SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl- 21lat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam wszystkich użytkowników tego pięknego działu . Już, od jakiegoś czasu myślałem, żeby przejść "na wyższy" poziom, wreszcie się zdecydowałem, że mój staż a zarazem wiek jest wystarczający na to. Z tego co udało mi się wyczytać/usłyszeć, najlepszymi środkami na pierwszy raz jest meta/enen/prop.
Mete odrzucam zupełnie, gdyż nie chce orali, a wydaje mi się też zbyt mocnym środkiem, tak więc pozostają 2 środki. Oba mają swoje plusy i minusy o których nie będę pisał, bo raczej większość wie tutaj o nich więcej niż ja. Chciałbym, żeby cykl był przynajmniej 16 tygodniowy, wydaje mi się, że będzie to optymalna długość. Myślę nad:
enan e5d (250mg/week)
propionat e2d (250mg/week)
Pytanie, który według was środek wydaje się lepszy(da lepsze efekty, a może będzie bardziej bezpieczny)? Z jednej strony prop na krótkich estrach krócej jest w organiźmie, ale enan trzeba rzadziej wbijać. Z góry dziękuje za pomoc.
1. WIEK: 21 lat
2. WAGA: 96-98kg(wyszedłem z redu, trochę retencji wody, dlatego skoki wagi mam)
3. WZROST: 186cm
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: nie wiem
-udo: 69
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata(nie przerwanie 2 lata i 3 miesiące)
6. DIETA: obecnie 3400 dt i 3000 dnt
-białko: 2
-węglowodany: 2-2,5
-tłuszcz: reszta
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: split 4 dniowy z nastawieniem na ćwiczenia trójbojowe
9. CEL CYKLU: Jak większość, masa Aczkolwiek jakby siła znacznie podskoczyła to bym nie narzekał :D
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 12-13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia(popularne ekto)
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3500kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 117,5 x2
-martwy ciąg: 190x2
-przysiad: 130x4
Zdaje sobie sprawę, że siad zdecydowanie odstaje, ale w październiku miałem kontuzje kolana i back squat musiałem odpuścić na aż 6 miesięcy, dopiero miesiąc przed skończeniem masy zacząłem robić siady tył(4 miesiące robiłem siady przód).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Daj test solo enan lub cypek tak jak piszesz dłuższy czas kilkanaście tyg w dawce 300mg/week - 2x 150mg pon/czw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3510
Rozumiem, że stałe dawki, a mostkowania już się nie stosuje, a raczej przy test solo?
Warto więcej niż 250mg, jak zauważyłem(może błędnie) większość stosuje 200-250mg przy pierwszym razie.
Co do badań, to jutro idę zrobić i przy okazji wrzucę tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
A mostkowanie to po co chcesz robić jak to Twój pierwszy cykl dopiero..

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tridefy
Rozumiem, że stałe dawki, a mostkowania już się nie stosuje, a raczej przy test solo?
Warto więcej niż 250mg, jak zauważyłem(może błędnie) większość stosuje 200-250mg przy pierwszym razie.
Co do badań, to jutro idę zrobić i przy okazji wrzucę tutaj.
poleca sie 250-300 week czyli tyle ile bedziesz mia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3510
krzykacz
A mostkowanie to po co chcesz robić jak to Twój pierwszy cykl dopiero..

Czytałem trochę też starszych artykułów, że zawsze się mostkuje, ale to chyba było spowodowane łatwiejszym odblokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Mostkujesz jesli masz zamiar wskoczyc na nastepny cykl. Chyba ze to ma byc Twoj pierwszy i ostatni%-j
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po dłuższym cyklu

Następny temat

Testosteron solo

WHEY premium