SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl etap 2 ;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Witam

1-20 enan ( od 4 do 16 e4d 500mg od 16 do ........ poniedziałek czwartek 250 do 300mg max podpowiedź kolegów z forum w innym temacie ^^)
1-4 meta 1 20/30/40/40
Hcg leci co około 4 tygodnie 5000ui rozbite na 1000ui e3d

Jadłem nolve 10mg od andro od 9 kwietnia do 21 kwietnia od 22 aromarasin około 10mg ed również andro do 3 maja . Odstawiłem i czuję się dobrze badania kontrolne będę robił dopiero w lipcu podczas urlopu . Ostanie pełne były w kwietniu prolka w normie jem b6 3xdzień po 100mg , estro miałem tylko wkręcone .

Właśnie domówiłem 200 Tury oczekuje zejścia czasu biegania na 7km poniżej 35min , obecnie najlepszy wynik to 40 min z hakiem , oraz adaptacji organizmu na gigant serie , super serie , drop sety i wszystko innego co jestem w stanie wymyślić . Nienawidzę monotonii na treningu treningi układam sam .

Deca od andro 3 słoiki - Masa Masa Masa oraz wzmocnienia kości , odczuwam bóle w przedramionach podczas wiosłowania pod chwytem na maksymalnych obciążeniach obwód mojego nadgarstka to 17cm , genetyki nie przeskoczę a 5x5 samo się nie zrobi .

6 butli enana
5 Butli propa

Obecnie docinam się po okresie masowym od grudnia 2017 rozpoczęta od Ph , dieta low carb ( 1kg kip , okolo 1,8kg warzywa i owoce max 1kg , owsianka i miska ryżu przed treningiem i woda )
Obecnie jakieś 10 do max 11% BF , obwód pasa nad pempkiem zjechałem z 89 do 85 cm i 5kg masy ciała w 4 tygodnie ( 90 cm to mój max limit )

Od przyszłego tygodnia będę wchodził na med carb i high carb po około 2 tygodniach , ewentualnie dieta wysoko białkowa 400g +/-( lubię jeść mięso i orzechy w dużych ilościach ) i tłuszczę xxx g reszta 3kg +/- owoce i warzywa owsianka na śniadanie ;) .Sezon się zaczął więc zamierzam nadrobić zaległości w diecie z zimy .

Do Rzeczy zamierzam lecieć

-tura 1-6 od 40mg dzień , rozbite rano wieczór w celu zmniejszenia obciążeni dla wątroby

-Deca 1-12 mam 3 słoiki ;) może ktoś doświadczony podać mi optymalny wzór

-Teść 1-xxx kiedyś skończę poniedziałek i czwartek około 300mg+/- ( strasznie dużo towaru się marnuje pomimo że zostawiam powietrze i tak wszystko nie wejdzie :(((((()

-Mam propka jeszcze ewentualnie

1) mogę podawać ena i propa równocześnie ??? małe dawki
2) jest sens jeśc beta alanine przed i po treningu po 3g
3) Magnez, b complex , witamina C dodatkowa porcja po treningu?
3) Akkg 3g i arganityna 3g przed treningiem opłaca się to jeść??
4) Dodatkowe supple Bcaa i glutamina itp warto w okresie masowym przy tak dużej ilości mięsa ?? jeśli tak co dokupić pomijać PW , lubię nadal to zarzucać ;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Witam odświeżam temat
Aktualnie lece
Deka 200mg Czwartek/Niedziela
Enan 1,25 ml Czwartek/Niedziela
Witamina B6 600mg rozbite na 200 mg 3xdzienie

Ile brać wapna i kolagenu , msm , glukozaminy , vit C dziennie żeby zmaksymalizować działanie deki na stawy i kości na tym najbardziej akurat mi zależy . Na necie nie znalazłem żadnych sensownych informacji na temat suplementacji ukierunkowanej na cyklu deka+teść .


Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-07-04 19:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
1. WIEK: 34
2. WAGA: 77.9kg
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 107 pomiary zawsze wychodzą mi innaczej :S
-udo: 60
-talia:61 o ile dobrze zmierzyłem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: rok+
6. DIETA: low carb
-białko: 275
-węglowodany: 312
-tłuszcz: 55
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3x ph
8. TRENING: 5 day split + niedzielne cardio
9. CEL CYKLU: cutting następnie masa , bez tłuszczu , cutiing na bierząco
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: styczeń 2018
11. POZIOM BF%: około 11% być może mniej ciężko to stwierdzić , kostka jest widoczna
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia tyć również potrafię;)
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg:obecnie ćwiczenia na drążku . mam predyspozycje do tego więc z nich korzystam . martwego woglę nie robię
-przysiad: 130 to nie jest mój max obecnie regeneracja kolana 5x5 120kg





Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:29:21

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:30:47

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:32:41

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:52:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668992
Wygląda ok
Możesz podawać testy razem
Beta alanina jest ok suplementem do tego kretka

Po treningu nie dawaj Wit c daj ja w innym momencie dnia .np przy kolejnym posiłku ,lub w posilku przed trg

Zacząłeś ćwiczyć inod razu bomba była?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-05-10 04:51:20

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
wit c jem około 20g na dzień , z tymi supplami się pytam bo dochodzę do wniosku że poza jedzeniem i arganityno przed snem nic mi więcej nie potrzebuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
Nie od razu ćwiczyłem około 6 miesięcy wlazłem na 5 dniowego spliita , dowiedziałem się w między czasie od znajomych o ph i się szybko wszystko rozkręciło :D Rosnę ha..... sam nie wiem lustro kłamie .... jedyna opcja to reakcja innych osób co mnie nie widują jakiś czas >>>>>>>>>>>>>>> PO tym wiem że jest git i napiredalam dalej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
BTW a co z turą i deką??


Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 05:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na co Ci 20g wit c codziennie?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Zostan narazie przy samym tescie?masz rok stazu,lecisz juz cykl a jeszcze chcesz nandrolon dokladac
Choc tak naprawde to duzo za wczesnie na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37429
czellista
na co Ci 20g wit c codziennie?


Na diecie redukcyjnej lepiej się czuje po niej , wit c nie da się przedawkować skutków ubocznych również nie ma w niektórych przypadkach stosuje się wlewy dożylne i o wiele większe dawki . Więc nie widzę nic złego w 20 g na dzień .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to poczytaj sobie w jakim celu stosuje soe wlewy i dawki +20g. robisz wielka glupote jedzac tyle wit c dzien w dzien. nie ma zadnych dowodow naukowych ze dawka pow 200mg, tak 200mg, daje wymierne korzysci. ale spoko chcesz to i 50g dziennie jedz, nie moje zycie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62
Zapotrzebowanie na witaminy, w tym na witaminę C, jest totalnie indywidualną sprawą. Ja dziennie przyjmuję około 10g, przy większych przemęczeniach troszkę większą i efekt tego jest taki, że od 8 lat u lekarza nie byłem. Chyba, że u endokrynologa, ale to nie wina witaminy :) Dowodów naukowych może i nie ma, ale człowiek sam z siebie musi zaobserwować czy mu pomaga czy nie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawroty głowy na cyklu prop +NPP

Następny temat

Libido podczas cyklu

WHEY premium