SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl sterydowy. Prośba o pomoc przy wyborze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 168
Witam kolegów. Mam 28 lat i na siłowni cwicze kilka dobrych lat,ale jakos bez wiekszych efektow. Miesnie sa, troche uroslem,ale rzezby prawie nic. Niestety z dieta u mnie ciezko,nie moge utrzymac. Chcialem sprobowac sie delikatnie wspomoc. Zakupilem jak narazie winstrol od bałkana 100 tabsow po 10mg. Interesuje mnie dorzucenie czegos do tego. Ogolnie mam 189cm wzrostu i 87 kg wagi. Zalezy mi na jak najmniejszej inwazyjnosci w organizm... i jeszcze jestem po dwoch rekonstrukcjach ACL kilka lat temu mialem. Czy winstrol nie wykonczy mi tych kolan calkiem? Dziekuje za odpowiedz z gory :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 168
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Wypelnij ankietę winko to akurat bardzo szkodliwy środek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wino to nie spalacz zreszta bez diety zadne saa nie maja sensu bo niby co?bez diety z cwiczeniami masz slabe efekty i myslisz ze dasz wino czy inny steryd i nagle bedzie super sylwetka?czemu nie mozesz diety utrzymac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 168
WIEK: 28
2. WAGA: 87
3. WZROST: 189
4. WYMIARY:
-biceps: 37
-klatka: 108
-udo: 63
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA: narazie brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 2 dni trening,1 przerwa,dwa trening,jedem przerwa. Trening split
9. CEL CYKLU: rzezba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: b. Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90kg 2 razy
-martwy ciąg: 90kg 2 razy
-przysiad: 90kg 2 razy

PYTANIE: pytanie jak w pierwszym poście, Jeśli chodzi o diete to oczywiście wraz z rozpoczęciem cyklu zaczynam ją na 100%! Planuje zapotrzebowanie w granicach 2500 kcal przy czym bialka 2,5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Skoro nie trzymasz diety to dlaczego się dziwisz że efektów brak ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie,diete ma sie przed cyklem,podczas cyklu i po cyklu!
A bez odpowiedniego odzywiania dziwisz sie ze efektow nie masz
Uloz diete to i bez saa efekt bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 168
No dobra zacznijmy od nowa... jesli zaczne diete i za miesiac bede chcial zaczac jakis ciekawy,bezpieczny cykl ktory mialby na celu troche pomoc w rzezbie i uwydatnieniu miesni to co warto na pierwszy cykl saa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli zaczniesz diete to o saa mysl za rok czy dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
PiotrM90
No dobra zacznijmy od nowa... jesli zaczne diete i za miesiac bede chcial zaczac jakis ciekawy,bezpieczny cykl ktory mialby na celu troche pomoc w rzezbie i uwydatnieniu miesni to co warto na pierwszy cykl saa?


Rzeźba i uwydatnienie mięśni to znowu dieta

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badan do analizy, dluga masa, obecnie mostek redukcja.

Następny temat

Odblok bez hcg

WHEY premium