SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl na Epi solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Kwestia przełamania się ,później już idzie bez problemów

Idzie bez problemow to malo....nie mozna sie doczekac nastepnego wbicia :) Mnie juz zapach wacika do dezynfekcji wprawia w zadowolenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
narkusy jedne

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3524
No rozumiem, na sucho trawa nie rośnie, ja to tylko się o jajka boje. A tak to przemyślałem sprawę i pojadę na prop, ze wzgędlu na krótki halftime. Nie wiem jaka będzie reakcja a to pierwszy cykl pójdzie. Myśle o biciu w udo 0,7 igiełka. Jak miskę ustawić? Chcę zbić fat maksymalnie. Nie jestem otłuszczony ale z racji, że ja endo to nie mam rzeźby mocnej także. Ma ktoś wzór, żeby obliczyć ile do dzidy wpakować soku na moją wagę?

EDIT:

Czy to boli? W sensie nie sama igła a po, w końcu to mięsień i jak potem się biega albo przysiady robi to jest dyskomfort??


Zmieniony przez - perun2018 w dniu 2018-05-16 15:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie ma takich wyliczen ile soku
Daj prop 100mg pon/sr/pt i polec z 10-12tyg
Dieta jska Ci pasuje
No wbicie igly jakis tam lekki bol jak przebija skore nic strasznego



Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-16 15:05:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yes! Nastepny ;) A serio gratuluje decyzji, nie bedziesz zalowal. Gdy przebija skore to czuc, bol jest slaby, ale psychika dziala. Jak nie jestes pewny jak zareaguje to kup na poczatek te plastry, to bez recepty. Po strzale na drugi czy trzeci dzien czasami boli, cos jak zakwasy, ale od techniki wbijania. Nie wiem jak z propem, bo ja biore enan. Kup pewnej firmy, zeby nie bylo zanieczyszczone to i nie powinno bolec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arek.z90
Yes! Nastepny ;) A serio gratuluje decyzji, nie bedziesz zalowal. Gdy przebija skore to czuc, bol jest slaby, ale psychika dziala. Jak nie jestes pewny jak zareaguje to kup na poczatek te plastry, to bez recepty. Po strzale na drugi czy trzeci dzien czasami boli, cos jak zakwasy, ale od techniki wbijania. Nie wiem jak z propem, bo ja biore enan. Kup pewnej firmy, zeby nie bylo zanieczyszczone to i nie powinno bolec.

Ja mam igly 0,5 ale bilem tez 0,45 z tym ze wtedy trzeba lekko podgrzac, bo to olej wiec gesty. Na jajka to hcg, albo....majonez ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3524
Okej to muszę pokupować wszystko a na końcu test, przygotować sobie wszystko pod PCT, ale jak czytam to się okazuję, że sporo tych środków będzie mi potrzebnych. Ja mam tylko taki problem, że mi się mega pocą dłonie i już widzę przy wbijaniu jak coś idzie nie tak )))) ale serio dzięki za info, powoli sobie będę kompletować wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93931 Napisanych postów 363728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666879
bardzo szybko przywykniesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Tylko pamiętaj ,że może się to okazać bilet w jedną stronę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
thugnwk
Tylko pamiętaj ,że może się to okazać bilet w jedną stronę :D


zapewne tak bedzie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop bałkan solo i problem z jadrami.

Następny temat

T3 FT3 wyniki badan do oceny

WHEY premium