SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pifko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, no właśnie, jak to jest z tym piwkiem? Koleżanka - instruktorka aerobiku powiedziała, że po jednym małym ma się w plecy miesiąc treningów - taka atrofia??? Z kolei instruktor na kursie taternickim radził nam po zejściu z gór wypić jedno małe jako napój izotoniczny. Już zupełnie nie wiem, co o tym sądzić. A w ogóle, to mam kumpla, który w skałach wali gaz co wieczór do oporu, bo - jak twierdzi - na kacu ma "lepszą psychę"!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Cóż, u mnie piwko wspaniale wytrenowało pewien mięsień Do dziś nie moge się go pozbyć. Nie wiem, czy ktoś już o tym mówił, ale browarek wspaniale wzmaga apetyt - może więc się nie skończyć na paru pustych, choć procentowych kaloriach... Uwielbiam browce, szczegónie Tyskie (Do producenta - "Jakiś profit za reklamę może by tak, he?"), ale obecnie wolę CAŁKOWICIE z nich zrezygnować. No, przynajmniej do uzyskania jako takiej sylwetki.
Pozdrowionka.

Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 piwo i w plecy caly miesiac - nienawidze tego wyrazu ale powiem LOL.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 7562 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30261
nie wydaje mi sie ze jedno piwo zaprzepaszcza miesiąc treningu. w nie dużych ilościach jest wręcz zdrowe( na nerki) ale bez przesady...

gdybyśmy nie cierpieli nie wiedzielibyśmy że żyjemy
Tomek

kiedyś konserwator Muzyka, film i książka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
e nie przesadzaj miesiac treningu to ja chyba jestem w epoce kamienia lupanego i wogole nie zaczalem treningow :) a chyba zle ze mna nie jest...
a troche sie pije ja tam nie wierze w takie glupoty... no jedynie co to opona troche rosnie ale coooo tam :)

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dzięki za odpowiedzi. Może dla facetów mała oponka to nie problem, ala ja właśnie ją redukuję i zastanawiam się, czy wtedy nie ma mowy o piwie, czy mała dyspensa nie zaszkodzi. Ostatnio byłam na imprezie i wszyscy pili piwo, a ja tylko wodę z cytryną, chociaż bawiłam się i tak świetnie. Dla moich przyjaciół jednak już idę na stracenie. Mam jeszcze pytanie w kwestii diety. Jak sobie to rozplanować, skoro wszystkie treningi mam wieczorem i wracam tak ok. 20-tej. Jaki posiłek potreningowy i właściwie kiedy. Najpierw trzeba uzupełnić glikogen, potem jakiś tuńczyk, no nie wiem, czy toto aby się w nocy nie odkłada w tłuszcz???

Aleksandra Bil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No po treningu ww proste ok, ale nie pozniej niz 2 godziny przed snem. Tunczyk spox, ale czy ja wiem czy na noc - jest ciezkostrawny.. a co do piwka, do jedno w tygodniu nie zaszkodzi (najzdrowsze jest ciemne - porter rulz :), problem w tym, ze u mnie na jednym sie nie konczy :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
ja po jednym porterze :> bije Zydow :PPP

zartuje

co do piwka to raz na jakis czas mozna jedno
wkoncu trzeba przepulkac te nery :> uwalone bialkiem :PPP

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BARRY a moze niemca w chelm

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
heheh :>>> czasem i tak bywa :PPP

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pifko jest jedynie nie wskazane w cyklu kreatynowym ,tu rzeczywiscie podobno jedno pifko moze cofnac nas o 2 tygodnie POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 23 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16145
dla mnie to bzdury, jedno male jeszcze nikomu nie zaszkodzilo i nie zaszkodzi.

A teraz troche faktow:

- piwo jest napojem pozywnym i orzezwiającym, o unikalnych własciwosciach smakowych i odzywczych oraz duzej zawartosci witamin. Ich zrodłem są naturalne składniki uzyte do produkcji piwa - słod i chmiel. Zwiazki mineralne i mikroelementy zawarte w piwie obejmuja liste około 30 pierwiastkow pochodzacych głownie ze slodu,
- chmiel ma działanie uspokajajace, hamujące nadmierną pobudliwosc, a dzieki zawartosci fitoestrogenow chroni przed rakiem
- piwo zapobiega powstawaniu kamieni zolciowych i nerkowych, stosowane jest rowniez w profilaktyce chorob serca. Piwo doskonale gasi pragnienie, głownie dzieki 0,4-0,5% zawartosci dwutlenku wegla,
- sposrod witamin wystepujacych w piwie najwazniejsza pozycje zajmuja witaminy z grupy B z wyjatkiem występującej w niewielkich ilosciach witaminy B1. Witaminy grupy B sa grupa prostetyczna dla wielu enzymow, pomocna przy syntezie bialek i aminokwasow. Ryboflawina i niacyna (witamina PP), wystepujace w dosc znacznej ilosci w piwie, dzialaja pobudzajaco na soki zoladkowe i funkcje przewodu pokarmowego. Oczywiscie spozywanie piwa przy schorzeniach zoladka powinno byc nadzorowane przez lekarza,
- piwo ulatwia trawienie pokarmow weglowodanowych, co ma znaczenie w dietach wegetarianskich. Dziala pobudzajaco na apetyt i stad jest zalecane w zywieniu ludzi starszych, rekonwalescentow i kobiet ciezarnych, działa tez terapeutycznie w schorzeniach przewodu pokarmowego, ukladu krwionosnego, pewnych chorobach skory, jest tez srodkiem moczopednym

Tak wiec Panie i Panowie na zdrowie...


j.

_____________________________________________
*Siemanko, codziennie wsuwam owsianke na sniadanko*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

la roche-posay

Następny temat

Duży problem Co przed snem???

WHEY premium