SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy cykl propek, potrzebuję informacji,relacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
WIEK:29
2. WAGA: 90
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 120
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: długi ,niestety z przerwami
6. DIETA: jest, obecnie redukcyjna
-białko: 2
-węglowodany: 3
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING: 5 razy
9. CEL CYKLU: suchy mięsień, szlif
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 13%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 200
-przysiad: 160

Witam
Długo się zastanawiam nad przygodą z dopingiem z racji że chyba wykorzystał em potencjał naturalny czas spróbować czegoś mocniejszego ale chcialbym lajtowy srodek bez wiekszych strat dla organizmu i strat po cyklu i teraz mam kilka pytań ,moja wiedza na temat dopingu jest raczej niska, więc się dopytam, czy na propie można zrobić redukcję zalezy mi na jakości, i co sądzicie o masteronie nadaje się na pierwszy raz solo?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205629
Bierzesz clomid + nolva wiec nie ma sensu dawac teraz exe.Mozesz sobie dla swietygo spokoju zbadac sam poziom e2 + prolaktyne

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Propionat 100mg pon/śr/pt. 8-12tyg powinno się ładnie zakręcić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
Czyli master czy npp solo odpada? Jak się odblokować i kiedy? Jakie badania mogę sobie do tego zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zostań przy propku solo, ewentualnie daj npp w niskiej dawce + prop i tak pociągnij cykl.

Badań horm przed nie masz co robić bo nigdy towaru nie brałeś. Przed PCT można wykonać standard pakiet.

Przed cyklem możesz zrobić ogólne bad diag co najwyżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Master, npp solo odpada.
Daj propa 100mg e2d lub dlugi estr (cyp, enan) 300-400mg/ tyg. Pct hcg, clom.
Co do badan - https://www.sfd.pl/Doping-f14.html?search=jakie badania


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-05-07 12:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
Dzięki panowie to jeszcze takie pytanie bo zakupilem propa 30 strzałów z ip ale mam możliwość wymiany na genesis wymieniać? W bary mogę bez problemu ladowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Przy zerowym pojęciu o inj unikaj inj w miejscach blisko zginaczy - braki/uda.

Zacznij od pośladków rotacyjnie zmieniając miejsce inj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
Małe pytanie na koniec bo propek już leży na półce (8 tyg) tylko teraz pytanie o hcg i clomid ile tego kupic jak się dobrze odblokować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94879 Napisanych postów 364877 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670333
10.000 hcg
20 cloma
30 tamoxa

to takie optymalne pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Możesz dla pewności przed pct zrobić badana przede wszystkim estrogen jak będzie wysoko w górze, to skołuj sobie kilka tabletek symexu do hcg , i dodajesz np jak bijesz 2500iu e3d w dniu iniekcji 1/4 lub 1/2tabletki do hcg. Możesz też badać ewentualnie prolaktynę , ale myślę że nie będzie z tym problemu. Reszta jw Łodzianin sugeruje ,co masz kupić post wyżej.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 761
Dzięki ,jutro leci pierwszy strzał ,jak polecę pon/śro/pią/ będzie dobrze ?(bo między pią a pon są 2 dni przerwy nie przeszkadza?)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop,cypio i tren

Następny temat

nowa bomba

WHEY premium