SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Nowotarski PRZYGOTOWANIA DO KOLEJNEGO STARTU

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Witam wszystkich serdecznie. Jestem juz oko 6 tyg po Mistrzostwach Polski, waga startowa to 95 kg. Lokate jaka udalo mi sie uzyskac, to 4 miejsce w kat. Do 100 kg. Aktualnie jestem po zabiegu przepukliny pepkowej, wiec na chwile obecna jestem wykluczony z treningow, lecz ciete staram sie trzymac caly czas, by nie nabierac zbednej tkanki tluszczowej, ktore jej tworzenie z pewnoscia przeszkadza w budowaniu miesni. Do treningow wracam za tydzien, a po miesiacu wskakuje na pelne obroty i mysle ze po takiej 3 miesiecznej przerwie na off, bedzie ciekawie:) wrzucam jeszcze kilka fotek z ostatnich zawodow i juz kolejne bede relacjonowal na bierzaco. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do sledzenia mojego dziennika:)

AKTUALNA DIETA:
1. 5 JAJEK, 45G OLEJU KOKOSOWEGO.
2. 200G KARKOWKI 45G OLEJU KOKOSOWEGO, 30G RYZU LUB 90G ZIEMNIAKOW, kapusta kiszona, lub ogorki kiszone
3.200G KARKOWKI 45G OLEJU KOKOSOWEGO, 30G RYZU LUB 60g pieczywa, kapusta kiszona lub ogorki kiszone
4. 5 jajek 45g oleju kokosowego, 15g boczku.

Tak wyglada moja dieta na chwile obecna, lecz w tym okresie urozmaicam ja sobie zamieniajac posilki na inne, ale tak by zgadzamy mi sie makroskladniki.
Np. Omlety, kaszanka, kielbasa, smietana,twarog, sery zolte, izolat itd itp :) a dla smaku ratuje sie keczupem xD chociaz i tak bardzo smakuje mi ta dieta
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
powiedz mi o ile konkretnie zwiekszałes białko na wysokotłuszczowej przed zawodami. Ile w gramach na kilogram ci wychodziło. Sam jestem teraz na redu i na tłuszczówce, więc myśle ze nie tylko mi by takie info się przydało. Powiem szczerze ze dość mocno zwiekszyłem białko a obciąłem troche tłuszczy, węgle na stałym poziomie 80g na dzień. Sprawdzam co się będzie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
O formie to nawwet nie ma co mowic bo jest przednia :) rozumiem ze jedziesz na Źo czy jak kto woli anaboliczna dieta tluszczowa?jakie btw wychodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Mam problem z wrzuceniem zdjec, poniewaz musze zmniejszyc ich jakosć. B oko 120-150g T 300g oko 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Diete trzymam taką, jak zaczne trenować, to na bierząco będe sobie ukladał te proporcje pod trening, tak abym mogł budować jak najwiekszą ilosć miesia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
hehe Jeszcze Ciebie tu brakowało Pozdro bede śledził na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Wojot, ja tutaj bylem jak ty jeszcze robiles w pieluchy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
będę śledził, sylwetka zrobiła na mnie wrażenie już w zeszłym roku bodajże na MPJ , w Kielcach było bardzo dobrze również i zostałeś trochę skrzywdzony wg mnie tym miejscem ,ale młody jesteś więc jeszcze sobie to na pewno odbijesz

Fajnie , że co raz więcej dzienników w dziale - konkretnych zawodników/zawodniczek. Na pewno będzie wysoka oglądalność, odnośnie zdjęć - możesz zawsze wrzucić oryginalne na serwis typu imgur.com ,a po uploadzie tam i otrzymaniu direct linka wkleić go na forum jako 'fotka z neta' przy pisaniu wiadomości, wtedy nie traci się na jakości i rozmiarze zdjęć

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 24 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Jesli chodzi o start w kielcach, uwazam za kompletnie nie udany, za to jesli chodzi o start na MP Seniorow uważam za udany i przełomowy w moim życiu, teraz będzie tylko lepiej :)O widzisz, dzieki za radę :) Pzdr!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

Następny temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

WHEY premium