SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl cypionat+boldenon+propionat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dwie kwestie kolego. pierwsza sprawa to co robiles przez 6 lat treningu, ze masz takie, a nie inne wyniki silowe? martwy ciag 100kg przy wadze 83? przysiad 80? cos tu ewidentnie nie gra, wiec moze najpierw skup sie na porzadnym treningu, a na koks przyjdzie jeszcze czas. druga sprawa - talia 97 przy Twoim wzroscie to ewidentna redukcja, zreszta sam oceniasz bf na >20%. tak wiec sugeruje rozpoczac redukcje przed okresem masy, bo za 2 tygodnie bedziesz mial +100 w pasie
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Najpierw redukcja bo z takim bf nie będzie czystej masy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Redukcja i jeszcze raz redukcja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 935
Mialem dużo lepsze wyniki które zaliczyłem po 4 latach trenowania bez dłuższych przerw. Lecz nie wpisywalem tych rekordów bo było by to nie zgodne ze stanem rzeczywistym. Rekord na klatkę miałem 140 kilo. W martwym ciągu czy w przysiadzie nie wierzyłem nigdy swoich osiągów. Na jutrzejszym treningu sprawdzę to dokladnie i zmienie w ankiecie.

Kamil Poczta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 935
...mialem nie dawno długą przerwę 1.5 (zmiana pracy,miejsce zamieszkania,dziecko itp.,życie) teraz od dwóch miesięcy jestem w treningu.

Kamil Poczta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 935
...4 lub 5 razy w tygodniu jestem na siłowni + raz w tygodniu kardio 45 minut

Kamil Poczta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Nie zmienia to faktu że jak chcesz to rozegrać z głową zacznij od redu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Przy takim bf estro bedzie szalec, za estro moze wywalic prolke, wiec z samopoczuciem bedzie slabo. Jak wywali estro to wrazliwosc na inse spadnie, wiec bedziesz lapac wiecej fatu niz miesnia.
Ustaw maly deficyt kaloryczny, jak miales przerwe od treningu i od koxu to masz duza szanse, ze bedziesz palic fat i jednoczesnie cos zbudujesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale autor ma do zrzucenia z 15cm w pasie i watpie zeby zrobil to rekompozycja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
Z dwojga, lepiej zeby autor robil powolne redu, niz mase. Wiadomo, ze najlepiej zrobic normalna redukcje.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masteron czy Proviron

WHEY premium