SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl- Enan 125mg tygodniowo, jest sens?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 521
1. WIEK: 25
2. WAGA: 75
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: aktualnie micha slaba- brak motywacji, wczesniej 3300-3500kcal na masie
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa, sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: Tanita pokazuje 9%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: bujna czupryna :)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: Przed przerwa:
-klata: 110
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 100 x 4


Witam, zaniedbalem sie po paru miesiacach przerwy od treningow. Wygladam troche lepiej, niz to ukazuje ankieta haha (zawsze bylem szczuply, plecy i barki niestety waskie ale klatka, brzuch, lapki podkreslone). Apetyt mialem zawsze kiepski, musialem wciskac zarcie na sile. Brak treningow poskutkowal brakiem dobrej michy wskutek czego spadlo sporo kilogramow i cm w obwodach, o sile to juz nie wspomne.

Ze spadkiem masy wiadomo- spadek samopoczucia. Planuje powrot ze zdwojona sila i jak najszybsze odrobienie spadkow oraz dalsze postepy. Nie mialem nigdy ambicji bic w siebie towar by byc wielkim chlopem, ale od dluzszego czasu zastanawialem sie nad delikatnym cyklem, co by troche bardziej sie zmotywowac do treningow i dodac sobie lekkiego kopa.

Co sadzicie o biciu 125mg Enanthatu raz w tygodniu? Planowany okres szprycy to jakies 8-12 tygodni. Czy dawka ta bedzie odczuwalna w jakimkolwiek stopniu? Od razu zaznacze, ze nie nastawiam sie na niewiadomo jakie efekty, chce tylko troche mocniej wystartowac z treningami. Miche zamierzam dopiac na jakies 4k kcal.

Jak w przypadku takiej malej dawki bedzie wygladal odblok, czy w ogole bedzie konieczny?
Dodatkowo spytam o to, czy jest sens dorzucic do tego b12 w strzalach.

edit:
Zapomnialem dopisac: odzywki ktore zamierzam wrzucic to te, ktore mi narazie zalegaja- kreta mono, bcaa, przedtreningowka- agmatyna 1000mg, cytrulina 2000mg. Do tego witaminki, magnez, potas, wapn.


Zmieniony przez - ekt0 w dniu 6/13/2017 2:54:33 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 521
Dzieki panowie za odpowiedzi. Myslalem, ze malym cyklem mozna sobie delikatnie podbic testosteron, nie bralem pod uwage, ze nawet takie ilosci zablokuja moja naturalna produkcje. Badania hormonow zrobie niebawem, aktualnie duzo mam w zyciu stresu i malo snu, wiec wydaje mi sie, ze lepiej z tym zaczekac do czasu opanowania sytuacji :D.

Co do Megace, to bede musial sie temu dokladniej przyjrzec. Mozliwe, ze przetestuje jakies sladowe ilosci tego swinstwa :)


Zmieniony przez - ekt0 w dniu 6/16/2017 3:25:12 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Co sadzicie o biciu 125mg Enanthatu raz w tygodniu?
A To nie jest czasami dawka porównywalna z naszą naturalną produkcją ?
Myślę, że bezsensem było by bicie takich dawek zablokujesz się a tak czy siak będziesz zapodawał tyle ile byś produkował ale poczekajmy na bardziej doświadczonych kolegów ;)
Do tego długi estr, śmiało mógłbys pociągnąć cykl trochę dłużej.


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2017-06-13 14:58:38

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
W pierwszej kolejności wróć do porządnych treningów i zrób badania hormonalne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Powrot do treningum to minimalna podstawa, jesli masz totalny brak apetytu możesz pomyśleć o Megali (megestrol) z tym, ze przy tym musisz koniecznie pilować prolaktyny bo moze byc nie ciekawie. Megalia moze ostro przełamać stagnacje w jedzeniu i niechęć jest to w koncu lek dla anorektykow i ludzi po chemioterapii ale tak jak mówiłem na wstepie uważaj na prolaktyne. (badaj albo jeśli nie masz jak badac ,miej pod reka cabaser)

125mg tescia wydaje mi sie bez sensu, tym bardziej jeśli nie jesteś 1000% pewny stężenia w towarze, wiec takie minimum to 250mg e4d.

Powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 521
Jesli mowa o srodku podobnym do Megace to dzieki bardzo, nie zalezy mi zeby sie zeswinic :D W dodatku branie tego swinstwa ciagnie za soba gorsze skutki uboczne niz towar.
Jesli chodzi o towar to mam apteczny, takze dawka pewna.

Nadal nie otrzymalem odpowiedzi, czy jest sens bic 125 mg czy nie, juz pominmy te kwestie z przerwa od treningow itp. Chodzi mi o sama zasadnosc czy celowosc. Jak uwazacie, taka dawka cokolwiek podziala?


Zmieniony przez - ekt0 w dniu 6/13/2017 7:19:05 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A mnie bezsensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
możesz zawsze sprobować 5 mg mysle, ze jak podejdziesz do tematu z głowa pilunjac hormonów nie powinieneś sie zaświnić tym bardziej ze ćwiczysz :) jesli tv i kanapa to nie zalecane :)
jak dla mnie jesli chodzi o enana to dlugi estr to troche mala dawka ale super specem nie jestem


Zmieniony przez - Flooky w dniu 2017-06-13 19:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 521
Jesli mam juz szturchac hormony to jednak wole jakis skromny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4813
Przetestowałem 100 mg prolongatun z Jelfy co 6 dni (chciałem sprawdzić reakcje na sztucznego testa). Po 3 strzałach poziom hormonu był niższy niż bez zastrzyków spadł z 6,68 na 5,06 w skali 2,8 – 8,0 ng/ml . Podejrzewam, że zablokowałem własny a syntetycznego było za mało. Dawka 150 mg dwa razy w tygodniu po jakimś czasie dała efekt jakieś 27 ng/ml w tej samej skali.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 521
I to jest odpowiedz. Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
Wiec dlatego najpierw zrób sobie badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po dziwnym cyklu 17 tyg różne estry, bez clomidu?

Wiecej