SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy miesiąc masówki efekty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
Od początku września jestem na masie waga z 81 skoczyła do 84 kg przy tym przybrałem 1% tłuszczu ( z 15 do 16)
Wymiary:
bicek: z 34,5 do 35
obwód bioder: z 92 do 93,5
Obwód klaty: z 101 do 101,5
obwód łydki: z 36,5 do 37
Obwód pasa: z 86,5 do 87,5
Przedramie: z 27,5 do 28
Udo z 57,5 do 58
Jak oceniacie dotychczasowe efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mając 20% lub więcej skończy się znacznym pogorszeniem wrażliwości insulinowej. Będzie to skutkowało coraz gorszą proporcją mięśni w stosunku do tkanki tłuszczowej.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
W jeden miesiąc trzy kilo to moim zdaniem dużo, nawet za dużo. Startowałes z 15% bf'a? Moim zdaniem błąd lepiej byłoby zejść do tych 10% i wtedy masować. Wstaw najlepiej zdjęcie sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Rewelacyjnie! Jesli utrzymasz to tempo "wzrostu" to za rok mozesz miec kilkanascie cm w pasie wiecej! Uda sie na pewbo.

Co i jak jesz

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 


Wypełnij ankietę, zapodaj konkretne informacje o sobie, chyba ze konkretnych odpowiedzi nie oczekujesz

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Uzyskanie kg masy miesniowej w miesiac to moim zdaniem duzy sukces i trudno taki progres utrzymac. Do tego ponad dwa razy tyle sadla w twoim przypadku da efekt w postaci kolejnego tematu jak zredukowac 10kg.

Te pomiary to dodam juz z praktyki, to sa na granicy bledu pomiaru.


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-30 14:59go:20

Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-09-30 15:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Nie zesrajcie się czasami z tym waszym nabieraniem CZYSTEJ MASY MIĘŚNIOWEJ. Jeszcze kilka lat temu takie dziki forumowe jak Molder czy Rybas robiły świniomasę po czym wycinały się bez problemu na redukcji do kości i była forma, a teraz każdy jeden fitnesiarz z bożej łaski chce żeby mieć 12-pak na masie
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
Diete i trening mam wykupioną od potreningu.pl. Czyli co mozliowe jest ze 3 kg poszly mi głownie w tłuszcz? W innych tematach czytałem to mówili ze na masie tyje się średnio 0,5 kg na tydzień i tez z własnego doświadczania wiem ze waga na czczo zależy tez od tego co się dzień wcześniej jadło bo nawet na redukcji raz ważyłem 81 raz 82 itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
Nie zesrajcie się czasami z tym waszym nabieraniem CZYSTEJ MASY MIĘŚNIOWEJ. Jeszcze kilka lat temu takie dziki forumowe jak Molder czy Rybas robiły świniomasę po czym wycinały się bez problemu na redukcji do kości i była forma, a teraz każdy jeden fitnesiarz z bożej łaski chce mieć 12-pak na masie

Naoglądaliście się gości lecących na Bóg wie jakich środkach - hormon, insa, peptydy - i myślicie, że przeciętny, zwykły człowiek jest w stanie powtórzyć taki efekt i mieć kratę na masie? Bez hormonów tarczycy, bez trena, mastera, teścia, wina itd?? Naprawdę tak uważacie? Bo chyba komuś tu sztanga na głowę spadła jeśli porównuje efekty zwykłego człowieka do zawodnika z kilkunastoletnim stażem

Typ zrobił 3 kg masy, tylko cm w pasie, i tak z czasem tempo nabierania kg mu spadnie a tu już komentarz że się Bóg wie jak zalewa

Jak wy sobie wyobrażacie masówkę bez nabierania wody i tłuszczu?
A skąd Ty jeden z drugim znawco wiesz, czy on nabrał tłuszczu a nie wody podskórnej, hę? Przypominam, że aromatyzacja jest nieodłącznym zjawiskiem przy robieniu masy i jednak, że tak to ujmę, mięśnie muszą mieć "środowisko wodne do rozwoju".

O tym, że na masie woda i tłuszcz są niezbędne by chronić stawy przed przeciążeniami - a przeciążane są, bo jesteśmy na masie i pizgamy złomem - to chyba wspominać nie muszę, bo to oczywistości

Daniellon, jak z czasem zaczniesz się zalewać na tej masie to zrób sobie mini-cuta, taką krótką redukcję, nie masuj Bóg wie jak długo i tyle. Pilnuj tego pasa, pilnuj by tłuszczu nie było więcej niż mięśni - kratka cały czas ma być lekko widoczna - i tyle.





Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-09-30 15:27:47
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
Wielkie dzięki Gats za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
RozbójnikWojtas
W jeden miesiąc trzy kilo to moim zdaniem dużo, nawet za dużo. Startowałes z 15% bf'a? Moim zdaniem błąd lepiej byłoby zejść do tych 10% i wtedy masować. Wstaw najlepiej zdjęcie sylwetki.


A może zejść do 5% ?
Już bez przesady nie kazdy tutaj jest lub chce być zawodnikiem .
Reszta jak kolega wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6370
Może i zszedłbym nizej ale az poł roku byłem na redukcji przez to ze na początku zrobiłem pare błedów i powoli zaczynało to źle działać na mój organizm i było niezdrowe. Teraz po aktualnej masie planuje zejść do tych 10-9% bf i właśnie dlatego założyłem ten temat czy wszystko dobrze idzie bo chce zdązyc zredukować do wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Gats 2
Nie zesrajcie się czasami z tym waszym nabieraniem CZYSTEJ MASY MIĘŚNIOWEJ. Jeszcze kilka lat temu takie dziki forumowe jak Molder czy Rybas robiły świniomasę po czym wycinały się bez problemu na redukcji do kości i była forma, a teraz każdy jeden fitnesiarz z bożej łaski chce mieć 12-pak na masie

Naoglądaliście się gości lecących na Bóg wie jakich środkach - hormon, insa, peptydy - i myślicie, że przeciętny, zwykły człowiek jest w stanie powtórzyć taki efekt i mieć kratę na masie? Bez hormonów tarczycy, bez trena, mastera, teścia, wina itd?? Naprawdę tak uważacie? Bo chyba komuś tu sztanga na głowę spadła jeśli porównuje efekty zwykłego człowieka do zawodnika z kilkunastoletnim stażem

Typ zrobił 3 kg masy, tylko cm w pasie, i tak z czasem tempo nabierania kg mu spadnie a tu już komentarz że się Bóg wie jak zalewa

Jak wy sobie wyobrażacie masówkę bez nabierania wody i tłuszczu?
A skąd Ty jeden z drugim znawco wiesz, czy on nabrał tłuszczu a nie wody podskórnej, hę? Przypominam, że aromatyzacja jest nieodłącznym zjawiskiem przy robieniu masy i jednak, że tak to ujmę, mięśnie muszą mieć "środowisko wodne do rozwoju".

O tym, że na masie woda i tłuszcz są niezbędne by chronić stawy przed przeciążeniami - a przeciążane są, bo jesteśmy na masie i pizgamy złomem - to chyba wspominać nie muszę, bo to oczywistości

Daniellon, jak z czasem zaczniesz się zalewać na tej masie to zrób sobie mini-cuta, taką krótką redukcję, nie masuj Bóg wie jak długo i tyle. Pilnuj tego pasa, pilnuj by tłuszczu nie było więcej niż mięśni - kratka cały czas ma być lekko widoczna - i tyle.






Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-09-30 15:27:47



Jestem przekonany, ze wywolujesz zbedna burze nic nie wiedzac o gosciu, ano co ani jak i czy wogole trenuje.

Pomojajac ton tego co piszesz, niech ktos pomoze Ci zdjac ta sztange z glowy.

Pijesz do mojej wypowiedzi to najpierw przeczytaj co napisalem.

Flex twoim zdaniem 3 kg przy jego parametrach to jest ok?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Tutaj nie zwracałem uwagi na te 3 kg , aczkolwiek wiadomo ze na początku masowania może zaistnieć taka sytuacja związana z zatrzymaniem wody . Później powinno się to ustabilizować . Bardziej chodziło mi o ten trend schodzenia tak nisko z bf . Nie kazdy ma te same priorytety w życiu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ocena

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 86kg

WHEY premium