SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co radzicie na pierwszy cykl?Mam 19 lat cwicze od 2 lat, waga 78-80kg. Moim głównym celem jest zbudowanie dobrej jakosciowo masy (ok. 4-5kg byloby satysfakcjonujace). Dodam iz mam na ta zabawe ok 500 zeta. Zalezy mi oczywiscie na jak najmniejszych skutkach ubocznych. Wczesniej bralem kreatyne i nie jestem zadowolony-masa przybyla ale to bardziej opuchniecie niz miesien:(
PS a moze jakies prohormony?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
W pierwszej kolejnosci dieta , trening suplementy i na koncu sterydy. Moze masz zly plan treningowy i dlatego masz slabe rezultaty swojej pracy. Nie szukaj odrazu rozwiazanie w siegnieciu po sterydy. Pamietaj ze na to zawsze bedzie czas. I nie oczekuj po tym niewiem jakich rezultatow. Pamietaj tez ze szybko to zawsze jakims kosztem .

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7126
I pamietaj tez o kosztach. Teraz piszesz ze uzbierales te 500 zeta na koksy ale pomysl ze zeby to pozniej utrzymac (mase) bedziesz musial wydawac kilkaset zlotych (na diete) ale miesiecznie! I to nie jest tak ze wezmiesz i bedziesz caly czas taki, to jest drogi sport i jak nie masz kaski to lepiej odpusc sobie koksy.

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

"Nawet najsilniejsi miewaja chwile slabosci"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiem krotko: rezultaty jakies mam nieuzywajac nawet zadnych suplementow (bo to i tak gowno) bo mam dobra diete, spie spokojnie powyzej 8 godzin, dobry trening. tych 4kg nie spodziewam sie w miesiac tylko w ok 3 miesiace (nie zalezy mi na tym aby sie upasc tylko zeby zrobic mase miesniowa!). Narazie zapomninjcie o tych 500 zeta bo kasy moge wiecej skombinowac
Duzo osob radzi mi na I cykl metanabol ale ja wyczytalem ze lepsza jest deca Co Wy o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jezeli twierdzisz ze suplementy to gowno to chlopie jeszcze malo wiesz co potrafia one zdzialac. Jezli juz tak bardzo chcesz sporbowac to zacznij od prohormonow.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zle sie wyrazilem: ogolnie suplementy do gowno poza bialkiem Multipowera, ktore wraz z dieta odpowiednim treningiem, odpoczynkiem pomogly mi sie lekko dopompowac bez tłuszczu. Co polecasz 666 z prohormonow i czy wogole warto w nie inwestowac bo slyszalem ze daja niewspolmiernie malo w stosunku do wydanej kasy. Rozumiem ze nikt nie ma mi ochoty doradzic co/jak brac w pierwszym cyklu...w takim razie moze jakies www znacie oprocz www.kulturystyka.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Z prohormonow polecici Ci moge Androbolic Prolaba. Czy bedziesz sam z nich zadowolony tego Ci nie potrafie powiedziec. Sklada sie na to wiele czynnikow. Chociazby takie ze mozesz nie miec zadnych uwarunkowan to tego sportu. Mozesz ale nie musisz. Nie moge tego powiedziec nie widzac kogos na oczy.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przyjmijmy ze jakies tam mam uwarunkowania. Co jeszcze do tego androbolica moge dolozyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Jezeli chcesz zobaczyc jak on dziala na Ciebie to najlepiej nic. W ten sposob najlepiej sie przekonac czy jest on dla Ciebie cos wart. Beda potrzebne 2-3 opakowania. Zakladam oczywiscie ze komplet aminokwasow , bialko , witaminy to standart.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za rade 666 moj kumpel z silki tez przekonuje mnie do ph wiec pewnie sprobuje. sterydy wezme ale jak dopompuje do 85kg naturalnie co pewnie jeszcze potrwa zwazywszy iz jest lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta wysokobiałkowa i aminokwasy to podstawa. bez tego wyrzucisz kase w błoto. to tak na marginesie...

ps. wróć tu i opisz efekty po skończonym cyklu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg&clomid

Następny temat

Anavar a wątroba?

WHEY premium