SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Nowotarski PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEGO STARTU

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-03 20:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104









Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-03 20:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
poprawiłem Ci te linki i wyczyściłem posty żeby nie robić na starcie dziennika bałaganu,
wrzucałeś dobre linki (direct link) ale musisz wkleić link w tagi [ img ] TUTAJ DIRECT LINK [/ img ] (bez spacji) , kliknij w edycje posta któregoś ze zdjęciami powyżej i zobaczysz o co chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
No wlasnie, zrobilem piekny balagan na wejsciu hehe. Dzieki bardzo :) dawno mnie tu nie bylo i musze sie troche podszkolic hehe najstarszego posta tutaj zakladalem 9 lat temu z przygotowaniem formy :D szkoda ze juz zdjecia wygasly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
kojarzę nick nie miałeś kiedyś tych cyferek - zapomniałeś hasła do tamtego konta?

pamiętam jeden z pierwszych topiców, miałeś chyba 17-18 lat i mega formę jak na tak młody wiek - szczególnie plecy i nogi całe w kablach jak dobrze kojarzę, potem startowałeś jako junior, to było trochę lat wstecz, ale widzę, że nadal siedzisz w tym sporcie i to na całego jako czynny zawodnik, a forma przednia - szacun

powodzenia i śledzę obowiązkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Powodzenia , jedna z lepszych sylwetek wydług mnie na scenie Pl.

Wcześniejszy nick to był nowoto ;) i piszesz ASNF o tym temacie : https://www.sfd.pl/NOWOTO_Aktualna_forma-t615800.html

Na mnie forma wtedy robiła niesamowite wrażenie, zaczynałem chodzić na siłownie i pamiętam te zdjęcia mimo że już ich nie ma. Motywowało mnie to mocno !





Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-06-03 23:23:36
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Zapomnialem hasla do maila i juz nie moglem odzyskac starego profilu, wiec jest nowy:) bardzo milo ze mnie jeszcze pamietacie i piszecie tu takie mile slowa.Za tydzien jak juz pisalem zaczynam treniwac i bede tutaj wrzucal zdjecia, jak i plany treningowo zywieniowe na bierzaco, moze tez uda mi sie nagrac jakies filmy :) pozdrawiam! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Imponujace miesnie posladkowe. Jak Ty ta gore tylka zbudowales? Czy taka Twoja uroda? Cos pieknego. O reszcie to juz panowie napisali. Bede zagladac. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Hah :D Posladkow to mi chyba jeszcze nikt nigdy tak nie wychwalil haha. Nie wiem czy to dobre, czy nie ale gorna czesc posladkow mam taka od zawsze, to pewnie genetyczne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Wycinek mojej aktualnej formy, od razu pisze ze jeszcze nie wróciłem do treningów po zabiegu. Tylko trzymana dieta i nic wiecej, tak jak pisałem to na początku :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

Następny temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

WHEY premium