SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilne!!!!--------PROSZĘ ODPOWIEDZCIE DZISIAJ!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
Mam do was takie pytanie i nie jest to post o chęci sprzedaży czy zakupu. Z czystej ciekawości pytam po ile u was sprzedają Testosterone Ethanate. Poaz tym opiszę wam jak to wygląda to odrazu sprawdzę czy nie chce mi sprzedać jakiejś podróby.Gość chce mi sprzedać 20 strzałów 100 miligramowych z Polfy (pomarańczowe opakowanie napis czarny Testosterone Ethanate 5 ampułek a 0,1g, sama ampułka z czystego szkła w środku przeźroczysty płyn na ampułce nalepka z napisem Testosterone Ethanate 100mg na nalepce kod paskowy). Chce ode mnie za te 20 strzałów 120zł. Opłaca się?

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Nic do ciebie nie dociera c.w.e.l.u?!

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"55555." - posluchaj mnie k*rwo leszczu ch*ju frajerze c*elu, jak jestes taki dowcipny to ujawnij sie cioto pedale i wtedy porozmawiamy! Jestes tylko nedzna podrobka, spoleczniakiem za*ebanym i nie dorastasz prawdziwemu "55555" do piet chloptasiu!

WEBADI... spytam krotko, do kogo Ty to powiedziales?!?


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
555555 nie dzięki nie jestem tu po to aby handlować tylko uzyskać informację. Moglibyście mi podac rozpiskę jak powinienem to przyjąć?

WEBADI - mam nadzieję że to nie do mnie? z tym ****em. Nie lubię jak ktoś próbuje mnie obrażać bo zawsze źle na tym wychodzi :)

Przecież byłem zarejestrowany! Co jest do cholery

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jerczu... no nie no kolego, rozczarowales mnie!!! Posluchaj: TO NIE JA BYLEM AUTOREM DOPISKU TYLKO KTOS KTO SIE PODE MNIE NIEUDOLNIE PODSZYL! Nie zauwazyles, ze to nie jest moj nick?!? "55555." to nie jest "55555", ku*rwa musze wymyslic jakies zabezpieczenie... cyfrowy hologram jakis! Takze nie pisz do mnie wiecej na priva, bo ja nie sprzedaje sterydow, a nawet gdybym to robil to nie uzywalbym do tego celu SFD!!!


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
nie ma przez polfe produkowanego testosteronu z napisem enanthate tylko pisze testosteron prolongatum,chyba ze jakies nowe pozadki wiosenne w polfie nastapily.
ps;czemu webadi z 55555 tak ***iecie jercza ?

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
Sorry 55555 Gostek pisze że ma do załatwienia zawsze mozna się zapytać. Nie zwróciłem uwagi na kropkę po nicku... Jeszcze raz wielkie przepraszam bo nie chciałem. Zalezy mi na jak najszybszym uzyskaniu odpowiedzi na moje pytanie bo dzisiaj chcę kupić tego teścia więc dajcie mi jakąś prostą rozpiskę na 4 tygodniowy cykl z Testosterone Ethanate. Miałem mozliwość kupienia 10 strzałów Decadurabolinu ale 10 (20 testa wydaje się lepszym wyjściem) wydało mi się mało a na więcej to nie mam na razie kasy więc muszę zainwestować jak najlepiej ograniczone środki finansowe. Dlatego poważnie myślę nad tym ethanatem. Więc plizz zróbcie mi jakąś rozpiskę... Chcę ten testosteron wziąć bez mieszania z innymi (winstrol i meta to praktycznie to samo)
Może orientujecie się ile by mogło przybyć kilogramów po takim miesięcznym cyklu w najlepszym wypadku?

Przecież byłem zarejestrowany! Co jest do cholery

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
Kingkong - Jakiś gościu podszył się pod 55555 i pisał że sprzedaje Ethanate po 25zł za 5 strzałów. Myślę że to o to chodzi. A jeśli w****iłem czymś 55555 i Webadiego to wielkie sorry nie chciałem

Przecież byłem zarejestrowany! Co jest do cholery

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
KingKong- ok. z tą polfą to mogłem się pomylić (widziałem w sumie przez parę minut) załóżmy że jednak się pomyliłem i wezmę go... Dacie mi tą rozpiskę czy nie. Na stronie jest rozpisane że 1-10 tydzień 500mg tyg. 11 300mg i 12 200. OK. Tylko 20 strzałów to 2000 mg czyli w sumie według punktu 1 to są dwa tygodnie. Czy po prostu mam sobie sam rozłożyć to na 4 tygodnie? nie chcę sobie zrobić*****ni bo się na tym do końca nie znam dlatego piszę do was jak mam to zrobić? I czy Tego teścia bierze się raz w tygodniu czyli jeden strzał na tydzień czy jakoś inaczej. LUDZIE PRZECIEŻ ZNACIE ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE WIĘC W CZYM PROBLEM?

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem artykuł na stronie głównej na temat teścia jest mocno przesadzony. Po pierwsze po***** komuś taki długi cykl, a po drugie dawki są tam przesadzone dla nowicjuszy. Poza tym wymienione są niektóre leki niedostępne w Polsce. Pewnie ten artykuł był tłumaczony z jez. ang..

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Jerczu to nie bylo do Ciebie tylko do goscia ktory podszywa sie pod 55555 pod pseudonimem 55555.(z kropka). Ktos wykasowal post tego palanta.

55555 juz wiesz do kogo mowilem.

Do MODERATORA ktory kasuje w ten sposob odpowiedzi: Dzieki bardzo. Tak sie nie robi. Trzeba bylo wykasowac moj post razem z postem tego kretyna. Ja sie musze teraz tlumaczyc i przepraszac.
Troche polotu stary...

__________________________________________
I prosze w takim razie o wykasowanie mojej odpowiedzi.

WEBADI



Zmieniony przez - WEBADI w dniu 01-05-02 16:17:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!!!!!

Następny temat

Przyrost i spadek(Deca = ****)

WHEY premium