SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwszy raz z salbutamolem

Wysłana -
Witam wszystkich Panowie, chcę zarzucić na dniach salbutamol, na ostatni miesiąc redukcji, jakie macie doświadczenia z tym środkiem? jak dawkować? jak rozbijać dawki w ciągu dnia? jakieś mocniejsze sajdy? problemy ze snem?

Ankieta:
1. WIEK: 20
2. WAGA: 110
3. WZROST: 193
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 132
-udo: 70
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA: 3500
-białko: 300
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 lata ON
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 8-10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x15
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: 130x12

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ładnie lecisz od 18tki cały czas .....
Sally zacznij od 12mg w 3 dawkach , stopniowo zwiększaj
Wysłana -
zacznij od dawki skutecznej, sprawdź 4 mg (jedna tab), jak Cię smyrnie to syknie na pare dni, aż do momentu jak przestanie wieźć. Jak nie poczujesz to 4mg rano i 4mg przed treningniem. Czyli po 1 tabsie, docelowo powinieneś dojść do 32mg dziennie, z podzaielm typu 20 przed treningiem i rano 12, lub jak bedzie za dużo na 2 dawki to na 3 daj 10, 12, 10. Nie bierz przed snem bo możesz nie zasnąć łatwo tak sobie dopasuj żeby szamać w ciągu dnia.
Wysłana -
Dziękuję Panowie
Wysłana -
Jeśli poza treningami nie masz zbyt aktywnego dnia, dzielenie dawki na cały dzień jest bez sensu i lepiej podawać tylko przed aktywnością całość lub jak Ci pisałem. Zjadłem tego trochę i tak najlepiej działało.
Wysłana -
A to jest przedtreningowka czy jak ?
To ma działać cały dzien , dlatego trzeba utrzymywać odpowiednie stężenie . Jedynie unikać dawkowania w godz wieczorowo-nocnych
Wysłana -
podziel na kilka porcji
najpierw zacznij od 1 tabsa i zobaczysz jak na ciebie działa
Wysłana -
Poniekąd jest, bo znacznie podnosi wydolność, a największą korzyść z tytułu spalania fatu uzyskamy wykonując konkretną aktywność, działanie salbutamolu jest na tyle delikatne, że siedząc na dupie przed kompem niewiele z jego potencjału palącego fat wyciągniemy.
Ale niech każdy sobie je jak chce, ja już sprawdziłem i nie ma korzyści poza trzęsawką w dzieleniu dawek.
Wysłana -
Poczytaj o działaniu Sally
Wysłana -
e-lite
Poczytaj o działaniu Sally

Dlatego jadłem to tak jak proponujecie. Później spróbowałem odwrotnie i... Zmieniłem zdanie ;)
Wysłana -
ja nigdy nie dzieliłem ani clenu ani sally ,lecz ja zawsze trenuje rano to problem mam z głowy
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź