SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilne!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc, jutro ide do lekarza sie przebadac bralem therme i mialem dziwne reakcje teraz caly czas jestem jakis zmeczony i czasami jest mi slabo. z therma bralem cykl mety jak narazie poszlo 30tabl. od 2 dni nie wzielem ani thermy ani mety! jak juz napisalem ide jutro do lekarza i nie wiem czy powiedziec mu o mecie czy tylko o thermie?? co on moze mi zalecic?? z gory dzieki za odpowiedzi!!
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
na poczatku powiem ci cos brzydkiego -stuknil sie w glowe. A teraz pomysl -therma jest zalecana ludziom o konskim zdrowiu tylko, meta nie jest polecana (ale jesli juz bierzesz upewnij sie ze masz konskie zdrowie. MOze masz jakas male wade pikawy to juz jest problem.Chociarz nawet jesli nie masz to taka mieszanka to samoboj. A jesli to jest twoj pierwszy raz z tym srodkami to wogole gon do lekarza juz teraz.To o czym mowisz sugeroje o niewydolnosci ukladu krazenia. Lekarzowi powiedz dokladnie wszystko od A-Z. NAwet podziel sie jakie cwiczenia robiles no i nie zapomnij wspomniec o obu srodkach.Glowy ci za to nikt nie urwie ani na suki nie doniesie. Lepiej wszytko powiedzi zrob kompleks badan bo moze sie skonczyc zle.

ronowicz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rewolucja w dziedzinie odchudzania???

Następny temat

jaka kreatyna?

Wiecej