SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilates

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W podstawówce, w gimnazjum i w szkole średniej nie najlepiej wychodziło mi na wf. Głównie przez to, że nie uprawiałem żadnego sporu, a czas wolny spędzałem w domu, przed komputerem. Później wybrałem się do pracy, a po kilku latach powróciłem do nauki. 2 lata temu zacząłem co parę dni robić pompki. A od roku ćwiczę na siłowni + trening uzupełniam pompkami z wysokości, pikowanymi oraz na uchwytach.

Na studiach ponownie musiałem zmierzyć się z wf. Ale nie było tak źle. Mimo, że w ogóle nie biegałem, radziłem sobie całkiem nieźle. Lepiej niż w szkole średniej. Gorzej było w grach zespołowych, ale to wychodził brak ogrania :)

Zaskoczyło mnie, że sam trening siłowy zapewnił mi nienajgorszą kondycję.

Jednak poza siłownią nie uprawiam żadnych sportów. Pływać nie umiem, kolegów chętnych na mecz nożnej nie mam, a truchtanie po mieście mi się nie podoba.

Myślę nad zapisaniem się do klubu sportowego, by zacząć wspinaczkę skałkową, lub i pójść na jakąś sztukę walki. Czy to dobry pomysł?

Poza tym chciałbym być bardziej rozciągnięty. Trenuję na siłowni ale wysportowanym nazwać mnie nie można. Jestem mało sprawny.
Myślicie że pilates pomoże stać się bardziej rozciągnięty, wysportowany?

Robię masę mięśniową, tylko nie wiem czy pilates nie będzie się gryzł z siłownią.

Z drugiej jednak strony, poza treningiem siłowym, mam mało ruchu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
moze być pilates, albo po prostu się sam w domu porozciągaj, sporty walki fajna opcja.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Śmiało możesz wrzucić pilates lub jakieś zajęcia mobility, ewentualnie jogę. Jeżeli jednak chcesz zacząć trenować sporty walki, to nie ma na co czekać. Zapisz się już teraz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapadnięta klatka powodem odstającego brzucha?

Wiecej