SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze wejście na testo -redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2441

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Waga

99

Wzrost

184

Obwód ramienia

nie mierzone

Obwód klatki

nie mierzone

Obwód uda

nie mierzone

Obwód talii

nie mierzone

Staż na siłowni

8lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Akltualnie przejśćie na redu

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

zero

Opisz swój plan treningowy

Ćwiczenia wielostawowe. Elementy dwuboju

Cel cyklu

redu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

nie dotyczy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~18%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

w pasie lubi się zbierać najbardziej

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysy od zawsze ;)

PPM (podstawowa przemiana materii)

2100

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

martwy 180, przysiag 150, ławeczka jako ćwiczenie pomocnicze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
Cześć
Od mojego wczorajszego posta coś tam przemyślałem i chciałbym spróbować testo na redu. Nigdy nie przeprowadzałem redukcji żeby dociąć się mega ostro i chciałbym potraktować to jako nowe doświadczenie. Zazwyczaj moje plany treningowe opierały się na budowaniu siły i wtedy kaloryka była dość wysoko. Następnie był okres lżejszych treningów z naciskiem na kondycję i ćwiczenia ogólnorozwojwe (kaloryka w dół). W mój trening mam wplecione elementy dwuboju. Bardzo mi to odpowiada.
Cykl miałby wyglądać tak
1-12 prolongatum 100ml eod (Wiem zaraz powiecie że długi estr i po co dupę kłuć :D Mi to zwyczajnie pasuje. Z iniekcjami u mnie problemu nie ma. Prolo mam pewniak więc wolę od underowego propka. 100ml eod = stabilniejsze wartości)
HCG od 6tygodnia, no i PCT
(w posiadaniu: ovigil, clomid, tamox, symex, omega3, kompleks vit i minerałów)
Badania planuję robić w trakcie co 2,5tygodnia.

Badania zrobione komplet. Teść, Estro, prolaktyna, lipidogram, morfologia, tarczycowe. Wszystko gra. O dziwo nie spodziewałem się aż tak spoko wyników. Jedyny mankament to teść w dolnych granicach. Nie odczuwam tego jednak albo nie wiem czy tak powinienem się czuć? Może się przyzwyczaiłem :D

Tak jak pisałem to chciałbym zredukować do poniżej 10% tak dla sprawdzenia. Miskę od lat ogarniam więc tutaj sobie poradzę. Wczoraj w innym temacie podpowiedzieliście mi, że przy użyciu teścia i deficycie można i pokusić się o rekomp. To mnie zaciekawiło i pomogło podjąć decyzję. Podchodzę trochę sceptycznie ;)

Jakieś podpowiedzi dla nowego z dopingu?
Słyszałem gdzieś, że watro dodać w trakcie małe dawki symex żeby nie podlewać się za bardzo przez estro i je kontrolować. Potwierdzacie takie założenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ma byc redu dajesz kalorie na minus,moze byc tyle ile bez wspomagania a mozna i dac duuzo wiecej na minus i to wlasnie plus wspomagania


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-15 19:31:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie przeszkadzają ci częste iniekcje to ja wolałbym propa bić, no ale twój wybór. Nie wskakuj odrazu na symex. Poczekaj sobie z 5tygodni zobacz jak u ciebie z aromatazą, jak będziesz się czuł, jaki będzie poziom estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Plnie zakladaj dlugosci cyklu tylko lec do skutku
Hcg jesli przez caly cykl to od poczatku
Po cyklu hcg dawki po 2500e3d
Mozesz po 3tyg zbadac e2 i sie dobierze dawke jednak w duzej mierze miska sie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
HCG od początku konieczne? U mnie nie ma na start kicka więc testo się będzie chwilę rozkręcać zanim osiągnie stabilny poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To wtedy bij co 4tyg 2x2500 a co ma kick do tego ? Test dziala od 1 iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
TO może źle rozumiem założenia HCG podczas cyklu. Dajemy żeby rozruszać naturalną pracę jąder tak? Chyba tak od ręki nie znikną mi z worka? :) Dobrze myślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94146 Napisanych postów 363996 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667768
hcg podasz w 4-5 tyg dopiero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
hcg podasz w 4-5 tyg dopiero
Lodziak masz na mysli bijac 2x2500 czy stala mala dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
Ok. A deficyt układać sobie tak jak naturalnie czy lepiej delikatnie uciąć bądź trzymać się blisko zera i podkręcić wysiłek? Jak to jest na wspomaganiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94146 Napisanych postów 363996 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667768
kamilplnk
lodzianin1
hcg podasz w 4-5 tyg dopiero
Lodziak masz na mysli bijac 2x2500 czy stala mala dawke?


ja tam małych dawek nie preferuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
kamilplnk
lodzianin1
hcg podasz w 4-5 tyg dopiero
Lodziak masz na mysli bijac 2x2500 czy stala mala dawke?


ja tam małych dawek nie preferuje
ja tez czyli dobrze napisalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat tury

Następny temat

Co wybrać ?

WHEY premium