SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na siłowni :(

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Mam mały problem. W zasadzie to nie problem, może źle do tego podchodzę... W sumie prosta sprawa - chciałam na początku lipca po raz pierwszy iść na siłownię. Koleżanka, która już dawno obiecała mi, że pójdziemy razem, ciągle narzeka na brak czasu. Wydaje mi się, że jeżeli nie zacznę ćwiczyć od zaraz, później będzie coraz gorzej. Ćwiczyłam jakiś czas w domu - były drobne, ale zauważalne efekty, jak na tak niedoświadczoną osobę, jak ja. Ale po krótkiej przerwie czuję wyraźny spadek formy. Nie wiem, czy dobrze jest zaczynać ćwiczyć na siłowni przy słabszej kondycji... Z drugiej strony, nie chcę cały czas ćwiczyć w domu, bo nie mam tu za dużych możliwości.
Na siłowni chcę ćwiczyć rano, bo wydaje mi się, że nie będzie wtedy za dużo osób. Gdybym zdecydowała się na popołudnie, może mogłabym zabrać się z kolegami, ale jednak nie chcę zaczynać, kiedy będzie tam dużo osób.
No i teraz zaczyna się mój problem - jeżeli pójdę rano, nie będę wiedziała w ogóle, co robić . Układałam dietę, układałam trening, ale teorii daleko do praktyki. Nigdy nie byłam na żadnej siłowni, nie znam tam nikogo, nie umiem korzystać z większości przyrządów i nie wiem, czy ktoś będzie miał czas i ochotę mi pomóc...
Pomyślcie sobie - wchodzi taka mała dziewczyna, sama, w dodatku bez formy, i co ona ma zrobić? . Mam do wyboru iść jutro rano sama albo czekać w nieskończoność na znajomych. Co byście zrobili?

Jeżeli wydaje ci się, że idzie dobrze, to znaczy, że coś przeoczyłeś.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na poczatek powinnas isc na taka silownie gdzie zawsze mozna skorzystac z fachowej porady instruktora. i nie wstydz sie ! kazdy kiedys zaczynal, ja na poczatku tez kaleczylem pieknie, ale teraz juz jest git bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
anitko ja tez ze slaska dokaldnie z gliwic znam w gliwicach kazda silke bo w kazdej przynajmniej 3 miechy chodzilem napisz na 4896372 dam jakies wskazowki:]

lapa 34 klata 101 lydka 43 waga okolo 74 wz 170 bez treningu:]]]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
Anito nie bój sie pierwszy raz nie zawsze boli Na kazdej siłowni jest trener któremu zależy na tym żebyś uczęszczała na treningi napewno będzie miły i pokaże jak wykonywać ćwiczenia. Dziewczyny na siłowni to zresztą miła sprawa u nas nikt nie narzeka i przychodza po południu. Siłownia to nic strasznego a nikt nie bedzie sie z Ciebie napewno śmialw koncu jestes kobieta i nie masz na celu treningu silowego czy na mase. Zycze powodzenia w dazeniu do celu trzymam kciuki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Dziekuje wszystkim za wsparcie .
Titek: dzieki, ale co prawda jestem ze slaskiego, tylko z okolic Zywca - wiec do Gliwic troche ode mnie daleko...
A to, ze jestem dziewczyna, chyba nie jest wystarczajacym powodem, zeby sie ze mnie nie smiac... Pomijajac fakt, ze po jakims czasie jednak zamierzam zabrac sie za sile . Ale na poczatku lajtowo, nie bede szalec, to moze jakis instruktor sie znajdzie, ktory nie pozwoli, zebym zrobila krzywde sobie i sprzetowi i czegos mnie nauczy.

Jeżeli wydaje ci się, że idzie dobrze, to znaczy, że coś przeoczyłeś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Nie musisz wcale iść na profesjonalną siłownie aby ktoś ci doradził co i jak, jestem pewien ze jak kogoś spytasz co i jak to z miłą chęcią ci wszystko objaśni. I nie czekaj na koleżanke!!! Weż sie za siebie i pokaż jej na co cie stać Niech ci pozazdrości troche formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
:] widac ze spoko laska:p powodzenia

lapa 34 klata 101 lydka 43 waga okolo 74 wz 170 bez treningu:]]]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12758
ej Ty.. urodzilas sie tego samego dnia co ja

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić,
aż znajduje się taki jeden który nie wie że się nie da -
i on to robi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przesyłka

Następny temat

JKlaus Doring

WHEY premium