SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Głuchowski - odpowiada na Wasze pytania.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
W tym wątku kierujemy pytania tylko i wyłącznie do Piotra Głuchowskiego.

Z pewnością możecie wiele się dowiedzieć w kwestiach dotyczących treningu, odzywiania, suplementacji i innych doświadczeń kulturystycznych Pana Piotra.

Na wszytskie na pewno dostaniecie odpowiedź.

Wszytskie nie związane z tematem posty bedą regularnie usuwane a autorzy poniosą konsekwencje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 455 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3490
witam

mam 3pytania

1.jak wyglada twoje odzywianie?jakie ilosci zjadasz BTW?na czym bazujesz weglowodanach/tluszczach?czy czesto zdarzaja ci sie tzw.cheat meale?

2.jak wyglada twoja suplementacja?tzn. co i w jakich ilosciach?

3.jak wyglada twoj trening?jaka jest czestotliwosc?jaki jest to trening silowy/aerobowy?jak podzielony?jak dlugo go wykonujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
pyt1-to ile spożywam białka,węglowodanów i tłuszczy uwarunkowane jest od tego w jakiej fazie treningu jestem,obecnie po fazie wypoczynkowej która trwała 3 miesiące (jadłem 2,5g białka,ok 250-300g węgli i ok 200g tłuszczu)wchodzę w mocny trening i powoli zwiększam węglowodany nieznacznie obniżajac tłuszcz i dodając białka nawet do 5g na 1kg wagi ciała. W okresie roztrenowania posiłki z poza diety zdażały mi się prawie codziennie jednak nie było to obżeranie się tylko drobne podjadanie typu pół drożdzówki której nie zjadła do końca moja córka,teraz staram się to ograniczać do 1-2 razy w tyg

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panie Piotrze ja mam pytanie co do SS Klatki

myśle zeby w 4 dniowym planie zrobic klate na 2 podziały w Super Serii

1 tydzień SS: Wyciskanie lezac + Rozpietki 5 seri 12 powt
2 tydzień SS: Wyciskanie na skosie górnym + Dipsy 5 seri 12-10 powt
3 tydzień tak samo jak 1 tydzień i tak na zmiane


czy taki plan ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
Jakie twoim zdaniem jest najlepsze źródło wapnia? Żeby dostarczyć z preparatów tą ilość trzeba się wykosztować. Znalazłem fajny produkt jogurt probiotyczny z wapniem i witD dodatkowo z tym, że w 350gramach jest 17,5g węgli oraz 0 tłuszczy. Zapewne węgle to laktoza, a więc na redukcji odpada i na masie w sumie też raczej staram się ograniczać produkty nabiałowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
pyt2-w tym momencie korzystam prawie ze wszystkich białek jakie produkuje Olimp,bcaa xplode,gluamina xplode,carbo,reanimator,bcaa i glutamina mega caps,chela cynk,chela magnez,witamin multiple sport,czasami w zamian za posiłek MRP,żeń szeń
1

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
W tej chwili trenuje w systemie 2dni treningu i 1 dzień przerwy przy podziale ciała na 4 dni-Idzień plecy+brzuch,II-klatka,biceps,przedramię,III-barki,triceps,IV-uda,łydki.Trening aerobowy 1-2 razy w tyg po ok 15 min interwałowo.Trenuje w godzinach dopołudniowych
1

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam jescze jedno pytanie co do BCAA czy mozna brac na noc lub z rana 10-15g czy najlepiej tylko w porach okolotreningowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
dawidoo-każdy rodzaj treningu ma sens pod warunkiem że jest sumiennie wykonany

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak technika oczywiście

dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Wszystko zależy od tego jakąilość węglowodanów zjadasz ,jeśli niską to rano,przed snem oraz przed i po treningu,jeśli spożywasz dużą dawkę węgli to myślę że w porze około treningowej wystarczy

Podpis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stare punkty

Następny temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

Wiecej