SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwszy cykl - do oceny

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 25
Waga 75
Wzrost 177
Obwód ramienia
Obwód klatki 114
Obwód uda 56
Obwód talii 88
Staż na siłowni 1,5 roku
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe pierwszy cykl przede mna
Opisz swój plan treningowy budowa masy miesniowej na dopiętej diecie
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 10%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) endomorfik
Stan zdrowia wzorowy, zrobione badania i skonsultowane
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia sklonnosc do wypadania wlosow
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
Pisałem Ci już co masz zrobić
Wysłana -
rafal2759
Panowie. Wziąłbym te kartkę i poskreslas co trzeba, ale musicie mi powiedzieć co zostawić.

Sam test solo to maks dla Ciebie
Wysłana -
Ok dzięki. A wyjasnisz dlaczego to max?
I co by się stało jakbym przyjął to co wskazalem w pierwszym poście?
Wysłana -
nie wykorzystasz potencjalu srodkow. test solo to maks.
Wysłana -
Zauwazylem,ze wiekszosc proszacych o ocene rozpisanego cyklu oczekuje potwierdzenia, ze ich rozpiska jest super.
Wysłana -
Spoko, więc poszperam I zrobię na same solo
Wysłana -
Z tego powodu, że organizm jeszcze nie zna żadnego środka i na każdy będzie mocno reagował. Pierwsza reakcja a testosteron podawany z zewnątrz jest bardzo silna i wystarczy Ci, czy np mi jak nie używałem saa przez kilka lat, żeby zrobić porżądny progres. Potem dochodzisz do większej wagi i doświadczenia, przez co dorzucasz środków/zwiekszasz dawki, żeby dalej klepalo porządnie. Jakbyś teraz zap******il te kartkę to byś porosl wcale nie jakoś bardziej niż na samym testo, ale na następnym cyklu za kilka miesięcy byś się glowil, co wbić, żeby kopalo i będziesz plul sobie w brodę.

Poza tym nie znasz reakcji na swoim organizmie na sterydy różne, może się okazać, że od jednego z tych środków będą pojawiały się skutki uboczne przypisane kilku środkom, a nie będziesz wiedział, który Cię załatwił, żeby go kontrolować na przyszłość.

A tak w ogóle to się przyjrzałem rozpisce teraz to jest chooyowa nawet jakbyś miał 10 lat doświadczenia, wszystko źle.

Enan solo 250mg e6d wystarczy IMO. Ćwicz nogi i ogarnij brzuch. No i nie masz 10% bf po wymiarach raczej

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-12 09:13:05
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź