SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilne... (olej tluszczowy.) Dam+

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
Witam, jaki dodać olej do deseru? (chodzi o pełnowartościowe źródło tłuszczy oraz gdzie go można zakupić.)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Do jakiego deseru ? Możesz dodać kazdy w zależności od podaży tłuszczy w diecie . Najważniejsze to zachowywać odpowiednie proporcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
flex1976
Do jakiego deseru ? Możesz dodać kazdy w zależności od podaży tłuszczy w diecie . Najważniejsze to zachowywać odpowiednie proporcje


Właśnie nie wiem jaki wybrać, w tym problem bo np oliwa z oliwek się nie nada. (Deser tzn > ryz+bialko+owoce i braknie w tym daniu tłuszczy więc chce jakoś je dodać.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Np orzechy , dlaczego akurat ma to być olej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
flex1976
Np orzechy , dlaczego akurat ma to być olej ?


Ponieważ wyjeżdżam na zarobek za granice dlatego staram się w miarę skonstruować dietę a orzechy mi się popsują jak wezmę, za granicą raczej drogie są orzechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
Chyba żeby dodać gorzką czekoladę wawel 90% kakao (2 kostki dziennie, 7.5g tluszczu ma.) Czekolada skladniki na 100g:

Składniki
miazga kakaowa (miejsce pochodzenia: Afryka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi), Masa kakaowa minimum 90%
Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, migdały, nasiona sezamu, mleko, pszenicę i jaja.

na 100g/17g

Tłuszcz- 44g/ 7.5g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 28g/ 4,8g

Węglowodany - 17g/ 2.9g

w tym cukry: 11g/ 1.9g

Białko - 15g / 2.6g

Sól- 0,02g / 0.01g


Ps- Chyba że pasowałby olej winogronowy? Czy może inny produkt/inny olej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie musisz mieć tłuszczy w tym posiłku. Mogą znaleźć się w innych.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-04 17:38:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to dodaj np awokado
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Awokado się prędzej popsuje niż orzechy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
Wiecie może czy się sprawdzi taka mikstura? 100g ryżu+ 30g białka + woda z 200ml + któryś owoc pokrojony, wymieszany w shaker i wypity. (Chodzi mi oto czy będzie dało się to pić.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Z mojej perspektywy - nie. Mozesz przeciez zrobiv do ryżu z owocami polewę z wpc (rozrobipnum ma gęsto) i masz smaczny, jadalny posiłek. Olej winogronowy sie nie nadaje. Daj np wiórki kokosowe - tanie i sie nie psuja (chyba)
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robic redukcje czy masować ?

Następny temat

Podbijanie kalorii niezdrowym żarciem ?

WHEY premium