie browara dosc czesto, ostatnio było to z 5-6 buelek tygodniowo (na 1-2 dni), teraz troche ograniczam sporzycie ale co tam, nigdy nie odmówie zalania globusa, wiec na zdrowie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Kurde, zimne Tyskie, ech... Pomarzyć sobie mogę. Póki jestem na cyklu Thermy, to żadnego picia - raz zalałem pałę i mi naczynka krwionośne w oczach popękały; wyglądałem jak Mietek żul. Nawet dicho ostatnio obskoczyłem na trzeźwo -**** nie zabawa, ale trudno. A poza tym jest satysfakcja, że nie piję tylko pracuję nad sobą. Dawniej biło się rekordy w ilości browców (10 czeskich Opatów w 4 godziny), teraz w podnoszonych ciężarach. Cóż, "coś się kończy, coś się zaczyna".

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2187
Piwo ma troche skł. mineralnych jak sód, potas, fosfor czy magnez a pozatym jest zdrowe na nerki.
Proponuje raz w tygodniu jedno piwko.

jeśli coś dzięki mnie się dowiedzieliście to kliknijcie na gwiazdkę i potwierdźcie

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.
Żyj aby kochać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Rozsądne podejście. Jedno piwko w weekend, np. jako nagroda za dobry treningowo tydzień. A że tylko jedno, to można sobie coś droższego zapodać, dobrze schłodzić... Cholerka, sobota dzisiaj

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Pakmak nie bądź zbytnio mądry z tym tekstem że chcesz gwiazdkęKurcze co to się dzieje ludzie zaraz będą zabijać się o gwiazdki.

Pozdrawiam!

"w życiu trzeba tak robić żeby zrobić i się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przelicznik wagi

Następny temat

jak schudnac

WHEY premium