SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy kontakt z EPISTANE - rady,opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
1. WIEK: 25
2. WAGA: 76
3. WZROST: 171cm
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 115
-udo: 61
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6
6. DIETA:
-białko: 220
-węglowodany: 400
-tłuszcz: 80
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: trochę było,ostatnie głównie test
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: 3-4kg w miare suchej masy mięśniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 170
-przysiad: 140


Hej. Ostatnio wróciłem na dobre tory i trzymam 100% miskę. Ogólnie ostatnie 1,5roku to było trzymanie formy na jako takim poziomie,raz lepiej raz gorzej ale dieta trzymana na oko - co za tym idzie przez 1,5roku stałem w miejscu ale też nie miałem motywacji. Na ten rok założyłem sobie cel przebudować sylwetkę konkretnie ale bez użycia mocnych środków i dawek,raczej powoli i w miarę zdrowo. Obecnie lecę 300mg cypionatu i około 250-300mg masteronu tygodniowo. Mam konkretny zastój ,zwiększyłem jedzenie ale to nic nie dało. Dorwałem pewne EPI i w końcu mam okazję przetestować. Proszę powiedźcie mi jakie dawki,ile podbić testa (bo wiem ,że muszę ostatnie 1,5roku nie przekroczyłem nigdy 350mg week) ile tego epi. Mastera odłożę jak się skończy zostały mi 4 lotki. I od razy wrzucam ukochane provi. 37,5mg-50mg dziennie. na razie chce jechać tylko na test + epi + provi. Teraz tak zasadnicze pytanie dorzucamy do tego stacku arimidex? używam go ogólnie od 2,5 roku non stop bo mam tendecje mimo ,że nie leciało dużo testa to pół tab tygodniowo musiało lecieć czyli ćwiartka co 3 dni. Od momentu jak wleciał master to po raz pierwszy od 2,5roku wyrzuciłem ari i ogólnie czuje się dobrze. Mam wrażenie ,że niskie estro też hamowało rozwój u mnie,z drugiej strony u mnie lekko podbite to ryj jak księżyc - nie lubie tego. i teraz tak co wrzucimy później jeszcze w trakcie epi? chce do wakacji przymasować i zrobić minicut znów pewnie uruchamiając masteron. Tren,winstrol,meta,deca,bold odpadają. zostawiam fote poglądową

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Witam



Nasuwa się pytanie czy faktycznie potrzebujesz na tym etapie epi ? Ponadto jedzenie arimidexu jak cukierki to głupota i proszenie się o guza. Jest to bardzo silny lek i nie wolno go sobie spożywac od tak, żeby kontrolować estrogen. Tym bardziej, że jego wysoki poziom wcale nie musi mieć negatywnych skutków. Epistane również może w pewnym stopniu go obniżyć, więc pytanie czy warto.


Epi to tak naprawdę silny steryd anaboliczno-androgenny niewiele słabszy od testosteronu. Może on być toksyczny podobnie bądź nawet bardziej od środków takich jak popularny metanabol bądź winstrol. W badaniach często wykazuje się, iż stosowanie prohormonów prowadzi do uszkodzeń wątroby i nerek. Skutki uboczne jakie mogą wystąpić podczas stosowania Epistane:

-bezpłodność czasowa lub trwała.
-toksyczność dla naszej wątroby
-interakcje z różnymi lekami
-wirylizacja u kobiet
-zmiana profilu lipidowego krwi, wzrost LDL, spadek HDL, ryzyko dla serca i układu krążenia,
-zwiększenie się hematokrytu,
-zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach, zablokowanie osi HPTA, wpływ na LH i FSH,
-zwiększenie wagi ciała,




„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93256 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
epi to mega lajtowy środek w jakim celu tak naprawdę chcez wrzucac w to kase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
no właśnie niby lajtowy niby nie. wiem,ze odpowiednia dawka może da solidny efekt..w każdym razie epi już mam ,mogę dokupić coś tylko co,okres do konca maja przeznaczam na masę ale solidną suchą potem leka wycinka ,co radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450
Zamiast epi daj wiecej tescia i dorzuc troche kalori i obserwuj co sie dzieje , na tym epi nic nie zdziałasz dobrego a tak naprawde nawet nie wiesz co jest w srodku.


Zmieniony przez - panameradrive w dniu 2018-03-14 12:18:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
moze metka skoro chcesz isc w orale?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
meta odpada. muli mi apetyt po 3-4 dniach stosowania. epi mam od sprawdzonego dostawcy,to wiem,ze pewne ale na pewno zwieksze testa. Jak z ari ? obserwować czy zarzucić mala dawke? Provi bedize leciec jak skonczy sie master.

wiec epi i tak odpale bo jestem ciekawy. ale nie wiem na ile dac testa,jak z provi ,co robimy z Ari ..


Zmieniony przez - thugnwk w dniu 2018-03-14 12:38:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450
300mg cypio to troche malo, dalbym minimum 400-500mg ew week a ari w jakim celu ? zbyt niskie estro moze masz i dlatego nie robisz postepow jakie bys chcial ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Ari przy takiej dawce testa to jak strzelać z armaty do komara
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Zdecydowanie zbyt niskie estro. Kiedyś miałem głowę zrytą na punkcie suchej sylwetki,okrągłej mordy. Ale przy 500mg testo i provi nie powinno być z tym problemów. Dobra to zwiększam testa dam 500-600mg cypio week, 30mg epi i 25mg provi na razie i zobaczymy jak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale co te provi ma dac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
lepiej się czuje jak dokładam provi,mniej wody,lepsze libido - ogólnie tylko dla sampoczucia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem po odbloku

Wiecej