SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl + odblok - teść enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9010

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

75

Wzrost

175

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

75

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

high carb około 3 tyś kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

góra dół lub fbw same wielostawy + kosmetyka pod hipertrofie

Cel cyklu

3 miesiące masa + 3 miesiące redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12% max

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tendencja do łapania wody, ale chudy kościec

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

ciężko stwierdzić

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

wyciskanie 100 martwy 160 siad 120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Proponuje 250mg e6d na start :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Dzięki Panowie - i tak zrobię ;) 250mg e5d lub e6d. Martwi mnie tylko moja skłoność do gino (schudłem ponad 30kg) i zawsze po przekroczeniu określonej wagi widać je dużo bardziej (mix gino/lipo), lekarz stwierdził że też efekt jest taki przez skórę która została i na pytanie czy jak wypełnie mięchem to będzie lepiej, odpowiedział twierdząco :D więc jak estro wy**ie mocno to zbijać od razu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Dobierz dawkę według siebie ale wbijaj 2 razy w tygodniu żeby nie było wahań stężenia hormonów, tym bardzie jak masz predyspozycje do gino. Zaopatrz się w jakieś IA (symex, arimidex) i zrób badania po miesiącu wtedy ewentualnie dobierze się dawkę.
Mniej niż 300 week bym nie dawał, chyba że celem jest redukcja to nawet 250mg wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Daj 250e5d i tyle mix gino i lipo?a to gino potwierdzone usg?


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-01-10 10:24:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
koreczek1234
Dzięki Panowie - i tak zrobię ;) 250mg e5d lub e6d. Martwi mnie tylko moja skłoność do gino (schudłem ponad 30kg) i zawsze po przekroczeniu określonej wagi widać je dużo bardziej (mix gino/lipo), lekarz stwierdził że też efekt jest taki przez skórę która została i na pytanie czy jak wypełnie mięchem to będzie lepiej, odpowiedział twierdząco :D więc jak estro wy**ie mocno to zbijać od razu ?


Ta skóra co Co tam została to nadal jest fat czyli lipo które może uda Ci się spalić jezeli zejdziesz do jednocyfrowego %bf

Mięchem to nic tam w tych cyckach nie wypełnisz, proponuje dalej redukować facik.


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 10/01/2018 10:31:11

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Już schodziłem do takiego BF'a i fakt jest taki, że własnie powyżej jakiejś wagi to wraca. Na USG wyszedł nie duży gruczoł, chirurg stwierdził że po zabiegu może nie wyglądać to wcale lepiej (jeżeli chodzi o cała estetyke klatki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
Doszła opcja, żeby dorzucić hgh w małych dawkach tj. 2 jednostki ed, warto na pierwszy cykl, czy lepiej poczekać z tym na kolejny ? Polecono mi też proviron do kontroli estro w trakcie cyklu, macie jakieś doświadczenia z tym środkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
koreczek1234
Doszła opcja, żeby dorzucić hgh w małych dawkach tj. 2 jednostki ed, warto na pierwszy cykl, czy lepiej poczekać z tym na kolejny ? Polecono mi też proviron do kontroli estro w trakcie cyklu, macie jakieś doświadczenia z tym środkiem ?


Minimum 4 jednostki dziennie podzielone na dwa razy , poza tym chyba przy pierwszym cyklu troche za wczesnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Proviron na kontrole estro?na kontrole estro symex,ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59652
no powiedziano mi, że ten środek pilnuje żeby estro nie było za wysoko ani za nisko na cyklu, gościu nie z pierwszej łapanki (kulturysta), ale każdą opinie wolę poznać w szerszej publiczności ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na ciemną stronę mocy

Następny temat

Kreatyna po cyklu

WHEY premium