SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwszy cykl etap 2 ;)

Wysłana -
Witam

1-20 enan ( od 4 do 16 e4d 500mg od 16 do ........ poniedziałek czwartek 250 do 300mg max podpowiedź kolegów z forum w innym temacie ^^)
1-4 meta 1 20/30/40/40
Hcg leci co około 4 tygodnie 5000ui rozbite na 1000ui e3d

Jadłem nolve 10mg od andro od 9 kwietnia do 21 kwietnia od 22 aromarasin około 10mg ed również andro do 3 maja . Odstawiłem i czuję się dobrze badania kontrolne będę robił dopiero w lipcu podczas urlopu . Ostanie pełne były w kwietniu prolka w normie jem b6 3xdzień po 100mg , estro miałem tylko wkręcone .

Właśnie domówiłem 200 Tury oczekuje zejścia czasu biegania na 7km poniżej 35min , obecnie najlepszy wynik to 40 min z hakiem , oraz adaptacji organizmu na gigant serie , super serie , drop sety i wszystko innego co jestem w stanie wymyślić . Nienawidzę monotonii na treningu treningi układam sam .

Deca od andro 3 słoiki - Masa Masa Masa oraz wzmocnienia kości , odczuwam bóle w przedramionach podczas wiosłowania pod chwytem na maksymalnych obciążeniach obwód mojego nadgarstka to 17cm , genetyki nie przeskoczę a 5x5 samo się nie zrobi .

6 butli enana
5 Butli propa

Obecnie docinam się po okresie masowym od grudnia 2017 rozpoczęta od Ph , dieta low carb ( 1kg kip , okolo 1,8kg warzywa i owoce max 1kg , owsianka i miska ryżu przed treningiem i woda )
Obecnie jakieś 10 do max 11% BF , obwód pasa nad pempkiem zjechałem z 89 do 85 cm i 5kg masy ciała w 4 tygodnie ( 90 cm to mój max limit )

Od przyszłego tygodnia będę wchodził na med carb i high carb po około 2 tygodniach , ewentualnie dieta wysoko białkowa 400g +/-( lubię jeść mięso i orzechy w dużych ilościach ) i tłuszczę xxx g reszta 3kg +/- owoce i warzywa owsianka na śniadanie ;) .Sezon się zaczął więc zamierzam nadrobić zaległości w diecie z zimy .

Do Rzeczy zamierzam lecieć

-tura 1-6 od 40mg dzień , rozbite rano wieczór w celu zmniejszenia obciążeni dla wątroby

-Deca 1-12 mam 3 słoiki ;) może ktoś doświadczony podać mi optymalny wzór

-Teść 1-xxx kiedyś skończę poniedziałek i czwartek około 300mg+/- ( strasznie dużo towaru się marnuje pomimo że zostawiam powietrze i tak wszystko nie wejdzie :(((((()

-Mam propka jeszcze ewentualnie

1) mogę podawać ena i propa równocześnie ??? małe dawki
2) jest sens jeśc beta alanine przed i po treningu po 3g
3) Magnez, b complex , witamina C dodatkowa porcja po treningu?
3) Akkg 3g i arganityna 3g przed treningiem opłaca się to jeść??
4) Dodatkowe supple Bcaa i glutamina itp warto w okresie masowym przy tak dużej ilości mięsa ?? jeśli tak co dokupić pomijać PW , lubię nadal to zarzucać ;p
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1. WIEK: 34
2. WAGA: 77.9kg
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 107 pomiary zawsze wychodzą mi innaczej :S
-udo: 60
-talia:61 o ile dobrze zmierzyłem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: rok+
6. DIETA: low carb
-białko: 275
-węglowodany: 312
-tłuszcz: 55
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3x ph
8. TRENING: 5 day split + niedzielne cardio
9. CEL CYKLU: cutting następnie masa , bez tłuszczu , cutiing na bierząco
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: styczeń 2018
11. POZIOM BF%: około 11% być może mniej ciężko to stwierdzić , kostka jest widoczna
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia tyć również potrafię;)
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg:obecnie ćwiczenia na drążku . mam predyspozycje do tego więc z nich korzystam . martwego woglę nie robię
-przysiad: 130 to nie jest mój max obecnie regeneracja kolana 5x5 120kg

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:29:21

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:30:47

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:32:41

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 01:52:19
Wysłana -
Wygląda ok
Możesz podawać testy razem
Beta alanina jest ok suplementem do tego kretka

Po treningu nie dawaj Wit c daj ja w innym momencie dnia .np przy kolejnym posiłku ,lub w posilku przed trg

Zacząłeś ćwiczyć inod razu bomba była?

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-05-10 04:51:20
Wysłana -
wit c jem około 20g na dzień , z tymi supplami się pytam bo dochodzę do wniosku że poza jedzeniem i arganityno przed snem nic mi więcej nie potrzebuje ;)
Wysłana -
Nie od razu ćwiczyłem około 6 miesięcy wlazłem na 5 dniowego spliita , dowiedziałem się w między czasie od znajomych o ph i się szybko wszystko rozkręciło :D Rosnę ha..... sam nie wiem lustro kłamie .... jedyna opcja to reakcja innych osób co mnie nie widują jakiś czas >>>>>>>>>>>>>>> PO tym wiem że jest git i napiredalam dalej ;)
Wysłana -
BTW a co z turą i deką??

Zmieniony przez - TrueChaos w dniu 2018-05-10 05:17:39
Wysłana -
na co Ci 20g wit c codziennie?
Wysłana -
Zostan narazie przy samym tescie?masz rok stazu,lecisz juz cykl a jeszcze chcesz nandrolon dokladac
Choc tak naprawde to duzo za wczesnie na cykl
Wysłana -
czellista
na co Ci 20g wit c codziennie?

Na diecie redukcyjnej lepiej się czuje po niej , wit c nie da się przedawkować skutków ubocznych również nie ma w niektórych przypadkach stosuje się wlewy dożylne i o wiele większe dawki . Więc nie widzę nic złego w 20 g na dzień .
Wysłana -
to poczytaj sobie w jakim celu stosuje soe wlewy i dawki +20g. robisz wielka glupote jedzac tyle wit c dzien w dzien. nie ma zadnych dowodow naukowych ze dawka pow 200mg, tak 200mg, daje wymierne korzysci. ale spoko chcesz to i 50g dziennie jedz, nie moje zycie
Wysłana -
Zapotrzebowanie na witaminy, w tym na witaminę C, jest totalnie indywidualną sprawą. Ja dziennie przyjmuję około 10g, przy większych przemęczeniach troszkę większą i efekt tego jest taki, że od 8 lat u lekarza nie byłem. Chyba, że u endokrynologa, ale to nie wina witaminy :) Dowodów naukowych może i nie ma, ale człowiek sam z siebie musi zaobserwować czy mu pomaga czy nie :)
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź