SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl Sterydowy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3619
Witajcie!
Na start dodam ankiete.
1. WIEK:21
2. WAGA:około 90kg (nie sprawdzałem swojej wagi jakiś czas)
3. WZROST: 180cm
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:111?
-udo:66?
-talia:91?
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata (prawie, w równe 36miesi chce zacząć cykl tj. październik.)
6. DIETA:
-białko:230
-węglowodany:380 (zbijam)
-tłuszcz:100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:Brak to będzie pierwszy
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:pierwszy cykl to najlepiej masa na drugim zrobię dopiero dużą redukcję
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:brak
11. POZIOM BF%:20%ish
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Ogólnie to zawsze byłem ekto jak zaczynałem ćwiczyć miałem wagę średnio 60-65kg i 30w łapie. Cienia nie miałem :D
13. STAN ZDROWIA:Pozytywnie w najbliższym tygodniu robię badania na wątrobę i całą resztę
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:U mnie w rodzinie nie ma nikt skłonności do łysienia kuzyn (bliski bardzo z 1 linii) bierze od lat i elegancja gęste włosy.
15. PPM (podstawowa przemiana materii):szybka?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:osobiście ćwiczę zakresem 90-100 po 12-8reps
-martwy ciąg:nie ćwiczę na ciężar a na ilość 120ish
-przysiad: 120kg (nie ćwiczę na 1rep)

No więc tak po 3 latach treningu zdecydowałem się na 1 cykl sterydowy (myślałem o tym już rok temu ale chciałem poczekać cierpliwie do 21 roku życia wiecie kości, organizm itd.) No i nadszedł ten czas. Osobiście doczytałem się sporo na temat cyklów. Ale jednak pozostaje mi trochę pytań do zadania.

Pierwszy cykl planuje 12 tygodni:
Test Prop 100mg e2d (czy warto zaczynać z dawką 50mg przez pierwsze 2 tygodnie aby przyzwyczaić organizm czy to jest ewidentnie za mało?)
myślę, że krótkie estry to dobry wybór na 1 cykl (jak by co łatwiej odstawić)
Później klasyka pct 3x 5000ui HCG, Clomid 20tabs 50mg

W trakcie cyklu planuje również brać:
Witaminy
Omega 3
Prostate Support
i tutaj właśnie pojawia się moje pytanie, powinienem bardzo skupić moją uwagę na prostate support? tj. Czy brać od początku, jak brać, jakie polecacie, czy wiek gra role i oczywiście główne działanie saw palmetto. Szukam pomocy w tym temacie aby nie przepłacić i wiadomo nie kupić jakiegoś gó***.

Planuje regularne badania teścia, krwi, organów.
Czy przy takim cyklu najlepiej jest HCG PCT czy w trakcie też? Naczytałem się trochę o tych dwóch stronach medalu i nie wiem co mam o tym myśleć, jeżeli w trakcie to średnio 250uj e4d (rozrabiać na takie małe dawki to tragedia dla startera)



Napisanie tego tematu wyskoczyło mi nagle więc jeżeli coś pominąłem to wspomnę w komentarzach.




Zmieniony przez - Smiley :) w dniu 2017-08-22 17:11:07

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-08-22 17:11:52

Zmieniony przez - Smiley :) w dniu 2017-08-22 17:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Środki dopingujące są substancjami stosowanymi przez sportowców w celu zwiększenia możliwości organizmu do wysiłku i poprawy wydolności fizycznej. W sportach sylwetkowych stosowane są w celu poprawy jakości sylwetki. Stosowanie tego typu środków zdecydowanie warto przemyśleć. Należy mieć świadomość tego, że środki dopingujące nie tylko mogą wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie a po zejściu z cyklu również na sylwetkę, ale mają reż dość silne działanie uzależniające psychicznie. Ciężko zejść z cyklu a jeszcze trudniej obserwować, jak nasza sylwetka zmienia się na jej niekorzyść.

Osoby młode z reguły nie potrafią myśleć rozsądnie. Szczególnie początkujące po kilku latach treningów. Na rynku mamy również dostępne liczne podróbki sterydów, które mogą wpłynąć na nas w niekorzystny sposób.

3 lata treningów nie są okresem, po którym ciężko nam o jakiekolwiek zmiany sylwetki. Warto przeanalizować dietę, korzystając z rad moderatorów i doradców w dziale Odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Wspomóc się warto np.: BCAA: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BCAA_Max_Support-opis33276.html oraz kreatyną: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html, to na Twoim poziomie wytrenowania jest zupełnie wystarczające.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699574
Nie podajemy na forum stron umożliwiających kupno SAA jest to niezgodne z regulaminem . Możesz zacząć od 50 mg e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3619
Wiem usunąłem ten fragment natychmiast jak zobaczyłem zmianę. A przez jaki okres zaczynać z 50mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
Moze i krótki ester łatwiej odstawic ale i odrazu masz "p******niecie" i jak sajdy sie pokazą to mozesz nie ogarnąc przez co łatwo sie mozna zrazic do SAA. HCG jesli w trakcie to 500j raz w tygodniu, ja bym tak zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3619
Odrazu, inne też mnie w pewnym momencie "pie***" więc co jak co muszę się przygotować na wszystko.

Bardzo bym chciał się więcej dowiedzieć na temat prostate support i palmy sabalowej.
Czy obowiązkowe jest zakupienie tego prduktu na cykl? tj. chroni włosy, a jeżeli przestane nagle brać to wpłynie to jakoś negatywnie na cebulki?
Blokuje też przemiane testosteronu w dihydrotestosteron czyli zwieksza w pewnym sensie testosteron na cyklu czy tak?
Jak to jest z tym saw palmetto? Podpowie mi ktoś
Brać od początku czy jak zobacze jakiekolwiek skutki uboczne w tej przemianie jak np. zakola?


Zmieniony przez - Smiley :) w dniu 2017-08-22 21:10:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
ja bym raczej proponowal enana albo cypio na pierwszy cykl, shoty co 4 dni i czesto mniej bolesne(olej). Co do saw palmetto to czytalem ze to gowno daje a jednak na zachodnich boardach ludzie czesto pisza iz widac roznice jesli chodzi o zarastanie na plecach/barkach/ect. Ja osobicie wrzucam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3619
Ból to ból da się przeżyć natomiast długie estry to nie miejsce na pierwszy cykl według mnie. prop jest niskoandrogennym środkiem co też jest bardzo dobre na 1 cykl. Organizm musi się zapoznać ze środkami i zmianami a jak walne sobie na 1 cykl takiego enana co ma najdłuższe estry i okres półtrwania i nagle je**nie mi gyno i wszystko inne na głowę to mogę nie ogarnąć na początku. Kolejna sprawa to enan i cypio mają całkiem spore dawki, a ja myślałem, że pierwszy cykl zaczyna się z minimalną dawką i powoli do góry. :) Ale ja nie mam pojęcia praktycznego w temacie więc czekam na dalsze wypowiedzi. Ogólnie dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
oj juz nie przesadzaj z gyno i wszystkim innym :) masz IA/nolve w razie oznak gyno spowodowanego wysokim estrem, Dostinex jak z racji prolki, czosnek/akard jak cisnienie skoczy za bardzo i kupe innych rzeczy w ramach pomocy ze skutkami ubocznymi, to nie tak ze wstaniesz pewnego dnia rano i yebnie Cie wszytko na raz :)
chcesz sie kluc co 2gi dzien, spoko, test to tesc, bedzie dobrze na pierwszy cykl niezaleznie od estru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3619
Okej Czyli mam teraz pare pytań z góry.

Co będzie lepsze na ten 1 cykl
Prop 100mg e2d
Enan 250mg e4d czy e5d
Cypio 200mg e4d czy e5d

i ile na 12 tygodniowy cykl kupić HCG 2 czy 3 5000ui?
Tak samo z Clomidem wystarczy jedno opakowanie ? czy kupić 2 na zapas jakby odblok się wydłużył?


Zmieniony przez - Smiley :) w dniu 2017-08-23 12:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
wszystko to co wymieniłes to jest testosteron wiec co moze byc lepsze?

12 tygodni to troche krótko.

A to ile HCG bedzie potrzebne to badaniami sie trzeba bedzie podpierac. W połowie cyklu 5tys i na koniec z 10 pewnie.


Zmieniony przez - dei w dniu 2017-08-23 13:23:43

Zmieniony przez - dei w dniu 2017-08-23 13:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93942 Napisanych postów 363745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666940
Daj cypio 14-15 tyg
Do tego bedzie potrzeba 20.000 hcg
A opakowanie clomidu to ile ?
Bo sa pakowane po 10,12,30,50 tab
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łagodne zejśćie ze środków po dość długim cyklu. Taperowanie dawek, jak odstawiać środki?

Następny temat

Porządki

WHEY premium