sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Pierwsze kroki na siłowni - plan treningowy.

Wysłana -
To nie jest kwestia ilości itp. sam również oczywiście jem 'złe' rzeczy to kwestia tego że ma na stałe dodane do diety , wypunktowałem poprostu słabe strony a nie że ta krakowska mu ma 15g zaszkodzic ale im wiecej ma ich w stalym menu tym gorzej wyjsciowo powinna byc ulozna jak najbardziej czysta
Wysłana -
Znaczy posiłek 2/3 to posiłki które zjadam w szkolę, także omlet tutaj raczej odpada. Zastosowałem się do waszych wskazówek, jem więcej owoców w posiłkach 4/5, tą owsiąnke z rana wyrzuciłem (tak jadłem bez niczego, za radą kolegi który mi ją doradził)

Pierwszy miesiąc na siłowni za mną i powiem, że widać pierwsze efekty :) Przytyłem ok. 3kg, sylwetka znacznie się poprawiła.
Wysłana -
omlet w szkole to bardzo wygodna opcja, kwestia przygotowania rano lub wczesniejszego dnia wieczorem
Wysłana -
Dokładnie ,dlaczego omlet w szkole odpada. Jedna z wygodniejszych opcji poza domem.
Wysłana -
Nie jem jeszcze regularnie, ale co kilka dni taki omlecik to nawet niezła sprawa ;)

6-ty tydzień moich zmagań na siłowni się zbliża, trenowałem planem FBW - Chyba powoli pora na zmianę?
Czy można prosić o odpowiednie ułożenie planu? :)
Wysłana -
spokojnie jeszcze sobie potrenuj fbw
Wysłana -
Spokojnie możesz jeszcze ok. miesiąca jechać dalej FBW
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź