SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwszy cykl - do oceny

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 25
Waga 75
Wzrost 177
Obwód ramienia
Obwód klatki 114
Obwód uda 56
Obwód talii 88
Staż na siłowni 1,5 roku
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe pierwszy cykl przede mna
Opisz swój plan treningowy budowa masy miesniowej na dopiętej diecie
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 10%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) endomorfik
Stan zdrowia wzorowy, zrobione badania i skonsultowane
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia sklonnosc do wypadania wlosow
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
witam

Poniżej wrzucę kartkę z rozpiską cyklu oraz zdjęcie produktów
cykl planuje ruszyc za dwa tygodnie. Po nim będzie odblok, a potem mostek. Po mostku drugi cykl. Planuje w roku max 2-3 cykle z odblokami i mostkami.

cykl na 12 tygodni, potem 2 tygodnie przerwy, nastepnie odblok, potem przerwa i wejdzie drugi cykl.

jak cos potrzeba dopowiedziec to prosze napisac co konkretnie

dzieki za pomoc.

edit/ wrzucam jeszcze link do zdjec, bo nie wiem czy jest to czytelne - https://imgur.com/a/5bXiC

Zmieniony przez - rafal2759 w dniu 2018-01-11 22:07:51

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-01-11 22:11:56
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie wiem kto Ci ten cykl rozpisywał ale wywal ta kartkę . Pierwszy cykl jeden środek
Wysłana -
Zdjecia srodkow skasowalem
Cykl tragiczny
Jw
Wysłana -
dlaczego? mozna prosic o rozwiniecie?
Wysłana -
Nie bierz tego wszystkiego na raz bo zrobisz sobie krzywdę.
Moim zdaniem doping jeszcze nie dla Ciebie. Jest dużo suplementów z którymi pójdziesz do przodu. Jak już się uparles to sam testosteron E 250mg (1ml)co 5 dni w zupełności wystarczy ale kluczem będzie dieta
Wysłana -
przeciez napisalem - ze dieta jest dopieta, chodze od 1.5 roku na silownie, wczesniej przez pol roku robilem zrzutke sadla i tego nie wliczam w staz. Jestem na czystej masie jakosciowej. Badania robilem po redukcji, po skonczonej masie. Dbam o siebie pod wzgledem jedzenia, a takze tresci treningu.
Wysłana -
jeden max dwa srodki i ankiete machnij kartkr wyp****** a chlopaki pewnie cos doradza
Wysłana -
ankieta jest na samej gorze
Wysłana -
To chyba dil Ci rozpisał i porządnie skasował. Pierwszy cykl to test solo. Nie wp*****lasz w siebie tylu środków, co rozpisales, bo nie wykorzystasz potencjału to raz, a dwa, że sam test Cię pokopie przeokrutnie. Ja pierwszy cykl na propie solo 50mg 12kg zrobiłem. Fakt retencja okrutna, ale moc, obwody, wszystko wielka poprawa

Pozbądź się wszystkiego poza enanem, hcg i clomidem albo zostaw na kiedyś i nogi zacznij ćwiczyć

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-11 22:27:18
Wysłana -
Czy tam jest HGH ?
Tak jak Flex napisał , wyrzuć ale najpierw podrzyj , żeby nikt przypadkiem nie znalazł

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-11 22:27:47

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-11 22:29:30
Wysłana -
Panowie. Wziąłbym te kartkę i poskreslas co trzeba, ale musicie mi powiedzieć co zostawić.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź