SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl badania pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3528
1. WIEK: 27
2. WAGA: 93
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 110
-udo:
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: 3-4g/kg
-tłuszcz: 1-1.5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 4x w tyg siłownia góra/dół 1x basen
9. CEL CYKLU: delikatna redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: do porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125kg
-martwy ciąg: 180kg
-przysiad: 160kg

Witam wszystkich forumowiczów. Od kilku lat śledzę forum, ale dopiero teraz zebrałem się, aby założyc konto i proszę o poradę :)

Chcę rozpocząc przygodę z SAA.
Pierwszy cykl test Enan 250mg e5d około 12-14 tyg.
Posiadam:
20tys ovgillu, 25 ml Enana, opakowanie Symexu, Opakowanie clomidu, opakowanie Nolvy plus dokupię coś na prolkę.
Poniżej wklejam badania, chciałbym aby doświadczeni userzy wypowiedzieli się co i jak, czy mogę wchodzić na cykl co poprawić, zmienić.
Dodam, że samopoczucie i libido jest dobre :) Pozdrawiam





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Witam



Badania generalnie nie są złe, jedynie prolaktyna za wysoko, więc warto byłoby znaleźć przyczyne takiego stanu rzeczy. Ogólnie jesteś osobą, która już osiągnięła podstawy siłowe i ćwiczy ładnych parę lat, więc cykl w tym wypadku nie jest nonsensem. Większosć osób jednak decyduje sie na ten krok zbyt wcześnie, mimo że są w stanie jeszcze bardzo duzo zdziałać naturalnie. A co na pierwszy cykl?


Proponuję długie estry testosteronu, by nie było konieczności wykonywania inienkcji co drugi dzień. Dawka 300-400mg tygodniowo będzie tutaj wystarczająca. Podczas stosowania tego środka zaobserwować można zwiekszone przyrosty masy i siły, lepsze libido, większy komfort życia i szybszą regenerację. Stąd stał się tak bardzo popularny wśród entuzjastów sportów sylwetkowych. Jeśli zaś chodzi o leki takie jak nolvadex/cabaser czy proviron to ich stosowanie zależy od tego, jak zareagują na cykl Twojego hormony. Badaj testosteron, estrogen, prolaktyne i progesteron co kilka/kilkanaście tygodni i stosuj lekarstwa wedle potrzeb a nie widzimisię.

Jednakże nie robiłbym cyklu krótszego niż 4-5 miesięcy, gdyż w krótszym okresie czasu nie zbudujesz aż tak wiele masy mięsniowej i tylko zablokujesz układ hormonalny. Lepiej więc nastawić się na dłuższy okres i w ramach przerwy stosować tzw. mostki.


Pozdrawiam


„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21743 Napisanych postów 71303 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575839
Na prolke na pewno bo jest na plus bez towaru.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3528
Okey, kupie Cabaser albo Dostinex, a co sądzisz o tych wynikach, są okey? Zastanawia mnie od czego mam taki wysoki progesteron...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21743 Napisanych postów 71303 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575839
Ogólnie jaki tryb życia prowadzisz, jak 24h przed badaniem to wyglądało, w dzień pobrania?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3528
Dzień przed pobraniem byłem w pracy od 8 do 20. Pracuje na zmiany po 12h dniówki a także mam nocki. Praca raczej lekka dużo jazdy samochodem. Badanie robiłem z rana o 7:30 z marszu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21743 Napisanych postów 71303 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575839
Możliwe, że tryb życia - praca/stres/regeneracja/sen itp...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3528
Krzykacz to wg Ciebie mogę startować z cyklem? Jakieś wskazówki? Na dniach jeszcze raz zrobię prolke i progesteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93251 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
Dla swietego spokoj dorobil bym jeszcze Ft3 I ft4 bo ta wysoka prolka moze miec gdzies przyczyne
Moze cos byc rowniez z nerkami lub watroba. Morfologia ok??


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-02-13 01:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3528
Morfologia ok, tylko eozynocyty delikatnie ponad normę. Zrobię w czwartek ft 3 i ft4 oraz alat i aspat. Lodsianin coś jeszcze może powiesz co robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21743 Napisanych postów 71303 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575839
Pytanie czy coś Ci dolega, jakieś problemy..? Ogólnie to dobrze robić przegląd organizmu co jakiś czas, szczególnie kiedy leci towar. Łap cały pakiet kontrolny, co robiłeś wykreśl reszstę zrób:

Morfologia + rozmaz
crp
wątroba
mocz + kreatynina
lipidogram
jonogram
tarczyca
test + prol + estro + lh + fsh + psa
ekg + regularny pomiar ciśnienia

Jeśli dieta cienko to również vit.d/b.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3528
3 miesiące temu miałem badania kontrolne w pracy: morfologia, rtg klatki, ekg, mocz- wszytko ok. Jedyny marker podwyższony to eozynocyty. Okey pójdę do labu zrobię te ft3 ft4 alat aspat, PSA, CRP.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kosmiczne SHBG T i E2 POMOCY!

WHEY premium