SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl testosteron prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
1.WIEK: 21
2.WAGA: 93
3.WZROST: 190
4.WYMIARY:
BICEPS: 43
KLATA: 120
UDO: 59
TALIA: 39
5.STAZ NA SILOWNI: 3,5
6.DIETA
BIALKO: 3
WEGLOWDANY: 4,5
TLUSZCZ: 1
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta, meta+oma
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: w miare czyste mięso
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 20 miesięcy
11.POZIOM BF% 16%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 120
martwy ciag : 100
przysiad : x

Witam! W życiu miałem 2 "cykle". Jeden składał się ze 100 tabletek metki, a drugi ze 100 tab mety i 5 strzałów omy. Niestety było to dawno, totalny brak wiedzy, świadomości i odpowiedzialoności ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Było mineło było dawno, na tyle dawno, że mogę uznać, że w życiu cyklu nie miałem

Obecnie chce polecieć:
1-8 prop 100mg/e2d
odblok clomid 1/200mg 3/100mg 10/50mg

Profiaktyka: omega-3, cynk, aspargin, urinal, prostamol (po 5 strzałach omy miałem problemy z prostata), witamine B complex. Bardzo proszę radzić mówić co jeszcze potrzeba, a co nie koniecznie.

Pytania:

1. Czy jeśli poczuje, że prop już mnie nie klepie powiedzmy w 6tyg. Robić zejści dawkami 75/50 e2d czy nie muszę?

2. Sprawa zastrzyków. Jak widać w ankiecie udo mam powiedzmy "małe". Nigdy nie przywiązywałem uwagi do nóg, czego żałuje ale trudno. Robię nogi sumiennie. Chciałbym bić właśnie w udo. Czy igła 35mm wbijana do końc będzie dobra? Chce zrobić elegancką iniekcje głęboko domięśniowo, ale mięsień mam na tyle mały że nie chce go przebić dłuższą igłą.

3. Co do diety, 4,5 węgla czy to nie mało? Nie mam prblemów z utrzymaniem wagi, ale każdy jeden węgiel za dużo dość mocno odkłada mi się, tylko i wyłącznie w pasie, co potem okropnie cięzko zredukować. Wolę więc trzymać te 4,5 i budować mięso niż dać za dużo. Jeśli jednak te 4,5 to mało, to proszę o korekte.

4. Co do odbloku proszę o sugestie czy wszystko ok.

5. Clomid i nolva: niestety kox leży w szafce a żaden dil w moim mieście, którego znam (nie za wielu, nie interesowalem sie tym do tej pory) nie ma ani clomidu ani nolvy. Niektórzy pytaja po co mi nolva Ile mam tego mieć? Nie wiem jak to jest pakowane, po ile mg w jednej tabletce? Ile nolvy? Czy jedna paczka starczy jak mnie chwyci gino, żeby jechać do końca cyklu profilaktycznie, żeby gino nie wróciło? Proszę o jakąś konkretną odpowiedź ile mam tego wziąść bo poprostu nie wiem.

Cykl mam nadzieje przemyślany. Robiłem niedawno badania na poziom testa (wynik 688). Po cyklu i po odbloku zrobie kolejne, żeby sprawdzić czy odblok poszedł tak jak powinien. Micha trzymana, trenign jest. Proszę o uwagi/rady/korekty. Będe wdzięczny. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tali masz 39?
Spoko
nogi do wzrostu chude pewnie wyglada jak bys na szczudlach chodzil?

Pierwszy cykl prop bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94113 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
8-9 tydz możesz robić zejśce na propie wcześniej bym nie robił,nolva jest przeważnie 20 mg op powinno wystarczyć,dodał bym je do odbloku 24 h po ost iniekcji clom na noc 150/200 mg potem 50 mg przez 2max 3 tyg do tego nolva w pierwszy tydz 40 mg potem 20 mg o tydz więcej niż clom.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Talia 39 Miało być oczywiście łydka 39. Nogi wyglądaja jak szczudła to fakt. Basen tylko w spodenkach do kolan

Z tą nolva wyszło mi, że powinienem mieć 42 tabletki (20mg tabl) na sam odblok? A co w przypadku gino? Wtedy jedna paczka będzie mało.

