SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl kreatyna+aakg+itp.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
wiem,że jest ale suple z jej składem można jeszcze dostać :) jak się wie gdzie szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
można również dostać z efką ale tylko na opakowaniu bo w środku już jest coś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 32 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 172
jak dobrze poszukać to można dostać jeszcze agme polskiego producenta UNS sam miałem ich puche ,którą jakiś czas temu skończyłem lub innych np Iforce, Prime itd :) i działają jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
To zamiast SAWa dam kofeinę, tylko jaką firmę polecacie? Dawki 1000mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35738 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262806
Kofeina 4+ moja ulubiona

Z tym tysiąc mg to nieźle Cie poniosło

Przeważnie ludzie wrzucają 100-200 mg ale to już sobie ustalisz sam, bo to kwestia indywidualna

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
dawka kofeiny na porcje max 300mg, większa juz niekoniecznie bedzie przekladala sie na zdolnosci wysilkowe. taka ilos w zupelnosci powinna wystarczyc do blokowania receptorow adenozynowcyh w mozgu i tym samym przekladala sie na uczucie pobudzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Witam ponownie Panowie. Wszystko zamówione i teraz mam domwas pytanie. Cykl planuje na 12 tygodni chyba że coś nieoczekiwanego się wydarzy. Rozpiskę widzę następująco:

DT
Kreatyna - 5g rano do śniadania i 5g 30 minut przed treningiem
AAKG - 3750mg 30 minut przed treningiem i 3750mg po treningu
Białko
- jedna porcja (30g) zaraz po treningu
Witaminy - rano do śniadania tabs witaminowy i przed snem mineralny
Kofeina - 200mg 30 minut przed treningiem

DNT:
Kreatyna: 5g do posiłku o 13 godzinie
Witaminy - jak w DT

Czy to jest dobrze rozpisane? Pierwszy posiłek jem o 7 trening mam pomiędzy posiłkiem 5 a 6 ostatnim (19.30 i 22.40)

Ćwiczę co drugi dzień splitem 3 dniowym.

Następne pytanie. Kupiłem Ostrovit WPC80 Instant było jeszcze WPC80 i WPC80 standard warto było dopłacić te 7zł dla rzekomo lepszej rozpuszczalności i smaku (ciasteczkowy).

Dzięki za odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
kreatyne daj po treningu, mozesz zrezygnować z porannej dawki i dać przed i po, aakg starczy przed, zamiast po treningu wolałbym dać przed snem.

Wpc normalne też się dobrze rozpuści
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
osobiscie tez bym zrezygnowal z AAKG po treningowo, a korzystal tylko w formie pre
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Przed treningiem zarzucić AAKG 7500mg czy 3250mg? Jak brałem shoty w płynie było tam 7500mg i coś tam odczuwałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz bez dużej dawki stymulantów może EvoLab Alphaburn ?

Następny temat

Suplementacja

Wiecej