SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl: testosteron propionate.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3259
Witam wszystkich czytających!
Po latach ćwiczeń 'na sucho' zdecydowałem, że wspomogę się sterydami, lecz zanim zacznę, chcę dokładnie zbadać temat żeby przeprowadzić cykl bezpiecznie i zminimalizować ryzyko skutków ubocznych, dlatego też chciałbym otrzymać porady od bardziej zaawansowanych w tym temacie ludzi. Osoby mające zamiar mi to odradzać lub prawić swoje niczym nie poparte mądrości, nie mające żadnego doświadczenia w praktyce proszę o nie wypowiadanie się.

O mnie: 27 lat, staż treningowy 6 lat, waga 74kg, body fat około 10%. Moja sylwetka wygląda bardzo dobrze, jestem dobrze docięty (trochę tłuszczu w dolnej części brzucha, lecz nie chcę się całkowicie wysuszyć, więc nie jest to dla mnie problemem), bardzo sprawny fizycznie (sport od dzieciaka), od zawsze najtrudniejszym zadaniem dla mnie było nabieranie mięśni.

Aktywność: 4x w trening siłowy (góra siła, dół siła, góra hipertrofia, dół hipertrofia), 1x w tygodniu trening boksu, 1x w tygodniu trening złożony: rozciąganie, mobilność, elementy statyczne/izometryczne oraz skupienie się na poprawie słabych puntków.

Odżywianie: Od kilku miesięcy stosuje IF (8h okno jedzenia) iż moja praca pozwala mi na jedzenie max 2 posiłków dziennie, dostosowałem już ten model żywienia do swojego trybu życia i mój organizm bardzo dobrze na to reaguje. Macro: białko na stałym poziomie 2-2.5g/kg, rotacja węglowodanami 1-5g/kg (zależnie od poziomu aktywności w danym dniu oraz od ilości spożytych węglowodanów w dniach poprzednich) tłuszcze 0,8-1,5g/kg.

Wyniki siłowe: Przysiad: 142.5kg, martwy ciąg: 160kg, wyciskanie na płaskiej: 115kg, wyciskanie stojąc: 65kg, wiosłowanie: 105kg, pompki na poręczach +45kg x 5 powtórzeń, podciąganie na drążku podchwytem +32.5kg x 3 powtórzenia.

Zaopatrzyłem się ostatnio w 2x10ml testosteronu propionate oraz 100x10mg tabletek winstrolu, oba produkty firmy Octagon Laboratories, gdyż takie produkty polecił mi znajomy. Na początek jednak chciałbym zrobić cykl na samym testosteronie. Moim celem nie jest nabranie jak najwięcej masy w jak najkrótszym czasie, a przebicie się przez zastój siłowy, nabranie suchych mięśni i zatrzymanie ich, a nie stracenie po cyklu, jednak najważniejszym czynnikiem tutaj jest moje zdrowie, dlatego też chcę przeprowadzić ten cykl w możliwie najbezpieczniejszy sposób, stosując małe dawki i zabezpieczając się przed skutkami ubocznymi jak się tylko da.

Czy jest tu ktoś ogarnięty, kto zechciałby poświęcić chwilę swojego czasu na rozpisanie mi tego prostego cyklu (dawkowanie, produkty niezbędne w trakcie, jak i po cyklu oraz takie które mogłyby powstrzymać lub zminimalizować niepożądane efekty/skutki uboczne) oraz udzielenie cennych wskazówek? Doceniam i dziękuję za każdą pomoc, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3259
1. WIEK: 27
2. WAGA: 74
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 110
-udo: 55
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6
6. DIETA:
-białko: 2-2.5g/kg
-węglowodany: 1-5g/kg
-tłuszcz: 0,8-1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: PHUL
9. CEL CYKLU: siła, sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: 10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szybko nabieram, szybko zrzucam
13. STAN ZDROWIA: w 100% zdrów
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1800
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 142.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na takich makro chcesz rosnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3259
Prosiłem tu o pomoc, a nie takie płytkie komentarze, jeżeli masz zastrzeżenia to napisz konkretnie do czego. Co chcesz od moich makro? Są zróżnicowane, weź górną granice każdego z makro i masz ponad 1.5x moje zapotrzebowanie, przy takiej sumie zalewam się jak świnia, a ja chcę dołożyć suchej masy, a nie kilogramów na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
1-7 tyg prop 1 ml pon sr pt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Od 4 tyg dorzuć winko po 30 mg dziennie podzielone na 3 dawki a do tego ogarnij sobie heparegen na wątrobę i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Kup sobie także na odblok hcg 5000 u i i 24 tab clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
k***a myslalem ze ww masz maks 1.5 a nie 5 moj blad...dokupo propa butle i zrob cykl 100mg pon/sr/pt w polowie cyklu 2x2500 e3d i edni po ost propie 4x2500 e3d i 3dni po hcg clom 3tyg po tabsie
Przed cyklrm i odblokiem badania i zbijanie do norm w razie co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94113 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
dokup propa i zrób min 12 tyg
kup jakieś ia np. symex i kontroluj e2 badaniami
cykl oczywiście można przedłużyć , jak by się fajnie kręciło i chciał byś leciec dalej a złapał by zastój to wtedy dokładasz winko
100 tab trochę mało tego winka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trądzik i pierwszy cykl

Następny temat

Bold,npp,prop,susta,tren???

WHEY premium