SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy kontakt z EPISTANE - rady,opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
czy prawdziwe epi może obniżać estro? trochę czytałem i różne opinie. jak sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
U mnie obniżyło ale nadal w normie, jak bijesz testa to niezbyt dużo to zbije. Ja bym kontrolował bardzo profil lipidowy potem hormony i wątrobę w ostatniej kolejności bo z osłonkami to nawet poza normę ciężko wyjść w tej dawce. Profil lipidowy okrutnie się rozjechał na tym, olej lniany i omega3 żeby jako tak to utrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Tak wiem. O lipidy dbam. Jak efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
ja ci powiem tak EPI niby slabe(ciekawe z ktorej srony) ja lece na testo 600.deka 400,master 200.cabaster, a ajka dodalem epi to nagłe p******niecie, zyly na wierzchu,schudlem 3 killo w 4 dni. troche mie usypia ale daje to co epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Brałem solo i efekty były niezłe, wzrost siły, lepsze nabicie, wymiary się poprawiły. Brałem 30mg ed, teraz jakbym miał brać to tylko z testem i większą dawkę np 45mg. Do tego miałem obrzydliwe back pumpsy, nie dało się żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
adrian adw
ja ci powiem tak EPI niby slabe(ciekawe z ktorej srony) ja lece na testo 600.deka 400,master 200.cabaster, a ajka dodalem epi to nagłe p******niecie, zyly na wierzchu,schudlem 3 killo w 4 dni. troche mie usypia ale daje to co epi
taaaaa i byles na plusie kalorycznym rozumiem skoro deka leciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
deka leci m.in przeciwkontuzjogennie ale + cabaser tez swoje robi, a co do epi dzisiaj 2 przed treningiem i prawie zasnąłem, zero pompy, mięśnie płaskie, sam nie wiem o co chodzi, może tylko niektóre kapsy maja to co powinny albo ch..j wie o co chodzi i tam siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kiedy ten mit o nandrolonie minie, ech
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 73 Wiek 6 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9889
ale że co z tym nandrolonem ja go biore na szybszą regeneracje scięgien, bo zerwałem biceps w styczniu a triceps naderwałem w wakacje w tamtym roku a nandro zwiększa synteze kolagenu,zresztą chcieli mi to szyć a po miesiącu już 5-kilowymi machałem na biceps,ale lekarz powiedzial ze pierwsze ciężary zaczne dzwigac za 3 m-ce, wiec nie sądze żę nandro nie działa w tym aspekcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem po odbloku

Następny temat

Tren,OxA,Deca,enan

WHEY premium