Dla ścisłości, talia 81

Zmieniony przez - naginator w dniu 2008-10-11 13:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
wyciskanie 120, martwy 100 ?? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
1. Czy jeśli poczuje, że prop już mnie nie klepie powiedzmy w 6tyg. Robić zejści dawkami 75/50 e2d czy nie muszę? - prop na bank Cie bedzie klepal po 6 tyg. mozesz go poczuc mniej w 12tym (tak na oko )

2. Sprawa zastrzyków. Jak widać w ankiecie udo mam powiedzmy "małe". Nigdy nie przywiązywałem uwagi do nóg, czego żałuje ale trudno. Robię nogi sumiennie. Chciałbym bić właśnie w udo. Czy igła 35mm wbijana do końc będzie dobra? Chce zrobić elegancką iniekcje głęboko domięśniowo, ale mięsień mam na tyle mały że nie chce go przebić dłuższą igłą. igla 35mm bedzie ok

3. Co do diety, 4,5 węgla czy to nie mało? Nie mam prblemów z utrzymaniem wagi, ale każdy jeden węgiel za dużo dość mocno odkłada mi się, tylko i wyłącznie w pasie, co potem okropnie cięzko zredukować. Wolę więc trzymać te 4,5 i budować mięso niż dać za dużo. Jeśli jednak te 4,5 to mało, to proszę o korekte. wszystko zalezy od organizmu. zacznij od 4g/kg mc. Nie lacz wegli z tluszczem.

4. Co do odbloku proszę o sugestie czy wszystko ok. za mocne wejscie, zrob 21 dni po 1 tabl

5. Clomid i nolva: niestety kox leży w szafce a żaden dil w moim mieście, którego znam (nie za wielu, nie interesowalem sie tym do tej pory) nie ma ani clomidu ani nolvy. Niektórzy pytaja po co mi nolva Ile mam tego mieć? Nie wiem jak to jest pakowane, po ile mg w jednej tabletce? Ile nolvy? Czy jedna paczka starczy jak mnie chwyci gino, żeby jechać do końca cyklu profilaktycznie, żeby gino nie wróciło? Proszę o jakąś konkretną odpowiedź ile mam tego wziąść bo poprostu nie wiem.
nolve kup w razie "W" . kup paczke (30 tabl 20mg) i obserwuj cycki
2 paczki cloma na odblok

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Super jordan, dzieki bardzo (w jednej paczce cloma ile tabletek?). Po sogu panowie odemnie. Oprócz gamonia co mu sie wyniki siłowe nie podobaja, mi też nie, ale przynajmniej są moje i prawdziwe. Dzieki i trzymac kciuki żebym odnalazł dila co bedzie mial cloma i nolve bo do dzisiaj ich nie mam i z cyklem ruszyc nie moge

Po wszystkim zdam relacje co i jak.

Zmieniony przez - naginator w dniu 2008-10-11 20:33:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13629
12 tabsow w paczce tzn. listku

Zmieniony przez - mefmefmef w dniu 2008-10-11 21:08:23

jesteś urocza,uzycz mi krocza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Odświeżam. Jestem przed pierwszą iniekcją. Jaka ma być igła do mojego chudego uda. Mam pod ręką: 0,6x30mm, 0,7x40mm, 0,6x25mm. Która będzie idealna jeśli chodzi o długość? Nie za płytko nie za głęboko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94113 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
7 choć ja bije 6 i daje rade 30 mm

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2008-10-22 20:13:42

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
ok leci 0,6x30mm bo 0,7 mam tylko 40mm. Dzieki

w trakcie iniekcji poruszyłem ręką (trzęsłą się jak cholera!!) ponownie zassałem tłoczek. znowu bąbelki. Czy tak wolno robić?

Zmieniony przez - naginator w dniu 2008-10-22 20:34:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o odblok

Następny temat

NPP-Któe Najpewniejsze

WHEY premium