SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl po latach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Witam wszystkich serdecznie. Planuję rozpocząć pierwszy po chyba 10 ciu latach cykl. Ze względu na to iź opaslem się dawna waga ok 95 pelnej żyłki z pręgami ;D Obecna 125 przy wzroscie 186. I do rzeczy: Panowie kiedys z bardzo dobrymi wynikiami przerobiłem niemal wszystko bwz GH i insy jedynie.Teraz zwpuścilem się latka skoczyły (40 już) i raz ze potrzebuję teścia i jz to czuję bo ciągle cos pobolewa, to chcę zbić smalec obojetnie czy wagę, ale przyda się tez. Sylwetkr nadal mam atletyczna, ale mam bebzon i od jakiegos czasu zrobiły się cycki. Trochę też miałem predyspozycje do gino więc czuję grudki pod kapslami dodatkowo. Od kilku dni tnę węgle podbijam białko i trening nie jak kiedys masa/siła,tylko ruszyłem dupe i cisnę max powtorzeń (troche boli serce ze inni patrza jak powietrze przerzucam ale cóż)
Chcę rozpocząć pierwszy długi cykl min 3-4miechy stawiam na rescia enana i co do tego zeby zbijało. Ari, primobolan, boldek,masteron. (Nolve wezme i tak) polecicie mi co wrzucic przez pierwsze trzy miechy i w jakich dawkach bo ze łba wyleciały juz prawidła. Deca odpada bo nie lubimy się. Na ostatnie dwa miechy cyklu jak bedzie np 6 miechow widzialbym winko bo sir wzajemnie kochaliśmy zawsze. Dieta bedzie poukladana, suple teź. Co mogłbym wziac na kicka nim enan zacznie "gadać" troche sie przez ten czas porobiło inaczej i w metodach i w dostepnych srodkach i firmach. Pomuszta ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Panowie proszę o info. Biłem do tej pory enan e4d (w styczniu jeszcze e5d) poleciało 25 ml już i zostalo mi pięc. Dobrałem wczoraj jeszcze 20 bo chcę ciągnąć rok minimum (jakis most/odblok w trakcie) i okazało się, że przez pomylkę dostałem sustę organon. J7z nie bede cudował jezdził więc tak zostanie. Jak ją bić? Jak enan czy styknie e5d? Mam jeszcze oxe 300 tabs wrzucac już czy poczekac do lata. Na obecnie od grudnia zjechałem ze 130kg na 113. Sila idzie,michę trzymam, suplementuję bcaa,białko i kretkę od początku. Vit b complex, a, d , NAC, karczoch i tribulusa. Z miesiąc temu musiałem dołąxzyć aromasin i daje radę jadlwm 20x EOD teraz co 3 ci 4 ty dzien jeden tabsik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
1. WIEK: 40
2. WAGA: 125
3. WZROST:186
4. WYMIARY:
-biceps: 45 klapnietego smalca
-klatka: 130
-udo: 73
-talia: 108 a nad tym jeszcze kołdun
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 12 lat potem 10przerwy
6. DIETA:
-białko: 300
-węglowodany: 100
-tłuszcz: 120
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: mnóstwo
8. TRENING: zqwsze masa/siła był teraz rzeźba xD
9. CEL CYKLU: rzeźba redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ok-8 10 lat
11. POZIOM BF%: potem policze
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): zawsze byłem suchar teraz okoł 38lat mnie zalało i mam piwny brzuch
13. STAN ZDROWIA: dobry, krzyż i refluks doskwierają.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: nie konwertuje xD
15. PPM (podstawowa przemiana materii): co zjem to wys...
16. WYNIKI SIŁOWE: kiedyś wpisze co pamietam
-klata: 186 - 2 powtorzenie
-martwy ciąg: około 220 chyba
-barki zza głowy: 140 ostatnia seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
Test i nic więcej nie potrzebujesz
Dieta z ujemnym bilansem i zbijasz fet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Do czego mu ten test ...tragedia, -25kg zjechać bez towaru i dopiero coś tam myśleć bo inaczej skończy ...zresztą sami wiecie jak skńczy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
No tak ale 40 na karku , wiec prozdrowotnie można dodać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Klasa...a coś na wejście zeby nie kombinować z propem na przejscie na enan. Meta kopnie ale czy jest sens przy takiej opcji (zebym sie nie zapuchl jeszcze bardziej) jak moja. Fajnie jak by zanim prolo zacznie gadac cos pomagalo dupe ruszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
Nic więcej nie potrzebujesz . Teraz trzeba zrzucić sadło a potem można kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
flex1976
No tak ale 40 na karku , wiec prozdrowotnie można dodać



...i 10lat bez treningu ...a prozdrowotnie to się poleca witaminy w tabletkach
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1252
Oks super to troche roboty. Dawno nie czułem bomby, troche sie poregeneruje, troche samopoczucia tesciowego sie przyda. Ciezko mi było ogólnie sie zmobilizować, ale jak juz wkazlem pod zelastwo to wiadomo juz samo ciągnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insa

Następny temat

Insa przedtreningowego

WHEY premium