SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwszy cykl na propionacie krok po kroku

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 28
Waga 90
Wzrost 178
Obwód ramienia 42
Obwód klatki 108
Obwód uda 60
Obwód talii 95
Staż na siłowni 10
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 3100 kcal Wklejona na dole tematu
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 0
Opisz swój plan treningowy Split 4 dniowy
Cel cyklu Rekompozycja oraz przerwanie zastoju w obwodach i sile
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia 0
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) z 25
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) Raczej endomorfik ciężko mi schudnać i łatwo przytyć
Stan zdrowia Dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia Brak
PPM (podstawowa przemiana materii) Nie wiem
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) Klatka 140, martwy 180 trzy razy, przysiad słabo 80kg w seriach
Wysłana -
kosta83
Jak Ci się ręce trzęsą to wal po udach. Igła 0.5 i ogień tylko patrz jak lecą żyły żeby je omijać

Dokladnie. Wpisz w google "uklad krwionosny" i zobacz na obrazkach jak ida zyly. Ogolnie najpewniej w bok uda.
Wysłana -
Ok
Wysłana -
Cześć, jest problem bo jedna fiolka starcza mi na 2 tygodnie, i mając 4 cykl skończe po 8 tygodniach. Od piątego dorzucam 100 tab wina po 3 dziennie i wynika że wino bede brał jeszcze półtora tygodnia po ostatnim strzale. Nie wiem jak z odblokiem czy dokupić fiolke i żeby cykl trwał 10 tygodni i skończe podobnie, czy jak skończe wino dopiero 2 dni po nim hcg co 3 dni i potem clomid. Wyjdzie na to że półtora tygodnia byłbym bez testosteronu w organiźmie jakbym odblokował się dopiero po winie.
Wysłana -
Czyli moge zaczac odblok po winie czyli poltora tygidnia po ostatnim strzale tescia?
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź