SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pij mleko będziesz wielki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
Z braku finansów musze masowac tym co mam, w moim wypadku jest to mleko, którego mam za darmo pare litrów dziennie. Z nim zwiazane jest moje pytanie. jak długo się ono trawi? po jakim czasie od spozycia jednego litra mleka moge wypic nastepny litr? Czy musze odczekac tak długo jak w przypadku posiłku miesnego ok. 2,5 godziny czy krócej?

Zmieniony przez - Spidey87 w dniu 2006-04-08 16:55:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Tu raczej problem polega na tolerancji laktozy, przy zbyt dużej ilości na raz możesz dostać sraczki. Poza tym duża ilość laktozy dziennie różnie może wpłynać na sylwetkę (większe otłuszczenie) nie przekraczałbym litra dziennie, ale to już sam musisz spróbować. W przypadku posiłku "stałego" czeka się conajmniej 2h, bo po tym czasie powinien zostac prawie całkowicie opróżniony żołądek, w przypadku mleka nie będzie tego problemu.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
dziennie pije ok. 3litrów mleka i na nadmierne zatłuszczenie narazie nie narzekam.po ok. 1 h czy tez 1,5 czuje ze zołodek jest juz pusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
laktoza... też nie mam za dużo kasy pamiętam jak k3ho sie denerwował jak mu dupe trułem potraktował mnie jak psa Nie nawidze go A diete opieram głównie na płatkach twarogu ryżu makaronach i pieczywie... dodaje jakies jaja, czasem z makaronem to sobie rosołek zjem a jak uda się coś zaoszczędzić to sobie czasem skubne troche mięska

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
Charon nie bedzie z tym problemu czyli nie musze czekac aż dwóch godzin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Co prawda 3 litry mleka to IMO przesada, mleko zawiera dużo alergenów, ale odpowiadając na Twoje pytanie, to dopóki nie ma żadnych problemów z układem trawiennym (wzdęcia, sraczka) to nie musisz czekać dwóch godzin.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
http://integra.xtr.pl/teksty/PijMleko.htm 

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
sorka ale w tym linku nie ma zadnych dowodów na to co jest tam napisane. :) takie cos mozna napisac o wszystkim

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4170
jak narazie mleko pomaga mi przybrać na wadze, bedzie kasa to z niego zrezygnuje. Takjak rzedmowcanapisał nie ma w tym tekście zadnych dowodów. Gdyby było aż tak szkodliwe to wycofano by je ze sprzedarzy. Niema co damatyzować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Dokładnie pysio12345, poza tym tylko ten jeden art krąży po sieci i straszy przed mlekiem

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Ja czytałem jeszcze inne artykuły w pismach medycznych na ten temat.

A mleko jest i będzie z jednego powodu - kasa, to tak jakby teraz miała powstać czysta energia wodorowa - kraje arabskie by próbowały to sabotować, ponieważ nie miały by wtedy profitów. Tak samo jest z przemysłem - nikt nie będzie publikował i udostępniał badań (stawiajacych mleko w negatywnym świetle), które nie są na ręke wielkim koncernom.


Nie mniej sam pije mleko, ponieważ mi poprostu samakuje - nie te same ilości co kiedyś, ale wciąż nie moge się odzwyczaić.

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko dla cielony daje mase ! czy to prawda ??

Następny temat

dieta na mase...szybko!

WHEY premium