SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl na " powaznie " ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
1. WIEK: 26
2. WAGA: 85
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:Dawno oxandrolon,metanabol, testosteron
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: Redukcja, kondycja/wytrzymalosc
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Testosteron jakies 6 lat temu , tak samo metka,,oxa rok temu
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: Bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Raczej nie ma
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: Nie skupiam sie na nich, bardziej wykonuje cwiczenia dynamiczne z mniejszym ciezarem
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Witam doswiadczonych kolegow !;) Tak jak pisalem w ankiecie, dawno temu, jak byłem głupi za namową kolegi bralem tescia i do tego metke, pozniej tez byl czas co bralem halo ( Ale to bylo jakos przed zawodami w boksie,3 tyg. Na tym lecialem ) a rok temu byla podobno oxa.. Bo nie wiem dokladnie czy to nie byla jakas mieszanka winka z metka. Nie wiem czy to istotne ale wolalem o tym napisac. Teraz chcialbym wziąść sie za sterydy na powaznie.. Zeby wszystko mialo rece i nogi. Moim celem jest redukcja, wiadomo.. Dieta to podstawa, ale kolega zajmuje sie dietetyka i mi wszystko ma rozpisac.Nie chciał bym tez zeby kondycja upadla, bo moim priorytetem jest muay thai.. Chcialbym zejsc z 7-8 kg w dol z zachowanie wytrzymalosci /wydolnosci.. Czy moglibyscie mi rozpisac ewentualnie jakis cykl? Myslalem zeby na poczatek dac testosteron( solo ), ale czekam na opinie osob doświadczonych w tym temacie.. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi!;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Ankietę wypełniamy w całości . Jeden środek będzie odpowiedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Trening 3 raz w tyg. Muay thai, dwa razy bieganie ( interwaly i raz dluzsze wybiegania )i raz silownia ( fbw )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
flex1976
Ankietę wypełniamy w całości . Jeden środek będzie odpowiedni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl.co dodac,kiedy odblok?

Wiecej