maniak7000Men Bodybuilding 80 kg: Jarosław Sypniewski 2 miejsce,
Artur Szudrowicz 3 miejsce
Men Bodybuilding 85 kg: Krzysztof Skryplonek 3 miejsce
Mariusz Bałaziński 5 miejsce
Men Bodybuilding 90 kg: Szymon Łada 2 miejsce
Patrycjusz Wróblewski 3 miejsce
Men Bodybuilding 95 kg: Tomasz Pabiniak 3 miejsce
Wojciech Pieczaba 4 miejsce
Men Bodybuilding 100 kg: Przemysław Owczarek 5 miejsce
Tomasz Lech 1 miejsce
Men Classic Bodybuilding 171 cm: Tomasz Laszko 3 miejsce
Men Classic Bodybuilding 175 cm: Przemysław Żokowski 5 miejsce
Men Classic Bodybuilding 180 cm: Hubert Kulczyński 4 miejsce
Krzysztof Rodkiewicz 4 miejsce
Men Classic Bodybuilding Over 180 cm: Tomasz Winnicki 5 miejsce
Mistrzostwa Europy w Fitness:
Women Bodyfitness Up to 158 cm: Sylwia Taczała 4 miejsce
Women Bodyfitness Up to 168 cm: Kinga Gołebiewska 3miejsce
Women Bodyfitness Over 168 cm: Kinga Szweda 2 miejsce
Women Bikini-Fitness Up to 163 cm: Ewa Zegan 4 miejsce
Women Bikini-Fitness Up to 166 cm: Joanna Kaczy
poprzedniego posta mi ucięło (czego nie zauważyłem) .. nie wiem dlaczego
- przesyłam ponownie
----------
Men Bodybuilding 80 kg: Jarosław Sypniewski 2 miejsce,
Artur Szudrowicz 3 miejsce
Men Bodybuilding 85 kg: Krzysztof Skryplonek 3 miejsce
Mariusz Bałaziński 5 miejsce
Men Bodybuilding 90 kg: Szymon Łada 2 miejsce
Patrycjusz Wróblewski 3 miejsce
Men Bodybuilding 95 kg: Tomasz Pabiniak 3 miejsce
Wojciech Pieczaba 4 miejsce
Men Bodybuilding 100 kg: Przemysław Owczarek 5 miejsce
Tomasz Lech 1 miejsce
Men Classic Bodybuilding 171 cm: Tomasz Laszko 3 miejsce
Men Classic Bodybuilding 175 cm: Przemysław Żokowski 5 miejsce
Men Classic Bodybuilding 180 cm: Hubert Kulczyński 4 miejsce
Krzysztof Rodkiewicz 4 miejsce
Men Classic Bodybuilding Over 180 cm: Tomasz Winnicki 5 miejsce
Mistrzostwa Europy w Fitness:
Women Bodyfitness Up to 158 cm: Sylwia Taczała 4 miejsce
Women Bodyfitness Up to 168 cm: Kinga Gołebiewska 3miejsce
Women Bodyfitness Over 168 cm: Kinga Szweda 2 miejsce
Women Bikini-Fitness Up to 163 cm: Ewa Zegan 4 miejsce
Women Bikini-Fitness Up to 166 cm: Joanna Kaczyńska 3 miejsce
Women Bikini-Fitness Up to 169 cm: Marta Ceglarska 3 miejsce
Women Bikini-Fitness Up to 172 cm: Małgorzata Mączyńska 4 miejsce
Women Bikini-Fitness Over 172 cm: Paula Banot 3 miejsce
Men Physique Up to 174 cm: Dawid Bukiel 4 miejsce
Men Physique Up to 178 cm: Grzegorz Płaczkowski 4 miejsce
Men Physique Up to 178 cm: Marcin Stachniak 3 miejsce
Men Fitness open: Rafał Kula 3 miejsce
Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów:
Junior Women Bodyfitness Up to 163 cm: Kaja Wojciechowska 3 miejsce
Junior Women Bikinifitness Over 163 cm: Żaneta Szlęzak 4 miejsce
Angelika Smoła 4 miejsce
Junior Women Fitness Over 163 cm: Żaneta Balsewicz 4 miejsce
Junior Men Bodybuilding Up to 75 kg: Paweł Kujawa 5 miejsce
Junior Men Bodybuilding Over 75 kg:
Piotr Borecki 2 miejsce
Kamil Tanwic 3 miejsce
Junior Men Classic Bodybuilding Open: Łukasz Babiak 3 miejsce
Jakub Szczerba 4 miejsce
Master Women Bodyfitness Age 35-44yrs: Małgorzata Śliwinska 3 miejsce
Sylwia Klaczyńska 3 miejsce
Master Men Bodybuilding: Age 40-49 yrs, 90 kg: Krzysztof Wojtal 5 miejsce
Master Men Bodybuilding: Age 40-49 yrs Over 90 kg: Eryk Denko 3 miejsce
Jakub Potocki 2 miejsce
Master Men Bodybuilding: Age 50-59 yrs Over 80 kg: Wiesław Kruk 4 miejsce