SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze próby z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3223
Witajcie,

Postanowiłem spróbować tej formy jedzenia, i sprawdzić jak to w ogóle działa. Nosiłem się z zamiarem redukcji już od jakiegoś czasu, a jak usłyszałem o IF to postanowiłem się tym zainteresować i przetestować.

Temat ten, ma być dla mnie pewnego rodzaju motywatorem do działania, i przestrzegania założeń.

Kilka podstawowych informacji:
Wiek: 24
Wzrost: 184
Waga: 82
Wymiary i więcej zdjęć dodam w weekend, bo teraz jestem już po treningu i posiłkach

Start IF: 24-06-2013
Suplementacja: Monohydrat 5g codziennie + Witaminy i Minerały

Zapotrzebowanie kaloryczne:
Współczynnik BMR 1952.59
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3368.22
Węglowodany 55% 1852.52kcal = 463.13gram
Białko 15%% 505.23kcal = 126.31gram
Tluszcz 30% 1010.47kcal = 112.27gram

Kalorie planuję utrzymać lekko poniżej 3000, posiłki będę starał się dodawać w miarę możliwości jak najczęściej. Tak samo jak wykonane treningi.

Trening 5 dni w tygodniu push/pull/legs
Do tej pory był split 3x w tygodniu.

Zdjęcie poglądowe:


Micha:


Wszelkie uwagi i sugestie bardzo mile widziane.
Dopiero się uczę :)






Zmieniony przez - KlimeQ w dniu 2013-06-24 20:10:25

Shut The f*** Up And Train

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3223
Wczoraj okno było 6h i ledwo co udało mi się wszytko zjeść.

Dziś po wstaniu zacząłem od posiłku i dopiero potem trening, więc wyjdzie 16/8. Okno 14-22.

Dzisiejszy trening:


Wieczorem jak starczy czasu dorzucę jeszcze posiłki, i z chęcią usłyszę jakieś opinie na ich temat. Bo głównie na tym mi zależy

Zaplanowany już ostatni posiłek, więc wrzucam zrzut z dnia:





Zmieniony przez - KlimeQ w dniu 2013-06-25 19:06:04

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3276
Szkoła Warszawskiego Koksa. Ludzie robią wam wodę z mózgu, a wy chłoniecie. Jedz sobie co chcesz, proszę bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3223
dezo
Szkoła Warszawskiego Koksa. Ludzie robią wam wodę z mózgu, a wy chłoniecie. Jedz sobie co chcesz, proszę bardzo.


Liczylem na jakies wskazowki i korekty tego co tutaj wrzucam. A nie takie nie wnoszace nic posty. Bede jadl to na co mam ochote lub jest pod reka. Tyle. A jesli chodzi o WK, to po ich filmikach zainteresowalem sie IFem i trafilem tutaj z nadzieja na jakies pomocne odpowiedzi...

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3276
No to skoro będziesz jadł to, na co masz ochotę, to po co Ci wskazówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3223
dezo
No to skoro będziesz jadł to, na co masz ochotę, to po co Ci wskazówki?


Dobra, widzę że się nie dogadamy... założyłem ten temat, żeby się czegoś dowiedzieć/nauczyć więc jeśli nie masz nic wartościowego do wniesienia to może lepiej w ogóle tutaj nie zaglądaj?

Wrzucam rozpisane posiłki i oczekuje korekt, co warto zamienić na coś innego itd. A to na czym bądź na kim bazuje nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Chcę coś osiągnąć ale też nie bezmyślnie kopiując kogoś innego. Mam też swoje zdanie i spostrzeżenia więc się nie martw.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
/dżem/ketchup/makaron/bułki i rogale maślane/płatki czekoladowe/frytki = na sam początek do zmian na bardziej ciekawsze produkty tyle - skoro masz takie podejscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Wszelkie uwagi i sugestie bardzo mile widziane.
Dopiero się uczę :)


Na każdą uwage/sugestie masz odpowiedź, więc pomoc chyba Tobie nie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3223
Hmm, czemu makaron do zmiany?
I dżem który dodaje sobie zamiennie z miodem do serka wiejskiego?

Nie jestem nastawiony na nie, pod warunkiem, że ktoś ma coś sensownego do napisania...
Mija właśnie 16h postu, dzień zaczynam od 125g płatków owsianych i 500ml mleka 2%.
Jeśli chodzi o trening to dzisiaj nogi i przedramiona.

Zmieniony przez - KlimeQ w dniu 2013-06-26 12:53:04

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Też nie rozumiem czemu makaron do zmiany aczkolwiek wolał bym zjeść razowy (lepiej mi smakuje)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na IF by MrBlue

Następny temat

Redukcja na IF

Wiecej