SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Byłem w aptece całodobowej, tam jest sprzęt lepszej jakości.

Wykonałem pomiar 2x

140/78 puls 125 <- chwile po wejściu do apteki
128/66 puls 99 <- po 6 minutach

I teraz w domu: 127/68 puls 83
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Wiec wszystko jest Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Okej, dzięki. Sprawdze jeszcze w poniedziałek TSH i cholesterol, żeby mieć całkowity spokój, bo mi siądzie w końcu psycha od takiego nakręcania się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Dobra wszystko jest git póki co. Podskoczyła siła, czuję się dobrze. Pytanie jeszcze o odblok, bo mam 10k jednostek HCG. Rozmawiałem z jednym znajomym na siłowni i powiedział, żebym HCG zaczął wbijać w ostatnim tygodniu propa 1000 jednostek co drugi dzień(i że wystarczy 5k jednostek) i 2 dni po ostatnim HCG ładować clomid/tamoxifen. Zaś na forach wyczytałem, żeby wbijać HCG 3 dni po ostatnim zastrzyku i potem clomid/tamoxifen, więc jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
3dni po propie hcg i 3dni po ost hcg clom z tamoxem
Ile trwal cykl?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Cykl jeszcze trwa, pytam na zapas, żeby czegoś nie spierdzielić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No to ile bedzie trwal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Jeszcze 8 tygodni (w sumie 10)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1316
Przedwczoraj zaczęły mnie masakrycznie swędzieć sutki, zauważyłem też lekki wyciek przy ściśnięciu, zaatakowałem od razu 50mg nolvy, wczoraj 30mg dzisiaj 20mg z rana i chyba jest ok, ale 1cm pod lewym sutkiem czuje twardą grudke(na pewno nie jest to tłuszcz). Mam łykać tamox do końca cyklu czy odstawić i obserwować cały czas czy się coś dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
A jak prolaktyna u ciebie? Miałeś ją kontrolować cabaserem, robiłeś coś z tym? Pamiętaj, że od tego może być gino, szczególnie, że mówisz o grudkach i wyciekach [to mi się jakoś bardizej z gino prolaktynowym niż estrogenowym kojarzy].
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na testo bez badan?

Następny temat

Czy i jaki doping polecacie w mojej sytuacji?

WHEY premium