SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Nowotarski PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEGO STARTU

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
na masie pewnie generalnie było w miarę nisko, mnie bardziej intersuje czy na redu też tak nisko było? No ale poczekajmy na odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
bardzo estetyczna sylwetka zwłaszcza, że startujesz w kategorii ciężkiej. Powodzenia. dawaj znac jaki trening będzie leciał i jakie zmiany w diecie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Sandwich widze ze zycie bez bana na forum ci sie znudziło. To nie jest temat do rozmowy o dopingu.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Sandwich, nazwij mnie znów hipokrytą ale jeszcze jeden taki post i znów bana Ci wlepię na ten dział. Ile można do Ciebie pisać żebyś zluzował? Świata nie naprawisz.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
Będę śledzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Witam. Odpowiadam na temat cardio. I mowie hmmmmmm... Ddo MP Juniorow przygotowywalem sie na diecie wysoko bialkowej, z wysoka iloscia weglowodanow i niska iloscia tluszczu, to prawda cardio nie robilem. Forma jaka udalo mi sie uzyskac, byla zadowalajaca, ale nie na tyle bym mogl walczyc o najwyzsze lokaty. Po tych zawodach stwierdzilem ze cardio jest niezbedne, duzo lepsze samopoczucie i dopalenie tluszczu w ciezkich miejscach do dopalenia. Moja opini: Za duzo cardio na pewno nie jest dobre, organizm trzeba samemu wyczuc, powoli zwiekszac intensywnosc by nie dopuscic do przetrenowania organizmu. Ja gdy czuje sie przetrenowany robie sobie 2 do 3 dni calkowitej przerwy i wszystko wraca do normy. Robie dalej progres i wygladam wtedy jeszcze lepiej. Przed zawodami dodaje cardio stopniowo a potem stopniowo odkladam. Forme robie tak by byla juz gotowa 2 tyg przed zawodami. Wtedy juz calkowicie odkladam cardio. I miesien robi sie pelniejszy. Nie ma wtedy koniecznosci ladowania czy podbijania kcal. Jak odejmiemy intensywnosc fizyczna, to tak jak bysmy wiecej zjedli. A jesli chodzi o diete przed MP Seniorow. BYLA TO DIETA WYSOKO TLUSZCZOWA. z tym ze gdy na nia wchodzilem z duzej ilosci wegli, kcal nie zmienialem, lecz zamienialem tylko weglowodany na tluszcze nasycone. Dopiero na 2 tyg przed zawodami stopniowo wprowadzilem organizm w stan ketozy z calkowitym zejsciem z weglowodanow zamieniajac je na bialko. Podczas ladowania sie. Na 3 dni przed startem zwiekszylem delikatnie tluszcze. Jesli macie jakies pytania to piszcie:) ja od 2 dni wlasnie zaczynam trenowac powolutku, jedynie co zrobilem na razie to zwiekszylem ilosc bialka i bede sledzil co sie z organizmem dzieje. Przypominam ze jestem caly czas w stanie ketozy, ilosc wegli na dzien dzisiejszy to 50g dziennie. Jak bedzie to wszystko dzialalo zobaczycie sami. Bede na bierzaco wstawial relacje :) pozdrawiam!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
MIerzysz keotny glukometrem czy paskami z rana ? . Super sylwetka

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Nie ma takiej potrzeby, gdy bylem na diecie wysokoweglowodanowej to dochodzilo czesto do spadku cukru, tutaj nie ma takiej opcji :) dziekuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Ten kto sie smieje ze jestem na off i nie wierzy ten ma problem;) ja nie mam zamiaru nikogo oszukiwac, a przedewszystkim samego siebie ;) waga nie bez powodu poleciala 7 kg w dol, a ze forma sie utrzymuje to moja zasluga ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

Następny temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

WHEY premium