SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilne... (olej tluszczowy.) Dam+

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Gdzie wyjeżdżasz? bo mam wrażenie jakby w tym miejscu nie było jedzenia. Oczywiście warto sobie robić zapasy, aczkolwiek nie przesadzałbym aż tak z tym.




Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-05 11:14:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Większość produktów w Europie można najtaniej kupić na ebay i nie ma z tym problemu. Jednak te trwałe produkty, które u nas nie są drogie jak najbardziej można zabrać.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
dudee
Gdzie wyjeżdżasz? bo mam wrażenie jakby w tym miejscu nie było jedzenia. Oczywiście warto sobie robić zapasy, aczkolwiek nie przesadzałbym aż tak z tym.





Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-05 11:14:05


Do Niemiec, mięso , jajka i ryż będę sobie tam kupować zaś z Polski wezmę suple+ białko, źródła tłuszczy tzn wiórki/czekolady 90%/orzechy oraz drzem z truskaweki żelatyny (pierwszy raz będę taki robić, może wyjdzie.) no i parę paczek ryżu też wezmę.

ps- zna ktoś fajny sposób na szybką polewę z białkiem? (myślałem by zrobić tak, dać białko do kubka+trochę wody+ trochę dżemu i wymieszać to.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Po prostu zmieszaj z jogurtem naturalnym i masz polewę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Orzechy za granicą np. w Niemczech czy Holandii są często tańsze niż u nas. W dodatku lepszej jakości.

PS. Żyłem kilka lat w Niemczech i do tej pory w orzechy zaopatruję się właśnie tam. Porównaj ceny orzechów w takim Lidli w PL i w DE


Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 6/5/2018 4:35:00 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
W dziale kuchnia sfd lub kuchnia potreningu.pl na pewno znajdziesz ciekawe przepisy tego typu:

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html
https://potreningu.pl/kitchen/list 
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
Jak przechowywać wiórki kokosowe, zepsują się jeżeli np: będę je trzymał w zamknięciu w torbie/szafce?

Czy lepiej wrzucić do lodówki?
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2039
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie zepsują się. Zwykły pojemnik, np. po kreatynie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja trzymam normalnie w tym woreczku w którym kupiłem, klipsa jedynie daj
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robic redukcje czy masować ?

Następny temat

Podbijanie kalorii niezdrowym żarciem ?

WHEY premium