SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwszy cykl badania pomoc

Wysłana -
1. WIEK: 27
2. WAGA: 93
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 110
-udo:
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: 3-4g/kg
-tłuszcz: 1-1.5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 4x w tyg siłownia góra/dół 1x basen
9. CEL CYKLU: delikatna redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: do porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 125kg
-martwy ciąg: 180kg
-przysiad: 160kg

Witam wszystkich forumowiczów. Od kilku lat śledzę forum, ale dopiero teraz zebrałem się, aby założyc konto i proszę o poradę :)

Chcę rozpocząc przygodę z SAA.
Pierwszy cykl test Enan 250mg e5d około 12-14 tyg.
Posiadam:
20tys ovgillu, 25 ml Enana, opakowanie Symexu, Opakowanie clomidu, opakowanie Nolvy plus dokupię coś na prolkę.
Poniżej wklejam badania, chciałbym aby doświadczeni userzy wypowiedzieli się co i jak, czy mogę wchodzić na cykl co poprawić, zmienić.
Dodam, że samopoczucie i libido jest dobre :) Pozdrawiam

Wysłana -
Witam

Badania generalnie nie są złe, jedynie prolaktyna za wysoko, więc warto byłoby znaleźć przyczyne takiego stanu rzeczy. Ogólnie jesteś osobą, która już osiągnięła podstawy siłowe i ćwiczy ładnych parę lat, więc cykl w tym wypadku nie jest nonsensem. Większosć osób jednak decyduje sie na ten krok zbyt wcześnie, mimo że są w stanie jeszcze bardzo duzo zdziałać naturalnie. A co na pierwszy cykl?

Proponuję długie estry testosteronu, by nie było konieczności wykonywania inienkcji co drugi dzień. Dawka 300-400mg tygodniowo będzie tutaj wystarczająca. Podczas stosowania tego środka zaobserwować można zwiekszone przyrosty masy i siły, lepsze libido, większy komfort życia i szybszą regenerację. Stąd stał się tak bardzo popularny wśród entuzjastów sportów sylwetkowych. Jeśli zaś chodzi o leki takie jak nolvadex/cabaser czy proviron to ich stosowanie zależy od tego, jak zareagują na cykl Twojego hormony. Badaj testosteron, estrogen, prolaktyne i progesteron co kilka/kilkanaście tygodni i stosuj lekarstwa wedle potrzeb a nie widzimisię.

Jednakże nie robiłbym cyklu krótszego niż 4-5 miesięcy, gdyż w krótszym okresie czasu nie zbudujesz aż tak wiele masy mięsniowej i tylko zablokujesz układ hormonalny. Lepiej więc nastawić się na dłuższy okres i w ramach przerwy stosować tzw. mostki.

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na prolke na pewno bo jest na plus bez towaru.
Wysłana -
Okey, kupie Cabaser albo Dostinex, a co sądzisz o tych wynikach, są okey? Zastanawia mnie od czego mam taki wysoki progesteron...
Wysłana -
Ogólnie jaki tryb życia prowadzisz, jak 24h przed badaniem to wyglądało, w dzień pobrania?
Wysłana -
Dzień przed pobraniem byłem w pracy od 8 do 20. Pracuje na zmiany po 12h dniówki a także mam nocki. Praca raczej lekka dużo jazdy samochodem. Badanie robiłem z rana o 7:30 z marszu.
Wysłana -
Możliwe, że tryb życia - praca/stres/regeneracja/sen itp...
Wysłana -
Krzykacz to wg Ciebie mogę startować z cyklem? Jakieś wskazówki? Na dniach jeszcze raz zrobię prolke i progesteron.
Wysłana -
Dla swietego spokoj dorobil bym jeszcze Ft3 I ft4 bo ta wysoka prolka moze miec gdzies przyczyne
Moze cos byc rowniez z nerkami lub watroba. Morfologia ok??

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-02-13 01:48:42
Wysłana -
Morfologia ok, tylko eozynocyty delikatnie ponad normę. Zrobię w czwartek ft 3 i ft4 oraz alat i aspat. Lodsianin coś jeszcze może powiesz co robic?
Wysłana -
Pytanie czy coś Ci dolega, jakieś problemy..? Ogólnie to dobrze robić przegląd organizmu co jakiś czas, szczególnie kiedy leci towar. Łap cały pakiet kontrolny, co robiłeś wykreśl reszstę zrób:

Morfologia + rozmaz
crp
wątroba
mocz + kreatynina
lipidogram
jonogram
tarczyca
test + prol + estro + lh + fsh + psa
ekg + regularny pomiar ciśnienia

Jeśli dieta cienko to również vit.d/b.
Wysłana -
3 miesiące temu miałem badania kontrolne w pracy: morfologia, rtg klatki, ekg, mocz- wszytko ok. Jedyny marker podwyższony to eozynocyty. Okey pójdę do labu zrobię te ft3 ft4 alat aspat, PSA, CRP.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź