SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl co i jak???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Mam zamiar wziąć 5 strzalów omadrenu. czy to wystarczy na początek??? I jakie mogą być skutki uboczne?? Jak brać bo słyszalem że najbespieczniej jest 1 strzał na 2 tygodnie ale w jaki dzień?? W dzień regeneracji?? O i cz\y omadren dziala bespośrednio na serce to jest najbardziej dla mnie ważne.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
DZieki ale stwierdzilem że 5 strzalów to tylko strata zdrowia wiec uzbieram sobie wiecej kasy i zrobie prawdziwy pożądny cykl. Jakiś dużawy i przecież trzeba troche tego kupić żeby potem nie spaść wiec to troche kosztować bedzie. Na razie nie wiem co ale kumpel co startuje zajmie sie tym jak bede mial pieniodze.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze że następny ,,chłopczyk" chce wziąć świństwo. Ludzie jak nie macie kasy na lepszy koks to nie siegajcie po to.

Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
oj wcale zielony nie jestem po prostu doszedlem do w niosku że już dalej nie zajde bo na odżywkach i na diecie waże już 98 kg. Wiec sie pytam co i jak no napiszcie jak wiecie.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ci radze omki nie brać bo to szmelc.Kolega po trzech strzałach dostał gino, więc jeśli weżmiesz to kup np. nowalex. Omke bierze się jeden strzał co tydzień. Jeśli nie masz zqa wiele funduszy to kup sobie lepiej polską metke. Ale jednak radze ci nic nie brać bo na tym cyklu się niue skończy. Nie będą cie satysfakcjonowały naturalne przyrosty. A tak apropo po omce najdziesz wodą, którą potem wypocisz lub wysikasz. Spadki będą duże.

Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie będę Tobie odradzał jak kolega powyżej bo i po co. Jak postąpisz
tak zrobisz i niczyje słowa Ciebie w tym nie powstrzymają. Omahdrenu
także nie polecam myślałbym raczej o innych gównach pokroju metanabol i
testosteron
najlepiej złączyć te dwie rzeczy. Mój cykl tak właśnie wyglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
rychu, jaki cykl? chyba nie powiesz, ze brales juz cokolwiek

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
No ale me napiszecie mi dlaczego omadren jest gorszy od testosteronu i mety??? I czy dziala na serce bo to jest dla mnie najważniejsze. Boję sie o to właśnie wiec niech ktoś napisze czy mogę mieć problemy z sercem po 5 strzalach?

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
PO OMCE WSZYSTKO I TAK CI SPADNIE PO TESCE JUZ MNIEJ.META POWODUJE GORSZE DZIAŁANIE NA SERCE I UKŁAD KRAZENIA JAK WSZYSTKIE STERYDY W TABLETKACH.NIE WARTO BRAC 5 STRZAŁOWUROSNIESZ NA MIESIAC A POTEM ZMALEJESZ I BEDZIESZ MIAŁ MIEKIE MIESNIE,CHYBA ZE WEZMIESZ CLOMID LUB HCG TO BEDZIE LEPIEJ(PO CYKLIKU)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Patrzac w Twoj profil masz niezle wymiary i warunki jak na swoj wiek. I chcesz to wszystko tak spierd**** ? Na 1 raz chcesz wytoczyc najciezsze dziala? Omka zrobi z Ciebie zupelnie innego czlowieka.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
5 zastrzykow omki na 5 tygodni to nie jest duzo, zaryzykowal bym stwierdzenie ze lepiej by bylo na poczatek wziasc 7-8, jednak dla kogos w twoim wieku bardziej pozadany byl by srodek silnie anaboliczny a malo androgenny jak: Anavar, Primo,Equipose,deca.
Nie ma co straszyc ludzi omnadrenem a w szczegolnosci porownujac do rzekomo slabszego testosteronu, omka to wlasnie mieszanina 4 estrow testosteronu.
Co do efektow ubocznych na serce to nie jest jednoznacznie stwierdzone ze sterydy(nie tylko omka) wplywaja bezposrednio w zly sposob na nie.
Jest to troche bardziej skomplikowane a nie chce mi sie tu o tym rozpisywac.
Dla wszystkich zielonych a chetnych do dawania rad zachecam do zdobycia wiedzy na ten temat zarowno teoretyczniej jak i praktycznej.


LIFTER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
ja po dwoch cyklach z wykorzystaniem omy mam przerosniete serce wiec jesli autor tego postu dba troche o siebie to odradzam ten srodek, poza tym miesnie na nim zrobione potrafia byc duze, ale slabe jakosciowo, spuchniete (w przeciwienstwie do srodkow wymienionych przez liftera)... stanowczo odradzam jego wykorzystanie w pierwszym cyklu (mowie to z wlasnego doswiadczenia) i mimo ze po 7 strzalach samej omy moj pierwszy cykl zakonczyl sie 10kg wzrostem masy to majac na uwadze skutki ktore wymienilem wczesniej, jeszcze raz mowie, nie bierz tego a tym bardziej na pierwszy cykl

g4bb3r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLENBUTEROL

Następny temat

JAK, KIEDY, ILE?

WHEY premium