SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - Testosteron Prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Witam, mam 24 lata, silownia zajmuje sie od ponad 4 lat. od poltorej roku jechalem na odzywkach, kreatynach oraz od czasu kiedy cwicze, mialem ulozona diete wysokobialkowa, teraz mam zamiar zabrac sie za pierwszy cykl, i moje pytanie jest. co myslicie o testosteronie prolongatum, ile czasu go ciagnac, jakie dawki, co na odblok. Nie piszcie mi tylko zebym dalej jechal na odzywkach lub tym podobne rzeczy bo nie o taka pomoc prosze. Jesli chodzi o temat testosteronu prolongatum czytalem ten temat
https://www.sfd.pl/PIERWSZY_CYKL,_ODBLOKOWANIE-t255906.html
i dal mi wiele do myslenia, ale teraz prosze o opinie z drugiej reki oraz wasze rady :)

Jaki sport/y uprawiam
Staż treningowy (lata)4
Wzrost (cm) 181
Waga (kg) 94
Obwód Bicepsa (cm) 44
Obwód Klatki (cm) 121
Obwód Pasa (cm) 91
Wyciskanie leżąc (kg) 110
Wyciskanie na barki (kg) 85
Przysiad (kg) 75
Dieta? tak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23121
Pełną ankiete zajedź

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-10 enan ale raczej nie prolo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
okej, temat do zamkniecia, prq91 SOG
dziekuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
sorry za off top. ale dlaczego coraz czesciej ludzie oradzaja prolke/ toc to Polskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Bo na ugl jest większy %

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409


Substancja czynna: testosterone enanthate
Źródło: Jelfa, Polska
Opakowanie: 100mg/1ml

Czas aktywnego działania: 5-7 dni
Przeciętne dawki: 200-500mg co piąty dzień
Przeznaczenie: masa, siła
Działanie: solidne przyrosty od 3ciego tygodnia
Długość dawkowania: 8-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 miesięcy
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz wysokie konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: bardzo silne
Odblokowanie: 2tyg po ostatniej injekcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol jelfa - pytanie, porady

Wiecej