SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl do oceny.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
wyniki ok , mogłeś jeszcze lh i fsh dorobić
po jakiś 2- 3 tyg na cyklu powtórz badania e2 bo możesz mieś tendencję do wybijania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8633
ok dzieki bardzo za podpowiedzi!
Aj szkoda ze nie wiedzialem to zrobilbym te badania.

Jeszcze dopytam o diete :

Dieta na 3500kalorii:

Posilki dziele na 4-5 porcji w ciagu dnia.
Całość składników (bez rozpisywania na poszczególne posiłki) na cały dzień wygląda następująco (każdego dnia jem praktycznie to samo)


Łaciate Mleko UHT 0,5% - 150g
Kupiec Platki owsiane - 50g
Mr. Maseł maslo orzechowe - 80g
Wafle ryzowe z czarnuszka - 40g
Melvit Kasza Bulgur Premium - 400g
Cenos Ryz Brazowy - 170g
Oliwa z Oliwek -17g
Piers kurczaka/indyka (zamiennie) - 550g/500g
W DT : zaraz po treningu 20g WPC 80 + 2 srednie banany
W DNT : dodaję więcej mięsa zamiast WPC


Do tego nie licze warzyw ktorych jest okolo 300g (warzywa mrozone + pomidory/ogorki/salaty)


Razem bez warzyw daje mi to 3540 kalorii :
204b , 97t, 435ww


Zmieniony przez - Monte20 w dniu 2018-03-14 20:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
możesz wystartować z takimi wartościami , później będziesz ew manipulował makro obserwując co się dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8633
Witam! Mam do was pytanie. Spotkałem się z opinią aby podczas cyklu pić znaczne ilości wody. Czy się z tym zgadzacie? Ja pije średnio ok 3l wody dziennie a i tak w nocy wstaje z 2 razy do toalety. Spróbowałem ostatnio pić więcej to musiałem wstawać 3-4 razy ^^ przez co nie mogę się wyspać hehe

Druga sprawa, za 3 dni miną dwa tygodnie od rozpoczęcia cyklu. Waga na ten moment +2,5kg i poprawiły się obwody (co ciekawe i na szczęście prawie wogole -w sensie granicą błędu pomiarowego - nie zmieniły się obwody w pasie co jest na plus).
Zrobić w połowie przyszłego tygodnia badania na test i estradiol? Czy jeszcze z tydzień zaczekać?


Zmieniony przez - Monte20 w dniu 2018-03-23 08:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Pij tyle ile potrzebujesz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Monte20
Witam! Mam do was pytanie. Spotkałem się z opinią aby podczas cyklu pić znaczne ilości wody. Czy się z tym zgadzacie? Ja pije średnio ok 3l wody dziennie a i tak w nocy wstaje z 2 razy do toalety. Spróbowałem ostatnio pić więcej to musiałem wstawać 3-4 razy ^^ przez co nie mogę się wyspać hehe

Druga sprawa, za 3 dni miną dwa tygodnie od rozpoczęcia cyklu. Waga na ten moment +2,5kg i poprawiły się obwody (co ciekawe i na szczęście prawie wogole -w sensie granicą błędu pomiarowego - nie zmieniły się obwody w pasie co jest na plus).
Zrobić w połowie przyszłego tygodnia badania na test i estradiol? Czy jeszcze z tydzień zaczekać?



Zmieniony przez - Monte20 w dniu 2018-03-23 08:25:53



Organizm to taki robot, że sam reguluje podaż tego co jest jemu potrzebne. Także człowiek pije tyle, ile organizm sam się domaga i jest mu potrzebne, nadmiar i tak wydali, więc zapijanie się płynami na siłę jest totalnie pozbawione sensu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Pij tyle na ile masz ochotę, gdy tylko czujesz pragnienie. Pilnuj tylko tego żeby mocz nie był mocno żółty, ma być leciutko żółtawy albo prawie przezroczysty. Jak sikasz co godzinę wodą to też nie jest dobre.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zaróno częste jak i rzadkie mikacje nie są dobre. Jak tak się dzieje trzeba się przebadać.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8633
Ok rozumie :)
A co do drugiej czesci pytania ?
Od poniedzialku zacznie sie 3 tydzien robic juz jakies badania czy jeszcze zaczekac?
Mowie tutaj o poziomie test. zeby zobaczyc czy mam dobry srodek i mowa o Estradiol bo przed cyklem mialem troszke ponad norme.
Zaczekac jeszcze czy w polowie przyszlego tyg sprawdzic juz ich poziom?


Zmieniony przez - Monte20 w dniu 2018-03-23 13:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Twojej diecie obcialbym troche to maslo orzechowe na korzysc Omega 3, tran, olej lniany. "Medrkuje", bo sam ostatnio to ogarnialem po zwroceniu uwagi przez kolegow z forum ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolone jak schodzić ?

Następny temat

Wyniki badan

WHEY premium