SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl sterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3259

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
Witam. Po 6.5 roku ćwiczenia na siłowni postanowiłem, że wezmę doping. Powodem tego jest fakt, że wykorzystałem już chyba swoje max genetyczne. Od roku się nie zmieniam, a dalej chcę dążyć do poprawy sylwetki i w końcu wystartować na scenie kulturystycznej. Myślę, że nie jest jeszcze za późno a czas który poświęciłem ćwicząc wykorzystałem w 100%. Celem pierwszego mojego cyklu jest zbudowanie mięsa, gdyż jak na razie mam go za mało, żeby wystartować na scenie. Czekam i liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam :)
1. WIEK: 23
2. WAGA: 96,5kg
3. WZROST: 185cm
4. WYMIARY:
-biceps: 45cm
-klatka: 124cm
-udo: 68cm
-talia: 86cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6.5roku
6. DIETA:
-białko: 225 g
-węglowodany: 385 g
-tłuszcz: 124g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Od 6.5 roku 0 styczności ze sterydami
8. TRENING:
Poniedziałek: ( Klatka+Triceps)
Wtorek: (Barki+Biceps)
Środa: (Nogi)
Czwartek: (Plecy+Brzuch)
Piątek: (Klatka+Barki+Biceps)
W każdym treningu cardio
9. CEL CYKLU: Budowa masy mięśniowej
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: Brak cyklów sterydowych
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Szczerze jeśli chodzi o moje ciało to jestem z niego naprawdę zadowolony, chcę schudnąć bez problemu to robię chcę przytyć nie ma żadnego problemu. Tym budowy: myślę, że jestem czystym mezomorfikiem
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry jedynie co mogę dodać to wrodzona lordoza lędźwiową)
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2950kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 145kg x1
-martwy ciąg: 200kg x1
-przysiad:Przysiadu mocnego nie mam przez problemy z moim kręgosłupem( nie daje na max ciężaru, ale 140kgx4 robię) , najlepiej czuje się na maszynie poziomej do nóg, rekord 435kg x6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11860
Poleć normalnie inj. Szkoda flaków, na winku solo dużo nie ugrasz, a metka to już imo cięższy kaliber saa i na pierwszy raz bałbym się wrzucić. Test długi/krótki i naprawdę można super progresować praktycznie bez sajdów. Ja byłem neutralnie do inj nastawiony, a teraz (może trochę dziwne) bardzo lubię robić strzałki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Test solo w zaleznosci ile ma trwac cykl
10-12tyg dalbym propa 100mg e2d
Pow 12tyg enan/cypio/susta 250 e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363983 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667740
Daj propa jak nie przeszkadzaja ci czeste iniekcje. Cykl min 12 tyg I was gore.w ok 5 tyg wbij Hcg bo nie wiadomo ile cykl potrwa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
Czyli chcąc nie chcąc muszę użyć igły? Wiem, że jest to o wiele mniej szkodliwe od tabletek ale fakt, iż samemu mam się ukuć troszkę mnie odpycha... Rozumiem, że doustnie nic się nie znajdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Możesz dac combo winstrol + metanabol np... fajne combo, niektóre laby robią nawet gotowe produkty z taką kombinacją.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
No ale tak bedziesz musial sie zacząć kiedyś kluc i tak... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Są tacy że wystarcza im orale + suple + dieta i trenowanie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
Wiem o tym, że i tak wcześniej czy pózniej by cos osiągnąc będe musial spróbować iniekcji, jednakże wystartować od razu tak grubo trochę mi ciężko... Wino + metka? Nie poryje mi to trochę wątroby? Co powiecie o samym winie + do tego oslonka tydzien przed i przez caly cykl oraz po i do tego to samo z osłoną stawów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Meth czy wink solo będzie dobrym rozwiązaniem. Ten temat bedzie Ci pomocny przy oralach - https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363983 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667740
ew turka , tylko na turce może libido klapnąć
ale połączenie metki z winkiem jak Krzykacz zaproponował to super combo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
Rozumiem. Jeśli chodzi o samo wino to 100tab 100mg wystarczy? 3 TAB na dzień czyli 30mg co 8h w każdym posiłku. Czy raczej jest to za mała dawka? Odblokowanie po 8h od ostatniej tabletki przez 10 dni po 1 TAB clomidu?
A jeśli chodzi o połączenie meta + clomid to jak to brać jeśli bym na to się zdecydował? Wiemy że wino ma okres półtrwania do 8h zaś meta do 6h czyli ma się rozumieć że wino biorę tak samo jak solo zaś meta co 6h czyli 4 TAB dziennie po 10mg? Nie jest to za dużo dla wątroby? (Ps. Sorki że tak długo nie odpisywałem ale miałem parę dni wolnego od internetu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po 10 miesiącach ON czas na OFF-odblok

Następny temat

Przechowywanie

WHEY premium