SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Pierwszy cykl + odblok - teść enan

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 21
Waga 75
Wzrost 175
Obwód ramienia 38
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii 75
Staż na siłowni 5 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) high carb około 3 tyś kcal
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe brak
Opisz swój plan treningowy góra dół lub fbw same wielostawy + kosmetyka pod hipertrofie
Cel cyklu 3 miesiące masa + 3 miesiące redukcja
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia brak
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 12% max
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) tendencja do łapania wody, ale chudy kościec
Stan zdrowia zdrowy
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii) ciężko stwierdzić
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) wyciskanie 100 martwy 160 siad 120
Wysłana -
Witam,

przymierzam się do pierwszego cyklu na testosteronie enan'ie. Myślałem o 500mg/week w dwóch iniekcjach tygodniowo. Łącznie chciałem pociągnąć pół roku (3 miesiące masy + 3 miesiące redukcji), ale słyszałem że przy dłuższym cyklu (jak ten) warto bić w trakcie hcg, jak to wygląda ? I odblok zrobić najlepiej z jakich środków i dawek ? Badania oczywiście przed cyklem będą robione (luty), w trakcie jak i na koniec ! Czekam na rady i ewentualne uwagi :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Hcg co 4-5 tyg 2*2500 co 3 dni
Wysłana -
Odblok najpierw hcg 15000 rozbite na mniejsze dawki A potem clomid A najlepiej clomid i nolvadex
Wysłana -
Ok, czyli co 4 tyg 2*2500 a na koniec 15k rozbite tak samo po 2500 co 3 dni ? Długość cyklu ok ? Wbic chce na niego po krotkiej wycince
Wysłana -
Może tak być A długość cyklu to indywidualna sprawa
Wysłana -
Dokladnie jw,wejdz na testa,rob mase a pozniej przejdz na redu a dlugosc cyklu oraz podzial na mase i redu wyjdzie w praniu
Wysłana -
Za duża dawka na na pierwszy raz
Wysłana -
Mozesz dac po 200mg 2xweek i też wystarczy
Wysłana -
Ja bym optowal za jeszcze mniej, pierwszy cykl 75kg wagi, przypominam :p.
Wysłana -
Ok, to będę myślał jeszcze co do dawki :) a im mniej bijemy tym mniej hcg wrzucać na odblok ?
Wysłana -
Liczy sie tez jak długo a nie czy tylko mniejsze dawki ;) także hcg nigdy nie za wiele , nie umrzesz od tego

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-09 20:03:47
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź