SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy start w trójboju

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Possible z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 133
Witam , w przyszłym roku chciałbym wystartować na mistrzostwach polski w trójboju klasycznym w kategori juniorów do lat 16 do 74kg , jaki wynik w trójboju trzeba około posiadać aby na takich zawodach się nie zbłaźnić ? czy trzeba mnieć klub aby wystartować ?jakie są koszty startów ? itp. Nie mam pojęcia jak to wszystko się odbywa więc każda informacja będzie cenna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zerknij na ostatnie wyniki z zawodów i zobaczysz jakie są wyniki, koszty startu są niewielkie, pewnie jedynie wpisowe i jak MP to trzeba być zrzeszonym w jakimś klubie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 133
Niestety nigdzie nie mogę znaleść tych wyników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Podstawowe pytanie ..gdzie chcesz wystartować ? W PZKFiTS ?
Jeśli tak to musisz wykupić licencję i być zrzeszonym w klubie który opłaca składki do PZKFiTS...

Jeśli chciałbyś wystartować w jakiejś innej federacji , to nie ma problemu z licencjami i przynależnością klubową...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
matq4774th69
Niestety nigdzie nie mogę znaleść tych wyników.



Tutaj Masz wyniki z 2016 ....coś nie mogę znaleźć z 2017
http://pzkfits.pl/wp-content/uploads/2017/03/Wynikimptsk2016r.pdf

wyświetla mi się błąd strony..ale postaram się też wrzucić

Myślę że jak to Twój pierwszy start , to nie patrz na to jakie zajmiesz miejsce...lecz po prostu jedź i zrób swoje.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-02-03 23:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 133
Niestety nie ma tam wyników w kategorii do 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
matq4774th69
Niestety nie ma tam wyników w kategorii do 16 lat


SORRY
Tutaj są wyniki z 2016

http://pzkfits.pl/wp-content/uploads/2017/03/MPJ-wyniki.pdf 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 133
Dzięki , jak uda ci się znaleść wyniki z tego roku to będzie super bo jak patrzę na wyniki w mojej kategorii to w 2016 mógłbym powalczyć o 3 miejsce a w 2015 o pierwsze , jak to jest z dojazdami na zawody przykładowo z jedno klubu jedzie 10 osób to każdy jedzie osobno na swój koszt czy klub organizuje jakiś autobus ?


Zmieniony przez - matq4774th69 w dniu 2018-02-04 10:45:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Wszystko jest zależne od klubu...jakie ma fundusze itp.
Jednak najczęściej jest tak , że zawodnicy dojeżdżają na własny koszt ....chociaż tak jak pisałem wcześniej są kluby które organizują wyjazd dla kilku osób. I wtedy zrzuta na paliwo lub jeśli klub ma kasę to jazda za FREE.

Który rocznik jesteś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wszystko zależy, pierwsze zawody z kalendarza imprez PZKFiTS to Puchar Polski 16-17 marzec w Skierniewicach. Mistrzostwa Polski juniorów do lat 16 i 20 w kwietniu podczas targów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
matq4774th69
Witam , w przyszłym roku chciałbym wystartować na mistrzostwach polski w trójboju klasycznym w kategori juniorów do lat 16 do 74kg , jaki wynik w trójboju trzeba około posiadać aby na takich zawodach się nie zbłaźnić ? czy trzeba mnieć klub aby wystartować ?jakie są koszty startów ? itp. Nie mam pojęcia jak to wszystko się odbywa więc każda informacja będzie cenna.

To chodzi Tobie konkretnir o ten rok czy dopiero 2018 bo z postu wynika, że 2018.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MP Kettlebell Sport - 3.03.2018 Halinów

Następny temat

Puchar Polski Kettlebell - 24.03.2018 Kalisz

WHEY premium