SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl mono kreatyna prosi o ocenę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Elo. Mam urodziny niedługo, wpadnie trochę kasy, więc sobie kminie jakiś cykl kreatynowy i zarzuce go po 6 miechach ćwiczeń (na razie prawie 4 miechy ćwicze). Będzie to mój pierwszy cykl, więc chce spróbować na razie mono. Proszę o ocenę tego co wymyśliłem, bo bardzo długiej lekturze sfd

Długość cyklu : 8 tyg

- Kreatyna : Monohydrat Vitalmaxa 900g bo taniej i sprzedam co zostanie (tu mam pytanie, czym się różni rozdrobnienie 80 mesh od zwykłego ? )

W dni treningowe: 5g nadczo, 5g po treningu
W dni bez treningowe: 5 g nadczo (brać jeszcze 5 g żeby w sumie było 10g ? da to coś ? )



-Hmb Olimp megacaps (1000mg/caps)

3x 1g codziennie/ rano nadczo - po treningu - przed spaniem/
(będę brał od 4tego mięsiąca ćwiczeń, żeby potem była ciągłość, mniej wiecej 3 miesiące)



-Carbo / rano nadczo z kreatyną (ile gram?) , przed i po treningu( 1g/kg ciała)


-Zma Olimpu 3x caps przed snem


-Tauryna Olimpu mega caps (1500mg/caps) - 2x 2caps razem z kreta (wyjdzie 3g tauryny, chyba za dużo, ale tanij mi wyjdzie kupno takiej i starczy na 2 miechy)


Kosztorys na 2 miesiące (niektórych supli zostanie):

Kreatyna ~ 61zł
Hmb ~ 100zł za 2 miesiace
Carbo ~ nie wliczam bo i tak każdy ma
Zma 120caps +60caps ~ 124zł
Tauryna 300caps (1500mg/caps ) 51zł

W sumie: 336zł

Teraz mam pytania

1. Co lepiej z kretą brać, carbo czy gainer ?
2. W dni beztreningowe brać 5g czy 10 g kreatyny ? (brzuch ćwicze właśnie w "beztreningowe" dni absII)
3. Ile gram carbo brac z kreatyną ?


Diete mam jak Pan Bóg i sfd przykazało nie musze uzupełniać biała ani ww.

Proszę o ocenę, rady sugestie, i nie bicie mnie za mocno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
Tauryna Olimpu mega caps (1500mg/caps) - 2x 2caps razem z kreta (wyjdzie 3g tauryny, chyba za dużo, ale tanij mi wyjdzie kupno takiej i starczy na 2 miechy) możesz nawet 1 kaps tauryny z każdą porcją kreatyny, wystarczy, ja tak brałem i było git, a i tauryny zostanie ci na następny cykl
Pzdr

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
1. Co lepiej z kretą brać, carbo czy gainer ?
2. W dni beztreningowe brać 5g czy 10 g kreatyny ? (brzuch ćwicze właśnie w "beztreningowe" dni absII)
3. Ile gram carbo brac z kreatyną ?


1.Carbo
2.5g spokojnie starczy na pierwszy cykl
3.0,5g/kg masy ciała jesli chodzi przyjmowanie po treningu,jesli o innych porach to tauryna wystarczy 1,5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
CARO DO KRETYNE OK 40G DO PORCJE KTRETYNE KTÓRA BIERZESZ PO TRENINGU DAJ NIE 40G CARBO A Z 60G. DO TEGO Z 2G TAURYNE DO PORCJI. a I BIERZ DWIE PORCJIE DZINNIE W DZEN BEZTRENINGOWY TEŻ JAK MASZ TYLE TEJ KRETYNY. CO DO HMB TO JAK MAZ HAJS TO MOZESZ KUPOIĆ. A 80 MESCH TO JEST STOPIEN ROZDROBNIENIA CZYM WIEKSZY TEN MESCH TYM JEST BARDZIEJ ROZDRONIONA ACZKOLWIEK NIE ROBI TO ZNACZĄCEJ RÓZNICY CZY JEST 80 MESCH CZY2 50 MESCH

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
tu mam pytanie, czym się różni rozdrobnienie 80 mesh od zwykłego ?

"Zwykłe" rozdrobnienie to ok 200mesh tu masz 80, poprostu będzie to bardziej przypominało cuker puder(gorzej sie będzie nabierało).
Jeżeli chodzi o róznice w efekcie między jedną a drugą to żadne dlatego nie warto przepłacać

HMB se daruj i zostaw tą kase na następny cykl np. jakiś stak kreatynowy



Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-11-13 22:33:38

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Wybierz produkt bardziej rozdrobniony czyli 250 mesh ,niektórzy przy 80 mesh maja lekkie uczcue dyskomfortu w zołądku,kreatyna dłużej tam siedzi.To pare zł w cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
nie bierz hmb z kreta

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
adlaczego nie ma brac razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Oka to HMB won. Czyli rano brać kreta+tauryna (carbo tez czy nie ? ), a po treningu kreta+tauryna+carbo ?
Dzieks sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8815
A ja miałbym pytanie dotyczące tematu

Czy jeżeli po treningu bierze się 5g kreatyny z ok 60g Carbo to czy np gainer dac po 30 minutach a posiłek potreningowy dac po ok godz(od kreatyny) czy gainera wrzucic w inna pore dnia??
Do swojej diety chciałem tez dorzucic wlasnie gainera i nie wiem jak to wszystko połączyć

Dodam ze jest bto moj pierwszy cykl z kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8815
aha dodam tez ze na silce cw ok roku a wczesniej kilka lat nieregularnie w domu - mam 23 lata - (podaje te info bo jakw idze na forumczesto ejst to potzrebne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
PO porcji kreatyny z carbo odczekaj 15-20 minut i jedz posiłek potreningowy.
Gainera dodawaj tam gdzie CI brakuje ww czy białka w posiłku.

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-27 09:29:34

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ulozenie zestawu na rzezbe

Następny temat

nitrobolon

Wiecej